ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

شنای مختلط در سینمای ایران

۷ سال پیش

روزنامه قانون در صفحه طنزنامه خود نوشت: مصاحبه‌هاي جناب فرج ا... سلحشور را هميشه با دقت و تا آخر مي‌خوانيم. اين البته عادت مشترك بيش از 95 درصد بچه‌هاي طنزنويس است. يعني وقتي مصاحبه جديدي از ايشان مي‌بينيم درست مثل گربه‌اي كه يك تكه گوشت لخم پيدا كرده آن را به دندان مي‌گيريم و به گوشه‌اي خلوت مي‌رويم تا با ساير گربه‌ها شريكش نشويم. اما معمولا آنها هم سر مي‌رسند و نزاعي با اصواتي گوش‌خراش درمي‌گيرد. ايشان كه در گذشته سينماي ايران را به فاحشه خانه تشبيه كرده بود، به تازگي مدعي شده كه سينماي ايران فاضلاب است. خب اينكه نمي‌شود. فاضلاب كجا و آن خانه‌هايي كه قبلا از آنها نام برده شده بود كجا؟ كاش روشنگري لازم در اين زمينه صورت بگيرد تا ما هم بدانيم وقتي مي‌خواهيم به سينما برويم ماسك مقابله با بوي گند برداريم يا ابزار و ادوات جنگی لازم. خوشبختانه جناب سلحشور درباره همه چيز سينما اظهارنظر مي‌كنند. فقط كافي‌ست كه خبري درباره سينماي ايران به گوش ايشان برسد تا بلافاصله عكس‌العمل نشان بدهند.

خبر: دبیر کارگروه ساماندهی جشنواره بين‌المللي مد و لباس فجر از توافق با تعدادي از بازيگران و فوتباليست‌ها برای حضور روي استيج به عنوان مدل خبر داد.
واكنش: استيج مد لباس، مستراح بين راهي جاده زابل – زاهدان است.  
خبر: نمایش "هیپوفیز" روز جمعه در دو نوبت اجرا می‌شود.
واكنش: پیف... فيوزها هم واسه ما آدم شدند!
خبر: تعداد زیادی از اهالی سینما از جمله پگاه آهنگراني، سحر جعفري جوزاني، بهناز جعفري، ميترا حجار و مريلا زارعي در نامه‌ای خطاب به سازمان ملل خواهان آزادي مرزبانان ربوده شده ایران شدند.
واكنش: زن نامحرم براي مرد نامحرم نامه مي‌نويسد! اين سينما مرد ندارد؟ كجايند ناصر ملك‌مطيعي‌ها و بهمن مفيدها؟ سينماي ايران عشرت‌كده نامحرمان است.
خبر: مراسم بزرگداشت مازیار پرتو، فیلمبردار فقید سینمای ایران با حضور هنرمندانی چون مسعود کیمیایی، فرامرز قریبیان و محمود کلاری برگزار مي شود.
واكنش: من را اگر دعوت هم مي‌كردند هزار سال سياه نمي‌رفتم. خاك بر سرهاي مرده پرست. سينماي ايران... سينماي ايران... (با حرص دندان‌هايش را به هم فشار مي‌دهد و فكر مي‌كند اما فحش جديدي يادش نمي‌آيد)
خبر: منیژه حکمت از پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «شهر موش ها» در 27 اسفند ماه خبر داد. در حال حاضر گروه فیلمبرداری اين كار در دزفول مستقر هستند و سکانس‌های خارجی را جلوی دوربین برده‌اند.
واكنش: منطقه جنگي را به محل فيلمبرداري دلقك بازي عروسكي تبديل كردند. جملگي در لجن غوطه‌وريم.
خبر: عوامل فيلم "تابو" براي نجات دادن الناز شاكردوست از غرق شدن در دريا، به آب زدند.
واكنش: بله ديگه، شناي مختلط. صد رحمت به همون سينماي قبل از انقلاب. صد رحمت به فيلم "خوشگل محله". سينماي ايران استفراغ سه‌شب مانده بچه شش‌ماهه است.
خبر: فیلم سینمایی "از تهران تا بهشت" در سیزدهمین جشنواره فیلم تیبورن در کالیفرنیا به نمایش در خواهد آمد.
واكنش: آقايان در تهران فيلم مي‌سازند و به زعم خودشان در بهشت آن را اكران مي‌كنند. الهي كه در همان بهشت روياهايتان سقط شويد. سينماي ايران كيسه صفراي فاسد شده شتر حامله است.
خبر: اولین دوره جشنواره مستند مردم‌شناسی خاورمیانه تابستان سال آینده در کشور استونی برگزار می‌شود.
واكنش: مرگ بر استوني. مرگ بر اروپا، مرگ بر كره زمين

نظرهای منتشرشده

kimia
۷ سال پیش
fekr konam asheghe bazigarie chon rash nemidan majbore bege jay badie
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
المیرا
۷ سال پیش
یکی این آقای سلحشور رو از برق بکشه بیرون...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرزاد
۷ سال پیش
ایشون حرفی نزنه غیر عادیه :-D خیلی مطلب خوبی بود و نگارش زبیایی داشت. بسی لذت بردیم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