ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

کاوه ایمانی تدوین «صدای منو می شنوید؟!» را آغاز کرد + تصاویر

۳ سال پیش
کاوه ایمانی تدوین فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟!» را آغاز کرد.

به گزارش سلام سینما، «صدای منو می شنوید؟!» به نویسندگی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه کنندگی حسن عباسی و حسن کلامی از اوایل مهر در تهران آغاز شده است و همچنان ادامه دارد و تاکنون نیز پنجاه درصد از فیلم جلوی دوربین رفته است. کاوه ایمانی نیز تدوین همزمان فیلم را آغاز کرده است. آن‌ها،رفقاي خوب،چهارباندي، ساكن خانه چوبي،شبكه،  گشت ارشاد،محرمانه تهران و .... از جمله آخرین فیلمهایی هستند که ایمانی تدوین آنها را بر عهده داشته است.

نگار عابدی و مژگان بیات به تازگی جلوی دوربین فیلم رفته اند.. فیلمبرداری در لوکیشن هایی مثل جاده قدیم قم،ورلیج واریش، لواسان،مرتضی گرد و مناطقی در تهران در حال انجام است.

پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ، حسن عباسی، عطا سلمانیان، احمد نیکپور، مرتضی ایمانی، لادن قناد، ایرج افکار، مهرزاد خلیقی،پروین ملکی، حسن ناصری و... در این فیلم بازی دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: «یک شهر... یک کلید... و یک سفر... پدر سفری را آغاز می کند... سفری که پایانی است بر سال ها سکوت... سفری برای رهایی... برای رسیدن به پسرش که از نبرد بازنگشته... سفری برای پیدا شدن یک در... برای سبز ماندن خانواده اش و برای بازگرداندن زندگی به تنها نوه اش خورشید...».

این فیلم برای شرکت در جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

سایر عوامل پروژه عبارتند از:مجری طرح: هادی اکبرخواه، مدیر فیلمبرداری: سعید بختیاری، مدیر صدابرداری: هادی افشار، طراح گریم: محمد قومی، طراح صحنه و لباس: هادی اکبرخواه، مدیر تولید: مهناز انزهایی،برنامه ریز و دستیار یک: کاوه قاسم زاده، منشی صحنه: شرف نساء نیرومند،دستیار کارگردان: سمانه دالوند،دستیاران تصویر: حسین بذرافشان، محمدرضا ابراهیم، هادی یارمحمدی، احسان طباطبائی، مهدی احمدی،دستیاران گریم: پویان قومی، سپیده نقدی،دستیار لباس: معصومه شادی، مدیر تدارکات: محمد طلایی، دستیار تدارکات: مسعود مسعودیان،خدمات: علی ملکی،عکاس: نازنین سلامیان، مشاور رسانه ای:هادی داداشی و سرمایه گذاران: مهدی مومن زاده، محمدمهدی خرمی.

 

 مژگان بیات در فیلم «صدای منو می شنوید؟!»

 پرویز پورحسینی در فیلم «صدای منو می شنوید؟!»

 

نظرهای منتشرشده