ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان تبلیغات: آیا ساخت فیلم هایی نظیر «طبقه حساس» شما را از «ماموریت حساس» تان غافل نکرده است؟

۸ سال پیش
انتقاد انجمن دانش اموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران در نامه ای به رئیس سازمان تبلیغات بابت ساخته شدن فیلم‌های «زمستان است» ، «زمان می ایستد» ، «آفساید» ، «زادبوم» و آخرین آنها «طبقه حساس».

به گزارش سلام سینما، انجمن دانش اموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران در نامه ای به رئیس سازمان تبلیغات از کارنامه ضعیف این سازمان در حوزه سینمایی انتقاد نمودند. در بخشی از این نامه که متن کامل آن در آدرس سایت این انجمن قرار دارد آمده است:‌ 

متاسفانه کارنامه فرهنگی-سینمایی جنابعالی در پست ریاست سازمان تبلیغات اسلامی پر از نقاط تاسف آوری است که ذکر آن نیز برای دغدغه مندان انقلاب اسلامی چندان خوشایند نیست و پس از گذشت بیش از 12 سال از ریاست شما بر این سازمان عریض و طویل در حوزه سینمایی و علیرغم صرف بودجه های هنگفت ، کارنامه مثبتی ندارید. بطور مثال ساخت فیلم های سیاه نمایانه و هجوآمیز «زمستان است» ، «زمان می ایستد» ، «آفساید» ، «زادبوم» و آخرین آنها «طبقه حساس» با کدام ماموریت خطیر سازمان تبلیغات همخوانی دارد؟

 

امروز برای ما جای سئوال است که متاسفانه چرا در عرصه فرهنگ ، خود را بی نیاز لبیک به مقام معظم رهبری می دانید؟ آیا ساخت فیلم هایی نظیر «طبقه حساس» شما را از «ماموریت حساس» تان غافل نکرده است؟

 

 

نظرهای منتشرشده