ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم «من»، عکس های فیلم، پشت صحنه، پوستر و آنونس

۳ سال پیش
فیلم سینمایی «من» ساخته سهیل بیرقی از 27 مرداد ماه با محدودیت سنی بالای 15 سال به سرگروهی سینما استقلال اکران شده است.

سلام سینما- فیلم سینمایی «من» اولین ساخته سهیل بیرقی از 27 مرداد ماه با محدودیت سنی بالای 15 سال به سرگروهی سینما استقلال اکران شده است. به گفته سهیل بیرقی این فیلم با یک قهرمان، آن هم قهرمان زن و آن هم از نوع مدرن و امروزی‌اش را می‌بینیم. آذر زنی ساختارشکن و ضدقانون است که علیه نظم عمومی جامعه حرکت می‌کند، او از این که زنی متوسط باشد بیزار است. سهیل بیرقی سابقه دستیار کارگردانی و مدیر برنامه ریزی در فیلم های «اسب حیوان نجیبی است»، «کیفر»، «تردید»، «بی خود و بی جهت»، «استراحت مطلق»، «زندگی با چشمان بسته»، «هر شب تنهایی» و«من دیه گو مارادونا هستم» را دارد. پخش فیلم اجتماعی «من» برعهده نسیم صبا است.

فیلم «من» در بخش نگاه نو و سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و در دو بخش بهترین بازیگر مکمل زن(بهنوش بختیاری) و بهترین بازیگر مکمل مرد(امیر جدیدی) نامزد سیمرغ بلورین شد.

 

خلاصه فیلم:

- ما رو نرقصون آذر!

- آذر از این که زنی متوسط باشد بیزار است.

 

عوامل فیلم:

کارگردان، نویسنده: سهیل بیرقی/ تهیه‌کننده: سعید سعدی، سعیدخانی/ مشاور کارگردان: عبدالرضا کاهانی/ تدوین :شیما منفرد/ مدیر فیلمبرداری: معین مطلبی/ طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری/ طراح چهره پردازی: عظیم فراین/ مدیرصدابرداری: ناصر انتظاری/ مدیر تولید: کامران حجازی/ مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امید جزینی/ مدیر تدارکات: جواد سلیمانی/ عکس: مریم تخت کشیان

بازیگران: لیلا حاتمی در نقش آذر، امیر جدیدی در نقش آریا، بهنوش بختیاری در نقش ملیحه، علیرضا استادی، علی منصور، سعید عطاییان، مانی حقیقی، حمد غفوری، داود بخشی‌خانی، داود مرتضوی، مرتضی آقا حسینی

 

عکس های فیلم و پشت صحنه:

 

 «من» با بازی لیلا حاتمی

 فیلم «من» با بازی امیر جدیدی

 فیلم «من» با بازی بهنوش بختیاری

 مانی حقیقی در نمایی از فیلم «من»

 لیلا حاتمی و امیر جدیدی در فیلم «من»

 فیلم «من» با بازی لیلا حاتمی

 نمایی از پشت صحنه فیلم «من»

 لیلا حاتمی در پشت صحنه فیلم «من»

 

برای دیدن عکس های بیشتر به صفحه تصاویر فیلم من مراجعه کنید.

 

حواشی فیلم:

یادداشت سهیل بیرقی، کارگردان فیلم «من»:

"هیچ وقت به کسی نمی گویم برود فیلمم را ببیند، هر چند که اگر کسی ببیند، خیلی خوشحال می شوم. فیلم ساخته شده و فکر می کنم هر توضیحی در مورد آن درست نیست، مخصوصا اگر از جانب کارگردان باشد"

لیلا حاتمی درباره حضورش در فیلم «من» و بازی اش در نقش متفاوت آذر گفت:

