ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«طبقه حساس» در اولین روز اکران خود به سانس ویژه رسید + اولین آمار فروش «طبقه حساس»

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، مدیر دفتر پخش «فیلمسازان مولود» که پخش فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی را بر عهده دارد، درباره آمار فروش این فیلم بیان کرد: «طبقه حساس» اکران خود را از روز گذشته، 15 اسفندماه، در هفت سینمای تهران آغاز کرد و با وجود اینکه در برخی از سینماها مانند «ملت»، نمایش فیلم از ساعت 6 عصر آغاز شد‌، استقبال بی‌نظیری را شاهد بودیم.

 

او با اشاره به اینکه از جمعه، 16 اسفند‌ماه، تعدا سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم به حدود 20 سینما می‌رسد،‌ گفت: در اولین روز اکران «طبقه حساس»، سینما آزادی حدود 15 میلیون تومان فروش داشت و نمایش فیلم هم تا ساعت 3 بامداد در سالن اصلی ادامه پیدا کرد.

 

اسماعیلی ادامه داد: به این ترتیب در روز اول نمایش این فیلم، میزان فروش به حدود30 میلیون تومان رسید. این در حالی است که تبلیغات تلویزیونی و شهری را هنوز در اختیار نداریم.

 

او همچنین گفت: نمایش «طبقه حساس» در شهرستان‌ها احتمالا از شنبه، 17 اسفند آغاز می‌شود و تا شب عید د ر تهران و شهرستان‌ها 80 سینما را این فیلم را نمایش می‌دهند.

 

به گزارش ایسنا، فیلمنامه فیلم سینمایی «طبقه حساس» بر اساس طرحی از سیروس همتی توسط پیمان قاسم‌خانی نوشته شده و داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند اما پس از مدتی که سر مزار همسرش می‌رود، متوجه می‌شود به اشتباه مردی غریبه در آن مکان (قبر دیگر) دفن شده است.

 

در این فیلم رضا عطاران، پانته‌آ بهرام،‌ بهاره رهنما، پیمان قاسمخانی، هوتن شکیبا، بهرام ابراهیمی، سوگل قلاتیان، محمد بحرانی، بهادر مالکی، کاظم سیاحی، عرفان ناصری، لیلی فرهاد‌پور، نادر فلاح، شبیر پرستار و با حضور افتخاری آزاده صمدی ایفای نقش کرده‌اند.

 

به گزارش سلام سینما، به فیلم «طبقه حساس» در اولین روز اکران خود در سینما آزادی 3 سانس ویژه اختصاص یافت.

نظرهای منتشرشده

یاسمن
۷ سال پیش
از نظر کارگردان و فیلنامه و بازی هنرمندان...حرفی برای گفتن نذاشته...تو ایام عید مطمئنا به سانس ویزه در ساعت 3 بامداد هم میرسن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یاسین
۷ سال پیش
ای والا...آقای کمال تبریزی, آقای رضا عطاران,آقای پیمان قاسم خانی...دم شما گرم که گل کاشتید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرزاد
۷ سال پیش
شاهکار دیگری از زوج قاسم خانی و تبریزی در قحطی آثار کمدی ارزشمند که نیاز به حمایت تماشاگران دارد. تماشایش را از دست ندهیم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
احسان
۷ سال پیش
بنظر من بهترين كار تبريزى و قاسم خانيه. اگر يه فيلم باشه كه نام كمدى فاخر برازنده شه همينه. حتماً ببينيدش دوستان.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