معرفی فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»، عکس های فیلم، پشت صحنه، پوستر و آنونس

فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» ساخته تینا پاکروان از 28 مهر ماه به سرگروهی سینما آفریقا اکران می شود.

سلام سینما- فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» دومین ساخته تینا پاکروان از 28 مهر ماه به سرگروهی سینما آفریقا اکران می شود. این فیلم روایتی خطی دارد و به گفته ی تینا پاکروان فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»، حال و هوای تهران امروز و عشق‌های غیر متعارفی را دارد که در آن شکل می‌گیرد؛ عشق‌هایی که با تفاوت سنی‌های عجیب یا در طبقات اجتماعی متفاوت اتفاق می‌افتد. پخش این فیلم داخلی و بین المللی این فیلم برعهده فیلمیران است. تینا پاکروان پیش از این، فیلم «خانوم» را کارگردانی کرده است.

فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

 

خلاصه داستان های فیلم:

- داستان عشق های نامتعارف از عروسی تا عزاست.

- روایتگر زنی است که در حال حاضر همسری ندارد و با پسر نوجوانش در کلان شهری مانند تهران ماجراهای متفاوتی را از سر می‌گذراند. این فیلم هم مانند اثر قبلی کارگردان آن حال و هوایی زنانه داشته و بیشتر به مسائل مربوط به زنان می‌پردازد.

 

عوامل فیلم:

کارگردان:  تینا پاکروان/ تهیه کننده:  تینا پاکروان با مشارکت امیرحسین عبدالهی/ مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی/ نویسنده: طلا معتضدی/ تدوین: بهزاد مصلح/ موسیقی: کارن همایونفر/ طراح صحنه و لباس: علی عابدینی/ طراح چهره پردازی: پرستو معینی/ صدابردار: امین میرشکاری/ فیلمبردار:  محمد ابراهیمیان/ طراح و ترکیب صدا: علیرضا علویان/ دستیار اول کارگردان، برنامه ریز: مجتبی وحیدی/ نورپرداز: داود محمدی/ مدیر تولید: مهدی چراغی/ مدیر تدارکات: حامد آزادی/ مدیر صحنه: فروغ شاهسوند/ مشاور رسانه ای: آیدا اورنگ/ روابط مجازی: آریان امیرخان/ منشی صحنه :سحر عقیقی/ عکاس: احمدرضا شجاعی/ تصویر بردار پشت صحنه: معصومه صالح بیگی

بازیگران: حامد بهداد، رویا نونهالی، گوهر خیر اندیش، آتیلا  پسیانی، ستاره اسکندی، رابعه اسکویی، سینا رازانی، کریم امینی ، فرناز زوفا، دینا آبرون، علی تاجیک، محمد فیروز بخت ،مهراب رضایی، شقایق فراهانی

 

عکس های فیلم و پشت صحنه:

 فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» با بازی حامد بهداد و رویا نونهالی

 حامد بهداد بازیگر فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»

 رویا نونهالی در نمایی از «نیمه شب اتفاق افتاد»

 نمایی از فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»

 نمایی از «نیمه شب اتفاق افتاد» با بازی حامد بهداد

 فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» با بازی رویا نونهالی

 حامد بهداد و سینا رازانی در نمایی از فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»

 آتیلا پسیانی و ستاره اسکندی در نمایی از «نیمه شب اتفاق افتاد»

 میلاد کی مرام و حامد بهداد در نمایی از پشت صحنه «نیمه شب اتفاق افتاد»

 مهراوه شریفی نیا در پشت صحنه «نیمه شب اتفاق افتاد»

 لاله اسکندری و ستاره اسکندی در پشت صحنه فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»

 تینا پاکروان در پشت صحنه فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»

 

برای دیدن عکس های بیشتر به صفحه تصاویر فیلم نیمه شب اتفاق افتاد مراجعه کنید.

 


برنامه زمانی فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»  برنامه زمانی فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»


 

حواشی:

ابتدا قرار بود، فاطمه معتمدآریا در مقابل حامد بهداد در فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» بازی کند ولی در نهایت رویا نونهالی جایگزینش شد. تینا پاکروان درباره این موضوع گفت:

"خانم معتمدآریا از آغاز این پروژه همراه ما بود و پیشنهاداتی را درباره کاراکتر مورد نظر ارائه می‌کرد. اما در بازنویسی‌های متعدد نظرات‌مان در یک راستا قرار نگرفت و این چنین بود که خانم رویا نونهالی به جای ایشان به فیلم ما پیوست."

فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» ابتدا «زیبا، یک زندگی کوتاه» نام داشت. تینا پاکروان درباره این تغییر نام گفت:

"معمولا زمانیکه درباره زنان فیلم می سازیم به عناوینی مثل فمینست متهم می شویم حال چه برسد که نامگذاری فیلم هم اینگونه باشد. از سوی دیگر فکر می کردم این نوع نامگذاری نگاه ها را به سمت خاصی سوق می دهد."

تینا پاکروان درباره فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» گفت:

"«نیمه شب اتفاق افتاد» برشی از تهران امروز است که در قالب اجتماعی و روایت تک خطی ساخته شده است. همچنینب ازی های درخشان بازیگران این فیلم به گونه ای شخصیت های نوشته شده در فیلمنامه را به زندگی نزدیک کرده است که هریک از ما می توانیم خودمان را در قالب یکی از آنها پیدا کنیم."

تینا پاکروان درباره پایان تلخ فیلم «نیمه شب اتفاق می افتد» گفت:

"ما در این فیلم درباره عشق مجزا صحبت نمی‌کنیم بلکه درباره عشقی در شرایط و اوضاع جامعه خودمان حرف می‌زنیم. جامعه‌ای که می‌خواهد مدرن باشد اما همچنان سنتی فکر می‌کند، جامعه‌ای که در آن طلاق بیداد می‌کند و ازدواج سفید هست."

حامد بهداد درباره نقشش در فیلم گفت:

"کار ما استخراج شعر و وجوهات شاعرانه از لحظه‌ها و موقعیت‌هاست. این عشق های غیر متعارف که نظیر آنها را قبلا در فیلم های بنی اعتماد دیدیم چون یک عدم هماهنگی دارد و با عرف خوانا نیست در سینما جذابیت داردومن بعد از طرح فیلمنامه حس کردم فرصت مناسبی است که در این موقعیت قرار بگیرم اما علاوه بر اینکه حس می کردم باید چنین تجربه ای در کارمنامه ام داشته باشم در قلبم به عشق ورزی و دوست داشتن هم فکر می کردم."

ستاره اسکندری درباره فیلم «نیمه شب اتفاق می افتد» گفت:

"نکته مهم این فیلم برای من شرافت و نجابت آن بود، عشق در نگاه حامد بهداد در این فیلم به قدری نجیب بود که من می‌خواستم به احترام او بایستم و دستش را برای این حجم از عشقی که در چشمانم دیده شد، ببوسم. این فیلم همان عشق گم‌شده‌ای این روزهای زندگی همه ما در این شهر پرهیایو است."

تینا پاکروان درباره بازی حامد بهداد در فیلم «نیمه شب اتفاق می افتد» گفت:

"وقتی قرار شد حامد بهداد برون گرا نقش حسین درون گرا را بازی کند، خودش را کاملا در اختیار نقش گذاشت و تمام انرژی‌اش را گذاشت. حتی فیلم‌برداری ما که ماه رمضان بود و حامد بهداد همه روزه‌ها را گرفت تا مظلوم‌تر باشد."

فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» دومین همکاری شقایق فراهانی و تینا پاکروان بعد از فیلم «خانوم» است.

فرشاد محمدی درباره فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» گفت:

"خوشبختانه فیلم خوبی از آب درآمده است و بیننده شاهد یک عاشقانه جذاب با روایتی زنانه خواهد بود. این فیلم توانایی و یا به عبارت بهتر شگفتی هایی که یک زن می تواند داشته باشد به خوبی عنوان کرده و دست آخر یک غافلگیری دلنشین هم برای مخاطب دارد."

رابعه اسکویی، بازیگر خبرساز این روزهای سینما به دلیل مهاجرتش از ایران در فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» بازی کرده است.

حامد بهداد در فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» نقش یک خواننده به نام حسین را بازی می کند.

