ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

فروش «معراجی‌ها» به مرز نیم‌میلیارد تومان رسید

۷ سال پیش
«معراجی ها» شب گذشته،‌15 اسفندماه، حدود 65 میلیون تومان در تهران فروش داشت

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، امیر قطبی درباره آخرین آمار فروش فیلم «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی بیان کرد: با توجه به میزان قبلی فروش، «معراجی‌ها» تا پایان جمعه شب،‌ 16 اسفندماه،‌ از نیم‌میلیارد تومان عبور می‌کند.

 

او گفت: این فیلم شب گذشته،‌15 اسفندماه، حدود 65 میلیون تومان در تهران فروش داشت و میزان فروش آن در شهرستان‌ها هم حدود 350 میلیون تومان است.

 

«معراجی‌ها» پنجمین ساخته سینمایی ده‌نمکی، روایتی از روزهای جنگ تحمیلی دارد و ماجرای جوانی است که برای اعزام به جبهه با مخالفت پدرش روبرو است.

 

در این فیلم که به عنوان یکی از فیلم‌های اکران نوروزی، نمایش خود را در سینماها زودتر آغاز کرده است،‌اکبر عبدی، مهران رجبی، برزو ارجمند، سیدجواد هاشمی، دانیال عبادی، پوراندخت مهیمن، بهاره افشاری و اصغر نقی‌زاده حضور دارند.

 

نظرهای منتشرشده

محمد
۷ سال پیش
جدا فیلم چیز خاصی نداشت خیلی ضعیف بود بی خیال یه چیز جالب دیدم امشب در خصوص معراجی ها نشوته بود!!! پیش خودم گفتم اگه این رو میساخت شاید یه چیز بهت راز این در میومد، نمیدونم چنتا بازیگر قرار بوده اضافه بشه، فیلمانه چیز دیگه ای بوده... خلاصه این بوده: در خلاصه داستان «معراجی ها» آمده است: قرار است تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه‌ها دفن شوند اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می کنند که این امر آغاز قصه‌ای می‌شود که گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می شوند. اکبر عبدی، حمید لولایی، رضا رویگری، دانیال عبادی، برزو ارجمند، سیدمهرداد ضیایی، غلامحسین لطفی، مجید شهریاری، اصغرنقی زاده، اسماعیل سلطانیان، بهاره افشاری، مریم کاویانی و لاله صبوری هستند. این فیلم در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در چند اکران خاص به نمایش درآمد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
alireza
۷ سال پیش
یکی از ضعیف ترین فیلم هایی که تا حالا دیدم. هیچی نداره. حیف پول. اصلان در تعجبم چطور همچین فروشی داره!!!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرزاد
۷ سال پیش
واقعا با این حجم پشتیبانی دولتی در اکران و تبلیغات تلویزیونی و شهری و از طرفی ارائه بلیط نیم بها به نهادها و به عبارتی ضایع کردن حقوق فیلم های بخش خصوصی هنر کرده که این میزان فروش داشته است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