"سناریو و فیلمنامه این فیلم آنقدر خوب بود که باعث شد این نقش را بپذیرم. من اصلا به دنبال متفاوت بودن نیستم و خیلی به آن فکر نمی‌کنم. زمانی که پیشنهاد بازی در این فیلم به من ارائه شد نمی‌توانستم آن کاراکتری را که مورد نظر کارگردان است را انتخاب کنم و توصیه‌ام این بود که من مناسب این نقش نیستم. اما پس از گفت‌وگو با کارگردان و در تمرینات مختلفی که انجام شد به این نتیجه رسیدیم که می‌توان به یک هماهنگی برای ایفای این نقش رسید. "

سهیل بیرقی درباره انتخاب بهنوش بختیاری برای بازی متفاوت در فیلم «من» گفت:

"همیشه مخاطب کارهای بهنوش بختیاری بودم و با کارهایش مرا شاد می‌کرد. به نظر من مشخصه اصلی بازیگرانی که کار کمدی انجام می دهد این است که بتواند جنبه سرگرمی و جذابیت راداشته باشد و برای این نقش باید دورترین بازیگر را انتخاب می‌کردم که  مخاطب از آن تصور دیگری داشته باشد."

لیلا حاتمی درباره بازی بهنوش بختیاری در فیلم «من» گفت:

"من از بازی خانم بختیاری بسیار شگفت زده شدم و هیچ چیزی برای بازیگر مهم نیست، به غیر از این که بازیگر در مقابل بازی کند و به نظرم بهنوش بختاری همه این ویژگی ها را داشت."

بهنوش بختیاری درباره حضورش در فیلم «من» گفت:

"فیلم سینمایی «من» اثری خاص و پرقدرت است. من نمی‌خواهم برچسب کمدی به من زده شود و خیلی دوست داشتم که در یک کار جدی بازی کنم و خوشحالم که سهیل بیرقی به من اعتماد کرد و با تمرینات فشرده این کار را به تولید رساند. اینجا به شدت تحت کنترل بودم و مجبور شدم تمام این حرکات را حذف کنم، در حالی که همیشه به من گفته می‌شد هر کاری می‌خواهم می‌توانم بکنم."

فیلمبرداری فیلم «من» در 34 لوکیشن انجام شده است.

سهیل بیرقی درباره «من» در نشست خبری این فیلم گفت:

"در این فیلم نقدی بر زندگی اجتماعی و فردی افرادی می‌زنیم که شبیه هیچ فیلم دیگری نیست. بلاتکلیفی در این فیلم وجود ندارد به این دلیل که با فیلمنامه کامل به تولید این فیلم رفتیم. "

سهیل بیرقی درباره ساخت فیلم «من» گفت:

"برای کمتر فیلم اولی این اتفاق می‌افتد که صددرصد آن در بخش خصوصی تأمین شود. به‌شخصه از این موضوع بسیار خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم. اگر بخواهم صادقانه بگویم کاملاً احساس غرور می‌کنم که بدون اینکه توقع حمایت از ارگانی را داشته باشیم فیلم‌مان را ساختیم. یک گروه کاملاً جوان که میانگین سنی‌شان به ۳۵ سال هم نمی‌رسد در بخش خصوصی فیلم سینمایی تولید کرده‌اند. برای همین احساس غرور می‌کنم."

سهیل بیرقی درباره ژانر فیلم «من» گفت:

"لحن فیلم کمدی نیست، ولی خیلی هم جدی نیست؛ شبیه زندگی پیرامون‌مان است، اما با رعایت مؤلفه‌های کلاسیک ساخته شده. قهرمان دارد و ساختار کلاسیکش در کنار یک لحن و قصۀ امروزی قرار گرفته؛ یک فیلم کاملاً رئال با ساختار کلاسیک."

علی منصور، همسر ترانه علیدوستی برای اولین در فیلم «من» به ایفای نقش پرداخته است.

