انتشار بدون سانسور فیلم مهمونی کامی توسط کارگردان جهت دانلود

علی احمدزاده پس از ناامید شدن از اکران، فیلم سینمایی مهمونی کامی را بدون سانسور در اینترنت منتشر کرد تا علاقه‌مندان بتوانند از طریق سایت ویمیو فیلم را تماشا و دانلود کنند

انتشار بدون سانسور فیلم مهمونی کامی توسط کارگردان جهت دانلود

به گزارش سلام سینما علی احمدزاده پس از ناامید شدن از اکران، فیلم سینمایی مهمونی کامی را در سایت vimeo منتشر کرد. مهمونی کامی با بازی پگاه آهنگرانی و مینا ساداتی در سال ۱۳۹۲ ساخته شد که فیلم داستان چند جوان را نشان می‌دهد که به قصد رفتن به یک مهمانی عازم شمال می شوند.

 

سابقه انتشار فیلم توسط علی احمدزاده:

علی احمدزاده در حالی اقدام به انتشار فیلم مهمانی کامی کرده است که چندی پیش این کارگردان تصمیم گرفت آن را در چند قسمت 10 دقیقه ای در اینترنت بارگذاری کند اما خیلی زود لینک های فیلم حذف شدند.

پس از انتشار دو اتفاق رخ داد؛ یکی واکنش منفی جوان آنلاین بود و دیگری حذف لینک سکانس های «مهمونی کامی» از کانال اصلی. یادداشت جوان آنلاین تند و تیز بود و مستقیما مسئولان وزارت ارشاد را نشانه گرفته بود؛ پس می توان به راحتی دلیل حذف لینک های فیلم را متوجه شد. با این حال دو بریده از فیلم دست به دست چرخیده و می توان آن را تماشا کرد.

 

پیش‌بینی علی احمدزاده از عدم اکران فیلم

احمدزاده در مصاحبه‌ای که در سال ۹۲ با سایت آی.فور.فیلم درباره فیلم مهمونی کامی انجام داده بود از احتمال عدم اکران این فیلم خبر داده بود. در این بخش از مصاحبه آمده بود:

ویلکینسون: آیا این فیلم قرار است در ایران نشان داده می شود؟
احمد زاده: بعید می‌دانم، من اینطور فکر نمی کنم.

ویلکینسون: اما آیا شما فکر می کنید فیلم به صورت خصوصی آن‌جا نمایش داده می‌شود؟

 برخی از مکان های زیر زمینی وجود دارد که در آن کارگردان‌ها می توانند نمایش خصوصی برای فیلمشان ترتیب دهند. اما آنها قطعا در مکان‌های مخفی (زیرزمینی) می‌باشد و دولت واقعا نمی‌خواهد این بخش از زندگی مردم را نشان دهد.

 

تغییر نام از فیلم از چالوس به مهمونی کامی:

فیلم مهمونی کامی با نام اولیه چالوس ساخته شد که چندی بعد بنا به گفته کارگردان در نامه‌ای به شورای پروانه نمایش اعلام شد که نام فیلم نیز رسما از «چالوس» به «مهمونی کامی» تغییر پیدا کرده است.

 

حضور در جشنواره‌های جهانی بدون مجوز:

علی احمد‌زاده چندی پیش در خصوص این نکته که «مهمونی کامی» بدون مجوز ارشاد در جشنواره‌های جهانی شرکت کرده و این نکته از نظر مدیران گذشته تخلف است گفت:

وقتی به فیلم ما مجوز نمی‌دهند، نباید هم توقع داشته باشند که فیلم را در خانه نگه داریم، به هرحال این فیلم با سرمایه شخصی ساخته شده و به واسطه دیده شدن اثر سرمایه ساخت آن بر‌می‌گردد اما در همین مدت هم بسیاری از فیلم‌ها که حتی پروانه ساخت هم نداشتند در جشنواره‌های مختلف خارجی شرکت و جایزه هم گرفتند.