تینا پاکروان درباره بازی حامد بهداد در فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به سینما گفت:

"حامد بهداد اینقدر در این فیلم متفاوت ظاهر شده که همه از دیدن او حیرت زده می شوند. نقش حامد بهداد در «نیمه شب اتفاق افتاد» چهار وجه دارد که یک وجهش خوانندگی است. این فیلم گره هایی دارد که بازیگر باید به بهترین شکل در ان لحظات ایفای نقش کند. نکته مهم دیگر در مورد حامد بهداد این است که در «نیمه شب اتفاق افتاد» او یک جوان افسرده و گوشه گیر و خجالتی است و با توجه به شخصیت پر انرژی و برونگرایش شاید هیچ کس توقع این نقش را از او نداشته باشد."

تینا پاکروان درباره همکاری اش با طلا معتضدی(نویسنده) به ایسنا گفت:

"پیش از این با قلم طلا معتضدی در پروژه دیگری آشنا شده بودم. او در همکاری قبلی‌مان داستان یک خطی فیلمنامه «نیمه شب اتفاق افتاد» را مطرح کرد که آن را بسیار دوست داشتم و این همکاری شکل گرفت."

تینا پاکروان درباره درباره موسیقی این اثر نیز توضیح داد:

"موسیقی که در فیلم وجود دارد صدای نهفته حسین و زیبا است و این دو نفر اصلا باهم صحبت نمی‌کنند، این دو رابطه دلی دارند که اصلا بیان خارجی پیدا نکرده و در تمام لحظاتی که در کنار یکدیگر هستند، موسیقی هم وجود دارد. به عقیده من این حجم موسیقی لازمه ملودرام عاشقانه است."

گوهر خیراندیش درباره ابتدای فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» گفت:

"دوست داشتم ابتدای فیلم فضا خیلی هم به سمت مفرح بودن نرود اما کارگردان دلایلی در خصوص بازگشت سرمایه و مخاطبان عام تر داشت که درست هم هست چراکه پیش ازا ین هم فیلم هایی که به مصائب اجتماعی پرداخته بودند در گیشه در رقابت با کمدی ها موفق نبودند و به همین دلیل سرمایه گذاران می ترسند به سراغ این نوع فیلم ها بروند."

حامد بهداد در نشست خبری فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در سی و چهارمین جشنواره فیلک فجر گفت:

"فکر می‌کنم جامعه و مردم بیشتر از اینکه با واقعیات آپارتمانی و خائنانه روبرو شوند بهتر است در این دوره که بعد از ورود آقای روحانی بیشتر با منطق رفتار می‌کنیم کمی هم اجازه دهیم مردم حرف‌های عاشقانه بشنوند و به جامعه امید بدهیم و بی خجالت سرود دوست داشتن را زمزمه کنیم."

تینا پاکروان در اکران فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 تینا پاکروان در اکران فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 

گوهر خیراندیش و ستاره اسکندری در فرش قرمز فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 گوهر خیراندیش و ستاره اسکندری در فرش قرمز سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 

پوسترهای فیلم:

طراح: احمدرضا شجاعی

 پوستر فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» با بازی حامد بهداد و رویا نونهالی

 

طراح: احمدرضا شجاعی

 پوستر فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»

 

طراح: احمدرضا شجاعی

 پوستر فیلم نیمه شب اتفاق افتاد با بازی رویا نونهالی و حامد بهداد

 


معرفی فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در زمان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر  معرفی فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در زمان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر


 

آنونس های فیلم:

 

پشت صحنه فیلم:

 

نظرهای منتشر شده

۳ ماه پیش

۱۴ شهریور ۱۴۰۰

واقعا عالیی بود من گریم گرفت
پاسخ
گزارش تخلف

۳ ماه پیش

۱۴ شهریور ۱۴۰۰

واقعا قشنگ بود.... مخصوصا خانم نونهالی واقعاااا عاشقشمممم عالی بازی میکنی عالللییی خیلی دوستت دارم امیدوارم ۲٠٠٠ عمر کنی😭❤🥺
پاسخ
گزارش تخلف
pejman

۴ سال پیش

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

با دیدن فیلم نیمشب اتفاق افتاد کارم به خود زنی رسید من با اینکه سنی ندارم ولی همه جوره عاشقشم
پاسخ
گزارش تخلف
زیبا

۴ سال پیش

۱۸ خرداد ۱۳۹۶

زندگی شخصی زیبا خیلی گنگ بود اصلا مشخص نبود اگر شوهر زیبا قاتل بود چرا زیبا زندان رفت چرا بچه زیبا در زندان به دنیا امد این موضوع واقعا منو کلافه کرد
پاسخ
گزارش تخلف
وکیلیان

