«خط ویژه» در دو روز اول اکران، 24 میلیون فروخت

فیلم «خط ویژه» در دو روز اول اکران، در 12 سینما 24 میلیون فروخت.

 «خط ویژه» در دو روز اول اکران، 24 میلیون فروخت

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، «خط ویژه» که در سی‌و‌دومین جشنواره‌ی فیلم فجر با استقبال تماشاگران روبه‌رو شد و همراه «شیار 143» جایزه‌ی بهترین فیلم مردمی را گرفت،‌ در دو روز ابتدایی اکران، 24 میلیون تومان فروخت.

 

این فیلم در حال حاضر 12 سینما را در تهران در اختیار دارد و تا شب گذشته (15 اسفندماه) ‌24 میلیون تومان فروش داشت.

 

مختاری از دفتر پخش هدایت فیلم، با اشاره به این‌که اکران «خط ویژه» در شهرستان‌ها هنوز آغاز نشده است، گفت: افزایش تعداد سینماها مستلزم چاپ کپی فیلم است که این کار در لابراتور پیگیری می‌شود و سینماهای دیگری که امکان نمایش فیلم را به‌صورت دیجیتال ندارند،‌ به‌زودی به سینماهای نمایش‌دهنده‌ی «خط ویژه» اضافه می‌شوند.

 

مصطفی زمانی، هانیه توسلی، هومن سیدی، میلاد کی‌مرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار و با حضور میترا حجار و سام قریبیان، بازیگران «خط ویژه» مصطفی کیایی هستند.

 

در این فیلم که داستانی درباره‌ی رسیدن پول هنگفتی به‌دست چند جوان دارد، رضا یزدانی مسوولیت ساخت و اجرای (ترانه، موسیقی و...) تیتراژ پایانی را برعهده داشته است. 

 

نظرهای منتشر شده

باربد

۹ سال پیش

March 8, 2014

امیدوارم این فیلم به فروش میلیاردی برسه...چون استحقاقش رو داره
پاسخ
گزارش تخلف
فرزاد

۹ سال پیش

March 8, 2014

واقعا استحقاقش رو داره از فیلمنامه تا کارگردانی و بازیگری همگی در سطحی بالاتر از استاندارد معمول سینمای ایران قرار دارند و درکنار طبقه حساس بهترین های اکران نوروزی هستند.
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین مطالب