مانی حقیقی و امیر جدیدی در اکران فیلم «من» در کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 مانی حقیقی و امیر جدیدی در اکران فیلم «من» در کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 

بهنوش بختیاری در اکران «من» در کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 بهنوش بختیاری در اکران «من» در کاخ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

 

پوسترهای فیلم:

طراح پوستر: محمد حسین هوشمندی

 پوستر فیلم «من» با بازی لیلا حاتمی

 پوستر فیلم «من»

 پوستر فیلم «من» با بازی لیلا حاتمی و امیر جدیدی

 


معرفی فیلم «من» در زمان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر    معرفی فیلم «من» در زمان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر


 

بخش هایی از فیلم:

 

آنونس:

 

برای دیدن ویدیوهای بیشتر به صفحه ویدیوهای فیلم من مراجعه کنید.

 

دیالوگ های فیلم «من»:

آذر: قبلاً مو لا درز آمارت نمی‌رفت

جذاب جوگندمی: الان مو لای کدوم درز رفته؟

آذر: امیر

 

آریا: این کار ما رَم لای مریض راش بنداز بره دیگه

آذر: عاشق چشم و ابروتم مگه؟ فَن‌تم مگه؟

آریا: میشی

آذر: چی میشی؟

آریا: عاشقم میشی. فَنَمَم میشی. توو کنسرتام می‌یای، من اون بالا تو اون پایین...

آذر: تو خوبی بابا

 

آریا: رفتم کُلُفت‌ترش کردم، دوباره خوندم. همه می گن احساسی رو با اختلاف بهتر می خونی. صدای مردونه دیگه کار نمی‌کنه آذر. مردم یه کم احساسات می‌خوان.

آذر: تو احساسی میشی صدات زنونه می‌شه؟

 


برنامه زمانی         برنامه زمانی فیلم «من»


 