 

نمایش خانگی

احمدزاده در کنار اکران جهانی «مهمونی کامی» تلاشش را برای رفع مشکل فیلم در داخل انجام می داد تا این که فروردین سال 93 خبر آمد قرار است فیلم در شبکه نمایش خانگی توزیع شود. حتی از شرکت تصویرگستر پاسارگاد به عنوان موسسه توزیع کننده فیلم نام برده شد. خیلی زود اما چند سایت اصولگرا از جمله جوان آنلاین اعتراض شان را رسانه ای کردند. بعد از آن دیگر خبری از توزیع نسخه ویدئویی فیلم نشد.

 

نظرهای منتشر شده

نسیم

۴ سال پیش

۴ مرداد ۱۳۹۶

۸ دقیقه اخر فیلم اهنگی \خش میشه اس\انیایی که اقای کوشکی با جسد رو به رو می شن اسم اهنگ کسی میدونه چیه؟
پاسخ
گزارش تخلف
نوید

۵ سال پیش

۱۶ اسفند ۱۳۹۵

سلام من کلیی گشتم ولی اهنگ ی که تو ماشین میخونه رو پیدا نکردم....تو طول شب واسش بخونی لالایی...خوانندشو کسی میشناسه لطفا راهنماییزکنیید خیلی درامش باحاله
پاسخ
گزارش تخلف
بهنام

۵ سال پیش

۱۲ بهمن ۱۳۹۵

آخرش خیلی بی نتیجه وبقولی باز بود درکل چنگی به دل نمیزنه
پاسخ
گزارش تخلف
No name

۵ سال پیش

۲۹ آذر ۱۳۹۵

سازنده ي فيلم خودش اين دوران رو گذرونده كه انقد قشنگ به تصوير كشيده به نظر من كه همچين اكيبهايي رو به چشم ديدم ،فيلم بسيار قوي و براي بيننده خاص بسيار زيبا است
پاسخ
گزارش تخلف
ويدا

۵ سال پیش

۲۰ آبان ۱۳۹۵

خيلي متفاوت بود خوشم اومد بازي بازيگران حرف نداشت اگه اكران ميشد حتما ميرفتم ميديدم
پاسخ
گزارش تخلف
m

۵ سال پیش

۱۶ آبان ۱۳۹۵

اسم همه اهنگ های پخش شده تو فیلمو کسی میدونه؟
پاسخ
گزارش تخلف
محمد

۵ سال پیش

۱۶ آبان ۱۳۹۵

سلام دوستان میخواستم اهنگی رو دقیقه 52 پخش میشه اسمشو کسی میدونه لطف کنه بگه
پاسخ
گزارش تخلف
شبنم

۵ سال پیش

۱۲ مهر ۱۳۹۵

یه مشت ارازل اوباش رو توفیلم جمع کرده بودن. که بگن وضعیته جامعه امروزی اینه گیرمم این باشه دیگه همه میدونن چی به چیه نیازی به این کارکترا نبود. این کارگردان. فیلم نسازه بهتر .
پاسخ
گزارش تخلف
Tina

۵ سال پیش

۹ مهر ۱۳۹۵

حالا که چند روز از دیدن فیلم میگذره میتونم بگم فیلم خوبی بود شاید تو لحظه اول به خاطر حسودی به کاراکترای فیلم فوری به فیلم حمله کردم اما چیزیه که واقعیته و عرفه در کنارش مبتونم بگم بازی ها مخصوصا بازی خانم مینا ساداتی عالی بود در کل فیلم خوبی بود ولی خب چون با زندگی ما فرق میکنه بهش حمله میشه این همه فیلم از مشکل و قشر متوسط و کثیر جامعه ساخته شد خوبه که یه بارم فیلم از قشر مرفه ساخته شد
پاسخ
گزارش تخلف
شاهین خطاب به سهراب

۵ سال پیش

۹ مهر ۱۳۹۵

Placebo - Protect Me From What I Want این آهنگی است که دقیقه 59 فیلم پخش می کنه...
پاسخ
گزارش تخلف
مهسا

۵ سال پیش

۹ مهر ۱۳۹۵

بی سرو تهههههه ترین فیلم ممکن. وای خدا کارگردان بزرگترین شانسش این بود که فیلمش اکران نشده. مایه سرافکندگیشه
پاسخ
گزارش تخلف
محمد