۵ سال پیش

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

فیلم بسیار بسیار عالی بود مخصوصا با بازی آقای حامد بهداد و خانم نونهالی ممنون از همتون وخسته نباشید
پاسخ
گزارش تخلف
Hasti

۵ سال پیش

۱۷ اسفند ۱۳۹۵

بسيار بسيار فيلم قشنگى بود تا حالا فيلم به اين قشنگى نديده بودم دمتون گرم
پاسخ
گزارش تخلف
ترنج

۵ سال پیش

۳ دی ۱۳۹۵

یکی از غیرحرفه ای ترین فیلمها. وقتی فیلمهای متفاوتی مثل "نفس" یا "اژدها وارد می شود" ساخته می شه و در ژانر اجتماعی آدمی مثل فرهادی یا سعید روستایی این چنین قدرتمند فیلم می سازن آدم می مونه هدف از ساخت فیلمی مثل «نیمه شب.....» چی می تونه باشه؟ چرا این فیلم کمی به مسئله حقوق زنان در جامعه نپرداخته؟ چرا از منظر فکورانه تری به این موقعیت حساس کاراکتر زنش توجه نشون نداده؟ و بدتر از همه چیز بازی بسیار کلیشه ای و ضعیف خانم نونهالی است که توقع آدم از ایشان چیزی فرای این بازی مصنوعی بود. با آن میمیک صورتِ بسیار ترسناک و بد که برای فیلمهای جنایی و تریلر مناسب تر بود. بازی آقای بهداد خیلی بهتر از ایشون بود. کاش برای نقش اصلی فیلم از گزینه های بهتری مثلاً رویا تیموریان، فاطمه معتمدآریا یا بیتا فرهی استفاده می شد. . ممنون از بازتاب نظر همه سینمادوستان در سایت خوبتان.
پاسخ
گزارش تخلف
مارال

۵ سال پیش

۲ دی ۱۳۹۵

امیدوارم منو ببخشید ولی انتظارم از خانم پاکروان و این همه عوامل حرفه ای خیلی بالاتر بود. نمی گم فیلم کاملاً بدی بود اما می تونست خیلی خیلی شسته رفته و بهتر باشه و کمی عمیق
پاسخ
گزارش تخلف
سپیده

۵ سال پیش

۲ دی ۱۳۹۵

دیشب فیلم رو دیدم به نظرم شاهکار فیلم معصومیت چشم های اقای بهداد بود و حس خوبی و کاملی که گوهر خیراندیش انتقال می داد .من به فیلم شاهکار نمی گم اما فیلم خوبی بود خصوصا نیمه اول فیلم واقعا صدای حسین دلنشین بود .بعد از سریال دندون طلا اینجا هم دوباره استعداد خوانندگیش کمک به یک فیلم کرد.و نکته جالب برای من این بود حامد بهداد که همیشه نقش های برون گرا و عصبی رو بازی می کرد اینجا به کلی خبری از بهداد سابق نبود اروم ،مظلوم ، عاشق .حامد بهداد واقعا ادم بااستعدادی هست باید قدر خودش رو بدونه .خانم خیر اندیش و ستاره اسکندری و اقای بهداد انتخاب های درستی بودن .امیدوارم تینا پاکروان در اینده هم موفق باشه
پاسخ
گزارش تخلف
یگانه

۵ سال پیش

۱ دی ۱۳۹۵

واقعا حیف پول . حیف وقت. حیف از بازی خوب ستاره اسکندری. ما با خوشحالی نیم ساعت آخر از سینما فرار کردیم.
پاسخ
گزارش تخلف
عليرضا

۵ سال پیش

۲۲ آذر ۱۳۹۵

يكى از لوس ترين فيلمهاي عاشقانه
پاسخ
گزارش تخلف
ياسمن

۵ سال پیش

۲۱ آذر ۱۳۹۵

كي گفته بهداد استعداد خوانندگي داره؟؟؟؟؟
پاسخ
گزارش تخلف
خشايار

۵ سال پیش

۱۹ آذر ۱۳۹۵

به نظر من نميشه هر فيلم عاشقانه ايو بي محتوا و سطحي و عوام پسند دونست ولي در اين فيلم مساله عشقي كه ميتونست خيلي زيبا بهش پرداخته بشه شديدا سطحي ازش گذشته بودن. بازي هاي بد دو بازيگر اصلي نيز به اين سطحي بودن دامن زده بود
پاسخ
گزارش تخلف
نگار

