ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ورود وزارت ارشاد به نظارت محتوایی فیلم‌های جشنواره از سال آینده

۷ سال پیش
سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شوررای اسلامی در گفت‌و‌گو با ایسنا، اعلام کرد در جمع بندی اعضای این کمسیون قرار است وزارت ارشاد از سال آینده به منظور جلوگیری از ضعف‌های امسال در جشنواره فجر، به بحث محتوایی نیز وارد شود.

به گزارش سلام سینما، به نقل از ایسنا، معاونان فرهنگی و سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه روز یکشنبه کمیسیون فرهنگی حضور پیدا کردند و در مورد جشنواره‌های فجر توضیح دادند.

 

سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در این‌باره به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، توضیح داد: در جلسه امروز با توجه به محدودیت قتی که داشتیم، بیشتر درباره جشنواره فیلم فجر بحث شد. جمع‌بندی نهایی اعضای کمیسیون این بود که این جشنواره نقاط قوت بیشتری نسبت به سال قبل داشت؛ گرچه نقاط ضعفی هم در آن وجود داشت.

 

وی ادامه داد: قرار شد از سال بعد وزارت ارشاد به فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره فجر ورود محتوایی هم داشته باشد تا با ایراداتی که امسال و سال قبل در بحث محتوایی مواجه بودیم، روبه‌رو نشویم.

 

وی همچنین گفت: در جلسه روز یکشنبه بحث مختصری نیز درباره جشنواره تئاتر فجر شد اما اعضای کمیسیون به دلیل وقت کم به جمع‌بندی نرسیدند.

نظرهای منتشرشده

مهدی
۷ سال پیش
اگر آقایون فکر کردن که میتونن فضای جامعه رو ببرن به سمت قرون وسطی که محتوای مغز آدمارم میخواستن ببینن و چک کنن کور خوندن...تاریخ بخونید عزیزان تاریخ!!! تا بهتون ثابت شه این ره که میروید به ترکستان است دقیقا مثل پیشینیانی که رفتنو الان دیگه نیستن...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