نظرهای منتشرشده

فاطی
۲ سال پیش
خعلی قشنگه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Behi
۲ سال پیش
ایرانیا مث کامیک بوک زندگی میکنن برا هرچیز یه پایان بمب و کشته شدن بدمن داستان و رسیدن مامور میخوان این فیلمم که بهتون اینو داد دیگه ناله وزاری چرا؟ حیف بود آذر گیر کنه . همین و بس بسیار هم فیلم تمیزی بود . اگه زندگیای خودتونو میخواین ببینین که خب یه دوربین بذارین از توالت رفتنتونم فیلم بگیره که بشه واقعی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سلیمه
۲ سال پیش
بازی لیلا حاتمی به جرئت بگم، بهترین بازی جشنواره سال گذشته بود که به دلیل بی کفایتی هیئت ژوری نادیده ماند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محيا
۳ سال پیش
چرا ما هميشه دنبال پايان قصه هستيم كه يك اتفاق هيجان انگيز بيوفته اين فيلم داشت بخشي از جامعه رو نشون ميداد كه به نظر من فيلم جالبي بود ولي فيلم خيلي قوي نبود فيلم هاي بهتري هم امسال اكران شدند ولي اين فيلم هم مثل بيشتر فيلم هاي اقاي كاهاني مسائل اجتماعي بود كه به نظرم جالب بود پيشنهاد ميكنم ببينيد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یاس
۳ سال پیش
مگه زن ایرانی میتونه دارای هویت چندگانه باشه....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یاس
۳ سال پیش
من نمیدونم چرادراین فیلمهای ایرانی اینقد میخوان زن ایرانی روبد وخراب جلوه بدن؟دخترهای ایرانی بایداین زنهاروالگوی خودشون قراربدن؟چرااینقدرازفیلم های ماهواره ای واروپایی تقلیدمیکنید؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فاطمه
۳ سال پیش
به نظر من یه اجتماعی جالبه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
اسماعیل
۳ سال پیش
فیلم، خوب شروع شد(تماشاچی، دنبال داستان بود) خوبتر ادامه داد(تماشاچی، کنجکاو اما در حالت استندبای! تا ببینه نهایت داستان به کجا ختم میشه) مزخرف در اتمام داستان!!! خب آخرش که چی؟!!! نقطه قوت فیلم، بازی بازیگران بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علط
۳ سال پیش
چقدر نظرات متفاوته! یکی شاهکار! یکی مزخرف! یک نفر بخواد از نظرات تصمیم به دیدن فیلم بگیره،واقعا گیج میشه. چرا اینقدر طیف نظرات از صفر هست تا صد؟!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ژیلا
۳ سال پیش
چیزی که اذیت کننده بود خشکی فیلمنامه بود. کمی فیلمنامه خشک بود به نظر من ولی واقعاً نوع جالبی بود. اینکه نشون میده زنه انقد همه فن حریفه و با وجود همه بدیش بازم دلمون نمیخواد پلیس گیرش بندازه خیلی جالب بود. فکر می کنم بخش بزرگی از موفقیت فیلم مدیون خانم لیلا حاتمیست با بازی درخشان و زیرپوستی و البته بازی متفاوت خانم بهنوش بختیاری
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مانی
۳ سال پیش
یه فیلم متفاوت با بازیه فوق العاده لیلا حاتمی و امیر جدیدی واقعا فیلم قشنگی بود شدیدا پیشنهاد میشه...امیر جدیدی(آریا):میخوام اسممو بزارم زلزله......لیلا حاتمی(آذر):خیلی خوبه.......امیرجدیدی(آریا):خیلی خاصه بد تو ذهن میمونه......لیلا حاتمی(آذر):شهر به هم نریزه.....امیرجدیدی(آریا):اصن برنامم همینه:)
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مسعود
۳ سال پیش
ليلا حاتمي متفاوت ترين بازي زندگيشو تو اين فيلم كرده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فسون
۳ سال پیش
به نظر من یکی از فیلم های متفاوت و خوب امسال جشنواره بود که در جشنواره هم موقع تموم شدن همه خیلی تشویقش کردن. جوسازی های منفی متأسفانه دامان این فیلم رو هم گرفته
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سحر
۳ سال پیش
سلام ببخشید من فیلم و دیدم ولی متوجه نشدم چرا برا زیر 15سال ممنوعه میشه برام توضیح بدین مرسی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا بیگلری
۳ سال پیش