۵ سال پیش

۱۸ آذر ۱۳۹۵

جالب نبود
پاسخ
گزارش تخلف

۵ سال پیش

۱۷ آذر ۱۳۹۵

فیلم بدی بود..نقطه مثبتش فقط بازی خوب ستاره اسکندری و گوهر خیراندیش بود.
پاسخ
گزارش تخلف
رعنا

۵ سال پیش

۱۶ آذر ۱۳۹۵

فيلم ضعيفي بود و فقط به صورت تك بعدي به معضل عشق توجه نشان داده بود.
پاسخ
گزارش تخلف
fafa

۵ سال پیش

۱۶ آذر ۱۳۹۵

درجواب تارا آهنگ گل حسرت ستارهستش
پاسخ
گزارش تخلف
fafa

۵ سال پیش

۱۶ آذر ۱۳۹۵

حال وهوای فیلمودوست داشتم حس خوبی به آدم منتقل میکرداما پایان غمگینشودوست نداشتم میتونست یه کم بهترتموم بشه
پاسخ
گزارش تخلف
کیوان

۵ سال پیش

۱۴ آذر ۱۳۹۵

خانم پاکروان، کاش شما به جای این‌که همه کار کنید و همه چیز باشید، در یک جایی درخشان می‌بودید تا همه جا معمولی و جدیدا سطحی.
پاسخ
گزارش تخلف
فريناز

۵ سال پیش

۱۳ آذر ۱۳۹۵

به نظرم كاش چالشى تر ساخته شده بود. مي تونست بخش هاي جامعه شناسونشو قوي تر كنه و اين موضوعو از منظر جامعه شناختي هم مورد بررسى قرار بده چون واقعا ً در زندگى واقعى هم اگر خانمي تو سن ٥٤ سالگي بخواد چنان تصميمي بگيره همه جامعه بر عليهش به پا مي خيزن.
پاسخ
گزارش تخلف
مریم

۵ سال پیش

۱۱ آذر ۱۳۹۵

آخرای فیلم افتضاح بود و اصلا نمیشد نگاه کرد مردم نمیان سینما بشینن این مزخرفاتو ببینن کلا بعد از سینما اعصابمون خورد بود تا حالا هیچ فیلم ایرانی آخر چنین موضوعاتی رو مثه آدم به نتیجه نرسیده و همیشه آخرش رو چرت و پرت تموم میکنن یا یکی رو میکشن و از این چرت و پرتا و تا حالا ندیدم آخر مثبتی داشته باشه این فیلمم که دگه نوبرش بود آخرش کشتو کشتار بود
پاسخ
گزارش تخلف
نادی

۵ سال پیش

۱۰ آذر ۱۳۹۵

به نظرم باید گفت ساخته جدید خانم پاکروان یک "فیلم هندی" است در قالب فیلمی که میخواد ادعای روشنفکری داشته باشه.
پاسخ
گزارش تخلف
سارا

۵ سال پیش

۱۰ آذر ۱۳۹۵

فيلم خوبي بود تاثير گذار بود بازي بازيگرها بخصوص حامد بهداد و نونهالي عاليييييييييي
پاسخ
گزارش تخلف
افشین

۵ سال پیش

۹ آذر ۱۳۹۵

امشب نیمه شب اتفاق افتاد رو دیدم فیلم خییییلی بد بود بزرگترین ضعف فیلم فیلمنامه اش که توش نه عشق حامد بهداد در اومده نه قتلش ونه اینکه زیبا شوهرش اون سابقه رو داشته باشه حیف بازی خوب ستاره اسکندری پ.ن:هر چی خاطره خوب از اهنگهای نوستالژیک داشتیم بهداد با اون صدای بدش خراب کرد
پاسخ
گزارش تخلف
حالا

۵ سال پیش

۷ آذر ۱۳۹۵

بد نبود
پاسخ
گزارش تخلف

۵ سال پیش

۲ آذر ۱۳۹۵

یک ربع آخر فیلم رو اصلا نمیشد تحمل کرد. نکته مثبت فیلم بازی های دلچسب بود. در کل خیلی ضعیف
پاسخ
گزارش تخلف
آشنا