۵ سال پیش

۹ مهر ۱۳۹۵

بخشی از جامعه ایران اینگونه است هرچند بخش کوچکی باشد. این فیلم آنها را نشان میدهد ونقد را به عهده بیننده میگذارد.
پاسخ
گزارش تخلف
شبنم

۵ سال پیش

۹ مهر ۱۳۹۵

[...] اومده ترویج سیگار و بدحجابی و حرفای رکیک رو انجام میده این فیلم مالی نیست جمعش کنی بابا
پاسخ
گزارش تخلف
حمید

۵ سال پیش

۵ مهر ۱۳۹۵

فیلم بسیار ضعیفی هست. اصلا معلوم نیست چی می خواد بگه!
پاسخ
گزارش تخلف
میثم

۵ سال پیش

۴ مهر ۱۳۹۵

بعد از فیلم تیغ زن مزخرف ترین فیلمی بود که دیدم. واقعا چیزی به جز ترویج فرهنگ تهرانی به شهرستان ها و آموزش دختربازی و خشن نشون دادن نیروی انتظامی هدفی نداشت. به کارگردانش باید بگم جوجه خیلی مونده تا فرهادی بشی ادا در نیار هیچّی نیستی و هیچ حرف جدیدی نداری واسه گفتن
پاسخ
گزارش تخلف
...

۵ سال پیش

۴ مهر ۱۳۹۵

خیلی فیلم الکی بود از نظر من واقعن حق داشتن بهش مجوز ندن اصلا این فیلم چی میخاست بگه جز ترویج بی بندوباری
پاسخ
گزارش تخلف
سهراب

۵ سال پیش

۳ مهر ۱۳۹۵

اسم اهنگ پخش شده در فیلم کامی چیه اسم خواننده و اسم اثر
پاسخ
گزارش تخلف
انتی تز

۵ سال پیش

۳ مهر ۱۳۹۵

بهترین کار برای مقابله با گروه های فشاری که فیلم ها رو از پرده پایین می کشن مثل قضیه فیلم خانه پدری همین کاره
پاسخ
گزارش تخلف
مجید

۵ سال پیش

۲ مهر ۱۳۹۵

آشغال ترین,بدترین,ضعیف ترین فیلمی که درطول عمرم دیده بودم واقعا افتضاح بود یه دوربین رو گذاشتن تو ماشین و بعدهمه صحبت میکنن,نه فیلمنامه,نه دیالوگ نویسی,نه بازی ,نه کارگردانی واقعا هیچی نداشت(همون بهترکه اکران نشد)
پاسخ
گزارش تخلف

۵ سال پیش

۲ مهر ۱۳۹۵

نپسندیدم این فیلم رو،به شدت کسل کننده بود و واقعا حرفی برای گفتن نداشت، کل فیلم میخواست بگه امید برای جوونای ایرانی مرده؟!!!!!؟!!!!
پاسخ
گزارش تخلف

۵ سال پیش

۱ مهر ۱۳۹۵

خبر و اطلاع رسانی خوبی بود، سریعا بعد از خوندن این خبر فیلم "مهمونی کامی" رو تماشا کردم... فارغ از امتیازدهی به فیلم به نظرم اثر تماشایی و قابل قبولی هست، هر چند که نیم ساعت ابتدایی فیلم ضعیف بود اما 45 دقیقه‌ی بعدی و به ویژه 10 دقیقه‌ی انتهایی درجه "مهمونی کامی" رو حسابی بالا برد. تماشای این فیلم رو توصیه می‌کنم... این حرکت آقای احمدزاده و انتشار نسخه‌ی با کیفیت فیلم بسیار ستودنی هست و امیدوارم که به زودی شاهد منتشر شدن دومین فیلم نادیده گرفته شده و پرستاره‌ی این کارگردان (قلب اتمی) با همین کیفیت باشیم که لااقل تلاش این فیلمساز نه به شکل کامل اما به طور نسبی به ثمر برسه و فیلم به این شکل دیده بشه. با آرزوی موفقیت برای علی احمدزاده و اکران مناسب سومین ساخته‌ی این کارگردان...
پاسخ
گزارش تخلف

۵ سال پیش

۱ مهر ۱۳۹۵

کسی دو بخشی که منتشر شده رو داره ؟
پاسخ
گزارش تخلف