ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

جدیدترین تصاویر فیلم کمدی انسانی

۳ سال پیش
فیلم«کمدی انسانی» که نیمه مرداد کلید خورد فیلمبرداری آن در بیش از ۲۰ لوکیشن انجام شد.

به گزارش سلام سینما، فیلم «کمدی انسانی» پنجمین فیلم محمد هادی کریمی در مقام کارگردانی است که  یک داستان پرافت و خیز بیوگرافیک است که  یک کمدی تراژدی در بستر تاریخ روایت می کند.

این فیلم دارای ۱۸ لوکیشن اصلی و ۵ لوکیشن فرعی است که به علت اینکه  از دهه ۳۰ تا دهه ۶۰ روایت می شود بخشی از لوکیشن ها طراحی و بازسازی شده است.

 

داستان «کمدی انسانی» یک کمدی موقعیت از زندگی تراژیک فردی است که می بایست علیرغم خواست درونی اش همرنگ با مردم پیرامونش زندگی کند.

 

فهرست عوامل «کمدی انسانی» به شرح زیر است:

نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: محمد هادی کریمی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، صدابردار: بابک اردلان ، طراح گریم: شهرام خلج، طراح صحنه و لباس: علی نصیری نیا، مدیر تولید و مجری طرح: محمدباقر طسوجی، جانشین تولید، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: حمید غفاریان، عکس: حبیب مجیدی

 

بازیگران: علیرضا شجاع‌نوری، هومن سیدی، آرمان درویش، لیلا زارع، فرخ نعمتی، هستی مهدوی‌فر ، مهوش افشارپناه، عباس احمدی‌مطلق، سعیده عرفان، زینب قادری، حمیدرضا سام‌خانیان، فتاح نظریان، بابک جعفریه، عطا مرادی، ثنا حاجی‌زاده و بهاره کیان‌افشار با حضور نیکی کریمی/بازیگران نوجوان: ایلیا نصراللهی، سام غفوری

 

در زیر جدیدترین تصاویر این فیلم سینمایی را که اولین اکران آن به احتمال فراوان در جشنواره فیلم فجر می باشد را ببینید.

 

نیکی کریمی در فیلم کمدی انسانی

 

 آرمان درویش و نیکی کریمی در فیلم «کمدی انسانی»

 

فیلم کمدی انسانی

 

کمدی انسانی

 

کمدی انسانی

 

کمدی انسانی

 

فیلم کمدی انسانی

 

 نمایی از فیلم «کمدی انسانی» ساخته محمدهادی کریمی

 

نظرهای منتشرشده