۵ سال پیش

۱ آذر ۱۳۹۵

قطعا ارزش دیدن داشت. به دلم نشست
پاسخ
گزارش تخلف
نما

۵ سال پیش

۳۰ آبان ۱۳۹۵

اين موضوع به شكل خيلي قوى تر در فيلمهايي مثل "شام اخر" بهش پرداخته شده
پاسخ
گزارش تخلف
ساحل

۵ سال پیش

۲۹ آبان ۱۳۹۵

این فیلمو نمیشه با کارای کمدی مقایسه کرد ولی در نوع خودش فیلم بی اشکالی نبود. اصلاً مقدمه شروع این عشق مشخص نبود. بعدم وقتی حامد بهداد می افته، رویا نونهالی مدام میگه "مادر" "مادر"! در حالی که به نظر می رسید ایشونم دل به آقای بهداد باخته! آخرش من نفهمیدم داستان عاشقانه س یا عشق مادر پسریه!
پاسخ
گزارش تخلف
شیما

۵ سال پیش

۲۹ آبان ۱۳۹۵

حقیقتش من اکثر موقع ها که میخوام برم سینما در مورد اون فیلم بررسی میکنم چون وقت برام ارزش داره... باید بگم که خوشحالم رفتم و این فیلم احساس برانگیز و دیدم و خوشحالتر که نظرات منفی خیلی ها باعث
پاسخ
گزارش تخلف
لیلا

۵ سال پیش

۲۹ آبان ۱۳۹۵

فیلم تاثیر گذاری بود. فقط فیلمنامه یکم مشکل داشت .از 20 بهش 14 میدم.
پاسخ
گزارش تخلف
پرخیده

۵ سال پیش

۲۸ آبان ۱۳۹۵

در جواب ایرج: بعضی سایتها مثل [...] نظرها رو گزینش می کنن و اصولا نظرای مثبت رو روی فیلمها منتشر می کنن چون کارشون فروش بلیته و استراتژیشون حکم می کنه به ضرر خودشون کار نکنن. سلام سینما خوبیش اینه همه جور نظر رو منتشر می کنه، هم مثبت هم منفی هم خنثی. بعدم شما چرا این فیلمو که یه ملودرامه با کارهای کمدی مقایسه می کنید؟ هر کاری رو باید تو ژانر خودش تحلیل و تعیین سطح کرد. اگه آس و پاس توی ژانر کمدی فیلم سطح پاینیه این فیلمم به نظر من بین فیلمهایی که تو جشنواره فجر به نمایش دراومدن و "درام" بودن کار قوی ای نبود. البته به نظر من نمی شه گفت فیلم کاملاً ضعیفیه ولی خیلی جاهاش گاف داره و طولانی شدن بی موردش به کار ضربه وارد کرده. من انتظارم از خانم پاکروان بیشتر بود. از سایت "سلام سینما" هم به خاطر انتشار انواع و اقسام نظرها چه مثبت و چه منفی سپاسگزارم.
پاسخ
گزارش تخلف
تارا

۵ سال پیش

۲۸ آبان ۱۳۹۵

فرداي اون عروسي كه داشتن وسايلو جمع ميكردن حامد بهدا. واسشون خوند قبل اهنگ مارتيك چه اهنگي خوند تروخدا يكي بگه چي بود
پاسخ
گزارش تخلف
دریا

۵ سال پیش

۲۷ آبان ۱۳۹۵

فیلم ضعیفی بود.
پاسخ
گزارش تخلف
بوژنه

۵ سال پیش

۲۶ آبان ۱۳۹۵

فيلم يك ملودرام معمولى بود براي سرگرمي
پاسخ
گزارش تخلف
ایرج

۵ سال پیش

۲۶ آبان ۱۳۹۵

خانم ها و آقایانی که از این فیلم انتقاد نابجا و عجیب وو غریب کرده اند - البته فقط تو این سایت- بهتره برن سراغ پنجاه کیلو آلبالو و یا آس و پاس و این دسته از فیلمهای پر مغز ....
پاسخ
گزارش تخلف
سروش

