ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بهرام رادان: نسخه بدون سانسور سنتوری را مردم در خانه‌های خود دیدند و هیچ اتفاقی هم نیافتاد

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما بهرام رادان بازیگر توانمند کشورمان در برنامه هفت صحبت‌هایی درباره فیلم سنتوری، گیلانه، آتش بس ۲ و ... انجام داد، این بازیگر در بخشی از این سخنان به نقل از روزنامه آفتاب گفت:


غم فیلم سنتوری باعث مرگ فرامرز فرازمند (تهیه کننده این فیلم) شد، در حالی که نسخه بدون سانسور «سنتوری» را مردم در خانه‌های خود دیدند و هیچ اتفاقی هم نیافتاد. بهرام رادان بازیگر سینما درباره فیلم «سنتوری» که هیچگاه اکران عمومی نشد،‌ گفت: ۴۸ ساعت قبل از اکران فیلم جلو آن گرفته شد و احساس شخصی‌ام این است که آقای مهرجویی پس از سنتوری مدت‌ها حال خوبی نداشت. او گفت مسئولانی که آن موقع پشت میز بودند جلو نسخه‌ای را گرفتند که وزارت ارشاد ۱۰ دقیقه آن را کم کرده بود، در حالی که نسخه بدون سانسور «سنتوری» در خانه‌ها دیده شد و هیچ اتفاقی هم نیافتاد.

رادان درباره انتخابش به عنوان بازیگر نقش «علی سنتوری» ادامه داد: فیلم سنتوری هفدهمین فیلم من بود و شاخصه آن این بود که در جراید می‌خواندم که آقای مهرجویی دنبال یک بازیگر برای این نقش است و خیلی عجیب بود که همه دوستان می‌رفتند و تست می‌دادند. این بازیگر یادآورد شد: یک بار سر صحنه «خون بازی» زنده یاد ژیلا مهرجویی را دیدم و با هم صحبت کردیم و گفتم چرا آقای مهرجویی سراغ من نمی‌آید؟ که او گفت: «مهرجویی فکر می‌کند تو ایران نیستی، اتفاقا بیمار است و می توانی به او زنگ بزنی» من هم جهت احوالپرسی با او تماس گرفتم و چند وقت بعد محمدرضا شریفی‌نیا که مدیر تولید فیلم بود از من خواست برای تست گریم بروم. بعد از تست گریم هم آقای مهرجویی ضمن تایید گفت اگر تماس نگرفته بودی کماکان فکر می‌کردم ایران نیستی. این بازیگر افزود: نقش علی سنتوری یک چالش بزرگ بود، چون خیلی از بازیگران برای آن تست داده بودند و وقتی من انتخاب شدم، مسئولیت بزرگی را احساس می‌کردم.

نظرهای منتشرشده

هادی
۷ سال پیش
اتفاقی افتاد: آمار تماشای این فیلم، چندین و چند برابر بیشتر شد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز
۷ سال پیش
کلاسش خیلی بالابودخوش پوش خوش صحبت درموردکشف بازیگران جدیدوجوان نظرخوبی داشت که باید نویسنده هاخوب بنویسند تااستعدادها کشف شودحرفه ایی کامل بود اقای گبرلو لطفافکری به حال دکور ولباس پوشیدن خودتان هم بکنید یک طراح دکورولباس برای مجری نیازاست به مخاطب احترام بگذارید راستی لنزدوربین خودرابه طرف مابچرخانید یعنی چی .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