ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

طرح قیمت بلیط شناور سینماها در بررسی شورای صنفی نمایش / قرارداد فیلم با دیگران برای اکران نوروزی ثبت شد

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، در جلسه شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم پنجم اکران نوروز ثبت شد و طرح بلیت شناور و فیلم‌های مخاطب خاص مورد بررسی قرار گرفت. غلامرضا فرجی سخنگوی شورا پس از جلسه امروز 19 اسفند ماه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، گفت: قرارداد فیلم «با دیگران» در گروه سینما «فرهنگ» ثبت شد و این فیلم از دوشنبه آینده به روی پرده خواهد رفت.

 

وی ادامه داد: بحث دیگر در خصوص طرح بلیت شناور سینما بود که صحبت‌های مقدماتی انجام شده، قرار است طرح مقدماتی آن آماده شود. اکثریت سینماهای کشور به مکانیزه تجهیز شده‌اند و بر اساس گزارش رئیس موسسه سینما شهر که در جلسه حاضر بودند الباقی سینماها نیز به سیستم مکانیزه مجهز خواهند شد.

 

فرجی افزود: با مشارکت رسانه‌ها، سیما و سینما این طرح به آگاهی کامل مردم خواهد رسید تا بعد از نهایی شدن احتمالا در دو یا سه سانس اول سینماها قیمت بلیت شناور باشد و سایر سانس‌ها طبق معمول بلیت عرضه شود.

 

وی بحث دیگر شورا را فیلم‌های مخاطب خاص عنوان کرد و گفت: شورا به دنبال آن است طرح جامعی برای فیلم‌های مخاطب خاص آماده شود و براساس یک برنامه‌ی کاملا تعریف شده با مشارکت دولت این فیلم‌ها اکران شوند که هفته آینده جزئیات آن بررسی خواهد شد.

 

سخنگوی شورای صنفی موضوع دیگری که در جلسه هفته آینده بررسی خواهد شد را کف فروش سرگروه‌ها عنوان کرد.

نظرهای منتشرشده

mohamad ostadi
۷ سال پیش
sarbazan azad
خطر لو رفتن داستان
پاسخ