۵ سال پیش

۲۶ آبان ۱۳۹۵

چقدر یک فیلم میتونه ضعیف باشه... جالبیش اینه که من اول فکر میکردم فیلم اولشه و با این دید نگاه کردم فیلمو حالا فهمیدم فیلم اولش هم نبوده من با سه نفر از دوستام فیلمو دیدم و هر چهار تامون وقتی از سینما اومدیم بیرون کاملا "عصبانی" بودیم که 2 ساعت از وقتمون رو صرف دیدم این فیلم کردیم امیدوارم خانوم پاکروان یا دیگه فیلم نسازن، یا اگه میسازن حداقل قبلش چهارتا فیلم خوب ببینن که بفهمن فیلم ساختن خاله بازی نیست
پاسخ
گزارش تخلف
جانان

۵ سال پیش

۲۵ آبان ۱۳۹۵

امثال خانم خليلي فرد و خانم شركا و بعضى دوستان مخاطب كه از بازي خانم خيرانديش تعريف كردن بايد بگم ايشون بازيشون مثل هميشه س؛ في الواقع هميشه درخشان بازي مي كنه. هنر آن بود كه خانوم پاكروان از بازيگران متوسط فيلم مثل حامد بهداد رويا نونهالي و شقايق فراهاني هم ميتونست بازي هاي درخور بگيره. فيلم از نظر سطح بازيگرى خيلى پائين بود.
پاسخ
گزارش تخلف
امیر

۵ سال پیش

۲۵ آبان ۱۳۹۵

این چند وقت فیلم بد زیاد دیدم؛ ولی این یکی واقعا نوبر بود! موقع بیرون اومدن از سینما بشدت عصبانی بودم. سوژه ای مثل عشق یک پسر جوان به یک خانم میانسال یا به عکس، اگرچه موضوع تازه ای در سینمای ما نیست (فیلم هفت؛ شام آخر، رخساره...)؛ ولی با این حال اگه ساخت و پرداخت خوبی داشته باشه میتونه فیلم بسیار موفق و حتی به یاد موندنی در ژانر ملودرام خلق کنه. در مورد بازیها چیزی که مسلمه اینکه مثلا گوهر خیراندیش همیشه گوهر خیراندیشه؛ حتی اگه نقشی کوتاه در فیلمی بینهایت بد بازی کنه. ما درست همونطور که تو این مملکت بازیگر، فیلمبردار، گریمور و حتی کارگردان خوب زیاد داریم؛ به همون نسبت از فقدان فیلمنامه خوب رنج میبریم. درست مثل موسیقی کشورمون که با داشتن خواننده های حرفه ای و خوش صدا؛ همچنان از نداشتن آهنگساز و ترانه سرای خوب رنج میبره. البته این واقعیت بزرگ و تلخ رو هم نباید فراموش کرد که بطور كلي چیزی به نام جریان سینما یا جریان موسیقی در جامعه ما وجود نداره و فقط هرازگاهي از ميان انبوه فيلم هاي مبتذل و دم دستي، فيلم خوبي ميبينيم كه توسط هنرمند دلسوزي ساخته ميشه. من آدم بدبینی نیستم؛ ولي اينها مشكلات ريشه اي فرهنگ و هنر ماست و به اين زوديها هم درست نميشه.
پاسخ
گزارش تخلف
کاوه

۵ سال پیش

۲۵ آبان ۱۳۹۵

فیلم پر از احساس و لحظات ناب و به یاد ماندنی. بازی فوق العاده رویا نونهالی، حامد بهداد و... بازیگران. فیلم و باید دید رو نظرات مسعود فراستی وار بعضی ها ، دیدن این فیلم و از دست ندید. ممنونم
پاسخ
گزارش تخلف
شهناز

۵ سال پیش

۲۴ آبان ۱۳۹۵

راضی کننده نبود. نمی گم بد ولی خیلی متوسط بود.
پاسخ
گزارش تخلف
سارا

۵ سال پیش

۲۴ آبان ۱۳۹۵

به کامنت ها توجه نکنید برید ببینید دوستان
پاسخ
گزارش تخلف
شبنم

۵ سال پیش

۲۲ آبان ۱۳۹۵

می تونست خیلی بهتر از اینا باشه. توقعمون از فیلمسازان خانم، ساختن فیلمهایی با حرف های بزرگ و مهم هست؛ مثل کارهایی که رخشان بنی اعتماد می سازه. رخشان هم اتفاقاً معضلات اجتماعی و مسایل مربوط به خانمها رو مطرح می کنه ولی همین مسئله ی میانسالی در زنان رو هم مثلا در فیلمی مثل "بانوی اردیبهشت" مقایسه کنید با این فیلم. این فیلم تا حدودی سطحی و شعاری بود و اغراق در اون موج می زد.
پاسخ
گزارش تخلف
كمند