وقتی در نظرات تماشاگران خوندم خیلیها با هیجان از این فیلم تعریف کردند از خودم پرسیدم شاید من فیلم رو نفهمیدم. سعی کردم با خواندن نقد و خلاصه داستان بفهمم چه چیز را نفهمیدم ولی چیزی پیدا نکردم که بمن بفهمونه چیزی رو که نفهمیدم. خلاصه نهایتا نظر من در باره این فیلم علی رغم احترام برای بازیگران و سازندگان اون که میدونم چقدر زحمت برای خلق ان کشیدند اینه که این فیلم بسیار آشفته, فاقد قصه و نداشتن هیچ منطقی در روایت اتفاقاته. امیدوارم فیلم بعدی سازنده اون دارای نقصهای کمتری باشه. از نظر من تنها نکته بیاد ماندنی فیلم بازی درخشان امیر جدیدی است که بدون شک سوپر استار آینده سینمای ایرانه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Xom
۳ سال پیش
اي بابا شماها تا اسم ليلا حاتمي مياد ميگيد عجب بازي خوبي,عجب فيلمي، فيلم واقعا فيلم مزخرف و بدي بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
تهمينه
۳ سال پیش
واي عالي بود. ليلا حاتمي و بهنوش بختياري خيلي خوب بازي كرده بودن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
تماشاگر
۳ سال پیش
آقا میشه یکی بگه ما چی دیدیم؟؟؟!!! والا ما دو نفری رفتیم .فیلم که تموم شد تا خونه اومدیم من یه قصه میگفتم همسرم یه قصه!!اصلا فیلم پلیسی بود؟؟ جدی میگما سوالمه؟کلا گیج شدیم.شاید قصه گویی متقاطع یه نوع قصه گویی باشه ولی این کلاف سر در گم بود.در مورد بازیها هم میتونم ایو بگم که خانوم حاتمی خوب بود ولی من اونجور باورش نکردم نمیدونم شاید عادت کردیم جور یگه ایی ببینیمش.فقط یه چیزی یادمه توی جشنواره از بازی خانوم بختیاری میگفتن که ایشون هم متفاوت بازی کرده ولی همین بازی رو در فیلم (نمیدونم چه صفتی براش انتخاب کنم) آلبالو دیدیم.جالا کی از رو دست کی زده؟مانی حقیقی اینجا بازیگر بو اونجا کارگردان.شایدم تلپاتیه فیلم نامه نویسیه!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
خاشعه
۳ سال پیش
فيلمي خوب و مهندسي شده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ياس
۳ سال پیش
بازي درخشان خانم حاتمي نمره بيست داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
معان
۳ سال پیش
شخصيت پردازياي اين فيلم حرف نداشت. ياد فيلماي خارجي انداخت منو. شخصيت اذر يكي از كامل ترين كاراكتراى زن سينماى اين كشوره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Kiana
۳ سال پیش
ببخشید توی کدام یک از سینما ها در تهران هستش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سعيد
۳ سال پیش
يعني ميتونم بگم ليلاي عزيز سه نقش رو هم زمان بازي كرد و واقعا نفهميدم چرا به اين بازي جايزه اي تعلق نگرفت؟ يعني بازي پريناز ايزديار واقعا بهتر بود؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محسن باقری
۳ سال پیش
امکان نداره توی سالن سینما این فیلم رو ببینید و وقتی تیتراژ اخر اومد صدای مسخره از تماشگران به گوش نرسه. خودمان هم که در اون لجطه جد و آباد فیلمساز رو در دلمون نشونه رفتیم. ولی امتحان کنید اگر صدای مسخره را نشنیدید حتما گوشتون کیپه !
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شهاب
۳ سال پیش
من فیلم رو همون روزای اول دیدم خیلی فیلم ضعیفی بود اصلا معلوم نبود چی میخواد بشه! حتی فکر کنم خود نویسنده هم نمیدونست چی نوشته
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شهلا
۳ سال پیش
موهای آذر خوشگل بود .مخصوصا قسمت آخر با شال بنفش خیلی خوشگل شده بود.بهنوش بختیاری بهتر بازی میکرد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدخت
۳ سال پیش
عالی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نفس
۳ سال پیش
جالب بود...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ميترا
۳ سال پیش
يك برش از هويت چند گانه يك زن ،شايد هيچ بازيگري به جز ليلا حاتمي نميتونست از پس اين نقش بربياد من جسارت اذر رو دوست دارم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شیوا
۳ سال پیش
فقط یک کلمه عالی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نگین
۳ سال پیش
