ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بهاره رهنما تندیس خود را به نوید محمد زاده بازیگر «عصبانی نیستم!» اهدا کرد

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از مهر، بهاره رهنما دیشب پس از دریافت «تندیس انسانیت» در مراسم تجلیل از چهره‌های اخلاق‌مدار ورزش و هنر، این تندیس را به نوید محمدزاده بازیگر «عصبانی نیستم!» اهدا و او را شایسته انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیگر مرد در جشنواره فیلم فجر دانست.

بهاره رهنما که در مراسم تجلیل از چهره‌های اخلاق‌مدار ورزش و هنر، موفق شد یکی از 10 «تندیس انسانیت» را بدست آورد، وقتی این جایزه را از دست فرامرز قریبیان و محمدرضا طالقانی رئیس پیشین فدراسیون زورخانه‌ای و پهلوانی دریافت کرد، پشت تریبون قرار گرفت و جایزه‌اش را به نوید محمدزاده بازیگر فیلم «عصبانی نیستم!» اهدا کرد.

 

رهنما در صحبت‌هایش با بیان اینکه سیاسی نیست و تنها از دریچه هنری به این موضوع نگاه می‌کند، گفت: محمدزاده شایسته کسب جایزه بهترین بازیگر مرد در سی و دومین جشنواره فیلم فجر بود اما به هر دلیلی با بیرون گذاشته شدن فیلمی که او در آن بازی کرده بود از چرخه داوری، از دریافت این جایزه محروم شد.

در این لحظه فرامرز قریبیان داور سی و دومین جشنواره فیلم فجر پشت میکروفون قرار گرفت و گفت: بنده به عنوان یکی از اعضای داوری جشنواره فیلم فجر این موضوع را اعلام می‌کنم که نوید محمدزاده به اتفاق آرا به عنوان برنده جایزه بهترین بازیگر مرد انتخاب شد اما با خروج فیلم از بخش مسابقه، این جایزه به او اهدا نشد.

این مراسم شامگاه دیشب 9 اسفندماه در تالار وحدت برگزار شد.

نظرهای منتشرشده