۵ سال پیش

۲۲ آبان ۱۳۹۵

واقعن توجه به مسئله خانمهاي ميانسال كه تو كشور ما در صورت فوت شوهرشون يا طلاق از اونها از زندگي به طور كامل محروم ميشن خيلي مهم و ضروريه ولي نحوه اين پرداخت هم مهمه. به نظرم تو اين فيلم فيلمساز با رفتن به سمت سينماي تجاري و عشقي كه خيلي درست از آب درنيومده نتونسته به هدفش برسه. فيلمشون جاي كار بيشتري داشت. عشق غيرمتعارفو نشون نميدادن اصلا شايد بهتر بود چون يه خانم حتي براي اينكه بتونه با مردي هم سن خودشم ازدواج كنه با مشكل مواجه ميشه و همه ميخوان براش تصميم بگيرن.
پاسخ
گزارش تخلف
الی

۵ سال پیش

۲۲ آبان ۱۳۹۵

نقطه قوت های فیلم ؛ بازی درخشان گوهر خیر اندیش صدای حامد بهداد نوستالژی بازی با آهنگ های قدیمی نگاه های عاشقانه و لطیف حامد بهداد بازی نسبتا خوب ستاره اسکندری سوژه ی جدید نقاط ضعف فیلم ؛ فیلمنامه خام و پرداخت نشده پایان مزخرف بازی ناتاشا وار خانم نونهالی شخصیت پردازی های به شدت ضعیف دیالوگ های نپخته و نسبتا هجو در کل این فیلم از نظر من نمره ی هفت از بیست می گیره.
پاسخ
گزارش تخلف

۵ سال پیش

۲۰ آبان ۱۳۹۵

من این فیلم رو خیلی دوست داشتم ، چون به احساسات یک خانم حتی تو این سن اهمیت میده و باعث میشه این خانم با این زندگی تلخ کمی از مشکلات دور بشه و بهتره کمی بیشتر به این خانم‌ها توجه بشه لطفا دوستان عزیز کمی نگاه حرفها ای و تخصصی خودشون رو برای خودشون نگاه دارند چون ده درصد این جامعه هستند و لطفا کمی انتقادات خود را مؤدبانه تر کنند
پاسخ
گزارش تخلف
گلنار

۵ سال پیش

۲۰ آبان ۱۳۹۵

اصلا قوى نبود. فيلمنامش چاله چوله زياد داشت و همش مى خواست با تكيه بر بازيها و داستان عاشقانش مخاطب جلب كنه.
پاسخ
گزارش تخلف
ژاله

۵ سال پیش

۱۹ آبان ۱۳۹۵

عالییی بوددد
پاسخ
گزارش تخلف
آرزو

۵ سال پیش

۱۹ آبان ۱۳۹۵

خانم کارگردان بعد از این، فیلمسازی خاله بازی نیست. سواد می خواد، بینش می خواد. درسته که از راه های غیر صحیح وارد شدی و خودت و بند کردی، ولی با این همه عکس چپ و راست که از خودت تو فضای مجازی پخش می کنی که روی بازیگرا رو هم سیاه کردی باید می رفتی تو یه شغلی که به نیتت بیاد. با جمع کردن چن تا بازیگر و فیلمبردار که نمی شه فیلم ساخت. دستت روتر از این حرفاس که بخوای ادای آدمای سینه سوخته و دردآشنا رو بازی کنی. با ما که هییییچ ولی دختر جان با خودت رو راست باش. تو هیچی نیستی جز یه فرصت طلب. و وقت و پولی که مردم دادن تا مچل به اصطلاح فیلم تو بشن، همون حق الناس ه که تو نمی دونی چی ه، چون فکرت جز پز گرفتن جلو دوربین به چیز دیگه قد نمی ده...... پس برو عروسک بازی ات و بکن و دست از سر سینما وردار. جوجه فکلی.....
پاسخ
گزارش تخلف
ژاله

۵ سال پیش

۱۹ آبان ۱۳۹۵

خیلی دوسش داشتم . مخصوصا خانوم اسکندری ..ببخشینداااا عالی بود
پاسخ
گزارش تخلف