ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مهناز افشار و حمید فرخ نژاد؛ بازیگران اصلی فيلم «مردی که مادرم عاشقش بود» تازه ترین اثر علی رفیعی

۸ سال پیش
حمید فرخ نژاد و مهناز افشار بازیگران اصلی «مردی که مادرم عاشقش بود» هستند یعنی تازه ترین فیلم دکتر علی رفیعی. پیش تولید فیلم آغاز شده و به زودی دورخوانیهای بازیگران نیز آغاز می شود اما فیلمبرداری اواسط فروردین ماه انجام خواهد گرفت.

به گزارش سلام سينما به نقل از شبكه ايران، علی رفیعی کارگردان ایرانی که آخرین ساخته سینمایی اش «آقایوسف» از جمله جذاب ترین درامهای خانوادگی سینمای ایران است سال قبل قصد داشت فیلمی به نام «سالتو» را تولید کند که عدم همراهی تهیه کننده کار در جهت فراهم نمودن امکانات لازم برای کار موجب شد وی قید کارگردانی آن را بزند. با این حال خبر امیدوارکننده اینجاست که رفیعی تصممی گرفته سال آینده یک درام خانوادگی دیگر به نام «مردی که مادرم عاشقش بود» را جلوی دوربین ببرد.

به مانند همیشه فیلمنامه این کار از خودِ رفیعی است و آن طور که «بانی فیلم» خبر داده بناست حمید فرخ نژاد و مهناز افشار بازیگران اصلی فیلم باشند.  پیش تولید فیلم آغاز شده و به زودی دورخوانیهای بازیگران نیز آغاز می شود اما فیلمبرداری اواسط فروردین ماه انجام خواهد گرفت.

رفیعی مترصد آن است که اگر بتواند بعد از تولید «مردی...» فیلمنامه «سالتو» را که زمینه ای به شدت پرتعلیق دارد را با تهیه کننده ای دیگر جلوی دوربین ببرد.

نظرهای منتشرشده

علی محمدی
۷ سال پیش
سلام
خطر لو رفتن داستان
پاسخ