فیلم بسیار بد و غیر قابل باوری بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد تربیت جو
۳ سال پیش
چرا من یادم رفته بود نظر بدم؟؟؟؟؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هادی طالبی
۳ سال پیش
فیلم به نظر من اصلا خوب نبود.داستان خوبی نداشت.بازی لیلا حاتمی هم اصلا خوب نبود تو این فیلم.و اینکه حالا توهم بود این فیلم یا نبود خب که چی؟؟؟؟منظورش چی بود ازین فیلم بیرقی؟؟ به نظر من فیلم توهم بود.وهمه اطرافیان داشتن کمک می کردن به آذر..حالا شاید پولدار بوده یا هرچی..اون سیلی هایی که به اون بنده خدا میزد و هیچی بهش نمی گفتن ..وکارخونه عرق وسط شهر..و یک سری خلاف کار متشخص و همه فن حریف...ولی هدف چی بود من متوجه نشدم یکی از دوستان گفته بود کارگردان گفته توهم نبوده..معمولا کارگردان نمیگه ماهیت اصلی فیلم رو.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زهره
۳ سال پیش
من صحبتی در مورد بازی بازیگران خوب این فیلم ندارم. به نظر من فیلم باید داستانی روایت کنه،حاوی حداقل یک یا چندین پیام باشه. اگر هم قرار به قول بعضیها فیلم باز باشه تا بیننده خودش تصمیم بگیره و تحلیل بکنه، باز باید یه حد و چهارچوبی برای این قضیه در نظر گرفته بشه. من متوجه نمیشم چرا اذر با وجود اینکه می دونست دنبالش هستن و اینهمه بهش هشدار داده شد باز به کارش ادامه داد، فقط چون از کار خسته بود!!! یا مثلا اینکه کسی سر رشته ای از موسیقی نداره چطور می تونه تدریس کنه و اصلا چرا باید اینکار انجام بده؟؟؟ فکر می کنم هدف از این نوع فیلمنامه ها اینه که تماشاگر خودش با تفکر به تک تک چراییهایی که تو ذهنش شکل می گیره پاسخ بده. پسند چنین نگرشی برای همه راحت نیست.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
طلایه
۳ سال پیش
فیلم متوسطی بود. شخصیت آذر جوری نیست که بیننده باهاش همذات پنداری کنه و دنبال کردن کارای اون براش جذاب باشه. در واقع انگار برای آدم فرقی نمی کنه که مشتری های آذر بالاخره به هدفشون می رسن یا نمی رسن، چون برای خود آذر هم انگار زیاد مهم نیست. فیلم می خواست درباره شخصیت یه زن خلافکار باشه و اینکه چقدر ظریف و زیرکانه و بدون اینکه کسی بهش مشکوک بشه، کارای غیر قانونی انجام بده و اینکه انجام دادن کارای غیر قانونی توی این کشور چقدر راحته، فقط کافیه پول داشته باشی تا کارت راه بیفته. آذر با واسطه هایی که داره از جمله یه روانپزشک قانون شکن و مغازه داری که پاسپورت جعلی درست می کنه، کار مشتری هاشو راه می اندازه. ولی انگیزه های آذر از انجام این کارها مشخص نیستن. از نظر منطقی باید انگیزه اش پول باشه، ولی به نظر نمیاد پول خیلی براش اهمیت داشته باشه. درباره اینکه بعضیا اعتقاد دارن آذر اختلال روانی داشت و همه چیزایی که می دید توهم بود، به عنوان یه روانشناس باید بگم که معمولا توهم های افراد اسکیزوفرن تا این حد منظم و سازمان یافته نیستن. بجز قسمت آموزش ساز، که به نظرم می تونه توهم باشه، چون افرادی رو که بهشون آموزش میده اصلا نشون نمیده، فقط یه بار اون دختر رو نشون میده، اونم از پشت سر. توی خلاصه ای که خود کارگردان درباره فیلم نوشته: ما رو نرقصون آذر! پیداس که کارگردان نمی خواسته ما با یه بیمار روانی طرف باشیم، چون یه بیمار روانی این توانایی رو نداره که کسی رو بازی بده یا به اصطلاح برقصونه. ولی بهرحال اینکه فیلم بتونه چنین تعلیق و ابهامی توی ذهن مخاطب ایجاد کنه، به نظرم می تونه نقطه قوت فیلم باشه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لیلا
۳ سال پیش
با توجه به فیلم های خوبی که اخیرا اکران شده فیلم بسیار ضعیف در حد یک کارگردان آماتور بود ، بی محتوی، بی منطق و بدون تم، و طبق معمول با بازی خانم حاتمی بازی نقش اول سرد و بی واکنش بود. دوربین 90 درصد تایم رو فقط صورت سرد و بی روح این بازیگر زوم کرده بود. نمیدونم چرا همه فکر میکنن میتون فیلم معنی دار بسازن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۳ سال پیش
