ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«خط ویژه» در دو روز اول اکران، 24 میلیون فروخت

۷ سال پیش
فیلم «خط ویژه» در دو روز اول اکران، در 12 سینما 24 میلیون فروخت.

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، «خط ویژه» که در سی‌و‌دومین جشنواره‌ی فیلم فجر با استقبال تماشاگران روبه‌رو شد و همراه «شیار 143» جایزه‌ی بهترین فیلم مردمی را گرفت،‌ در دو روز ابتدایی اکران، 24 میلیون تومان فروخت.

 

این فیلم در حال حاضر 12 سینما را در تهران در اختیار دارد و تا شب گذشته (15 اسفندماه) ‌24 میلیون تومان فروش داشت.

 

مختاری از دفتر پخش هدایت فیلم، با اشاره به این‌که اکران «خط ویژه» در شهرستان‌ها هنوز آغاز نشده است، گفت: افزایش تعداد سینماها مستلزم چاپ کپی فیلم است که این کار در لابراتور پیگیری می‌شود و سینماهای دیگری که امکان نمایش فیلم را به‌صورت دیجیتال ندارند،‌ به‌زودی به سینماهای نمایش‌دهنده‌ی «خط ویژه» اضافه می‌شوند.

 

مصطفی زمانی، هانیه توسلی، هومن سیدی، میلاد کی‌مرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار و با حضور میترا حجار و سام قریبیان، بازیگران «خط ویژه» مصطفی کیایی هستند.

 

در این فیلم که داستانی درباره‌ی رسیدن پول هنگفتی به‌دست چند جوان دارد، رضا یزدانی مسوولیت ساخت و اجرای (ترانه، موسیقی و...) تیتراژ پایانی را برعهده داشته است. 

 

نظرهای منتشرشده

باربد
۷ سال پیش
امیدوارم این فیلم به فروش میلیاردی برسه...چون استحقاقش رو داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرزاد
۷ سال پیش
واقعا استحقاقش رو داره از فیلمنامه تا کارگردانی و بازیگری همگی در سطحی بالاتر از استاندارد معمول سینمای ایران قرار دارند و درکنار طبقه حساس بهترین های اکران نوروزی هستند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