من فیلم رو دیشب دیدم ولی آخر فیلم رو دقیق متوجه نشدم. آریا پلیس منفی بود و آذر لو داد؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Ali
۳ سال پیش
نمی تونم بگم بد بود، اما انتظار بیشتری داشتم. بازی خانم حاتمی خوب بود. کارگردانی هم خوب بود. کاملا می شد تاثیرات کاهانى رو به عنوان مشاور کارگردان حس کرد. تنها نکته ای که خیلی حالم رو گرفت، بی هدف بودن فیلم بود. کاری به پایان فیلم ندارم، اما این بی هدفی يه جورايی تو کل فیلم حس می شد. حداقل برای من، درست مثل فیلم استراحت مطلق کاهانی.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهسا
۳ سال پیش
آقای فرهاد که فکر کردین صحبت های آذر و دکتر بخاطر توهم و بیماری آذر بوده اشتباه میکنین اگه یکم دقت کنید متوجه میشین که آذر اون صحبت هارو بلند بلند بیان میکنه که شک واسه کسی پیش نیادولی صحبت های اصلیشو روی وایت برد مینویسه که در مورد معافی مجتبی بود ! توهم کجا بود ! دکتر خودش هم دست آذر بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ایمان
۳ سال پیش
برای روشنگری یه سری دوستان که میگن اون آدمهای که از آذر بازجویی میکنن پلیس نیستند و دکترهای تیمارستانن توی برنامه نقدچهار خود سهیل بیرقی تو صحبتاش گفته که پلیسن و فقط خواسته پلیسهای متفاوتی باشن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرهاد
۳ سال پیش
بینظیر بود ، بهترین فیلمی که تا نیمه سال 96 دیدم ، وقتی تو مطب دکتر داشت رو وایت برد مینوشت و دکتر میخندید ، مو به تنم سیخ شد فهمیدم همش توهمات آذر ه و ابتدا تو تیمارستان مصاحبه میشده . یجورایی یاد مالهلند درایو ، دیوید لینچ افتادم . عالی بود ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پرستو
۳ سال پیش
با سلام.. دوستانی که فیلم رو دیدن نظرشون درباره بازی بهنوش بختیاری چیه.. لیلا حاتمی در کنفرانس مطبوعاتی جشنواره فیلم فجر از بازی خانم بختیاری تعریف کرده بود و گفته بود شگفت زده شدم. حتی بهنوش بختیاری کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فجر هم شده بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ابی
۳ سال پیش
تو کامنتها گفتید که آذر بیماری داشته و توهم بوده کل داستان این جور درمیاد و نظر خودمم به فیلم مثبت میکنه ولی بازم واقعا باید آخر فیلم یه توضیحی میداد و نقشهای اطراف آذر لو میداد مثل فیلم shutter Island که آخر فیلم همه چی رو جمع و جور کرد به شدت انتهای فیلم مشکل داشت و بیننده رو گیج گذاشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ابی
۳ سال پیش
آقا هر کی فهمیدم هدف و پیام این فیلم چی بود بیاد به من بگه.... من منتظر بودم ده دقیقه آخر کل داستان تعریف کنه و بفهمیم چی به چی بود ولی هیچ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سامیه
۳ سال پیش
بازی خوب و عالی فیلم محتوا نداشت اصلا انتظاره همچین فیلمی نداشتم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۳ سال پیش
شاهکار با همه چیزم بازی کرد...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
تینا
۳ سال پیش
دوستانی که نوشتن چرا لیلا حاتمی معلم موسیقی بود ولی نتونست ساز بزنه لیلا داشت ساز رو هواکشی میکرد نمیخواست بزنه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۳ سال پیش
فیلمی بسیار زیبا با بازی عروس سینمای ایران.خانم حاتمی به تنهایی بار سنگینی را به دوش میکشد دقیقا مثل پدرش...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
هومن
۳ سال پیش
دقیقا سارا خانم من هم نمیدونم چرا کارگردانها سعی نمیکنن از بازیگرها و دانشجوهای تاتر و سینما استفاده کنن......همه چی پارتی بازی شده.....واقعا شوهر ترانه نه استایل بازیگری داشت و نه اونقدر مهارت در ایفای نقش ولی حرف منو شما برای کسانی که کار خودشون رو میکنن مهم نیست متاسفانه......
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مانی
۳ سال پیش
مزخرف ترین فیلمی که تا به حال دیدم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