ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

عکس نوید محمد زاده بازیگر فیلم «عصبانی نیستم» با سی‌مرغ در برلین

۷ سال پیش
نوید محمد زاده که به خاطر بازی در فیلم عصبانی نیستم یکی از نامزد‌های بهترین بازیگر مرد در جشنواره فجر سی و دوم بود به تازگی تصویری را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده است که به شکلی اشاره به حواشی این سیمرغ دارد.

روز اختتامیه جشنواره بود که از گوشه و کنار خبرهایی درباره بهترین‌های جشنواره فجر سی و دوم منتشر شده و اعلام شده بود نوید محمدزاده به خاطر بازی در فیلم عصبانی نیستم جایزه بهترین بازیگر جشنواره امسال را به دست خواهد آورد. خبری که پس از جشنواره توسط داوران این دوره از جمله فرامرز قریبیان (یکی از اعضای هیئت داوران) تایید شد.

 

اما حواشی فیلم در طول جشنواره فجر موجب شد، فشارهایی بر مسئولین جشنواره مبنی بر کنار گذاشتن این فیلم از جوایز صورت بگیرد، برای مثال خبرگزاری فارس ساعاتی پیش از اختتامیه جشنواره خبری با تیتر شایعه اهدای سیمرغ به فیلم حامی فتنه در جشنواره انقلاب منتشر کرد و در آن خبر نوشت:‌  «فیلم عصبانی نیستم که به دلیل محتوای آن مورد اعتراض برخی رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و برخی متدینین قرار گرفته، در ۵ مورد کاندیدای دریافت سیمرغ شد که بر اساس شنیده‌ها قرار است امشب سیمرغ بگیرد...پیش از این نیز نشست فیلم به دلیل جلوگیری از اعتراض برخی رسانه‌ها برگزار نشد و عنوان می‌شود که در صورت اهدای سیمرغ به این فیلم اعتراضات ادامه خواهد داشت.»

 

اما داوران از پذیرش این فشار سرباز زدند و اعلام کردند، آن‌ها نظر خود را انتخاب کرده‌اند و در صورتی که دبیران جشنواره می‌خواهند به این فیلم جایزه‌ای نرسد، می‌بایست از سمت خود  و مسیر‌هایی دیگر اینکار را انجام دهند. در همین راستا، خبرهای دیگری مبنی بر این منتشر شد که مدیران جشنواره فیلم فجر از رضا درمیشیان خواسته‌اند تا نامه‌ای به دبیر جشنواره بنویسد و در این نامه از رقابت در جشنواره امسال انصراف دهد. در خواستی که خبرآنلاین آن را به فشارهایی به رضا درمیشیان برای کناره‌گیری تفسیر کرده بود. به موجب همین شرایط، در حین برنامه اختتامیه فجر، مجری برنامه اعلام کرد درمیشیان، تهیه کننده و کارگردان فیلم، در نامه ای از رضا داد خواسته است برای حفظ آرامش سینمای ایران این فیلم را در داوری‌ها مورد ارزیابی قرار ندهند. در نتیجه به واسطه همین کناره‌گیری فیلم، جایزه بهترین بازیگری به رضا عطاران گزینه دوم داوران فجر اهدا شد.

 

هر چند پس از اعلام رسمی داوران فجر مبنی بر اینکه جایزه بهترین بازیگری مرد قرار بود به نوید محمدزاده برسد، رضا عطاران گفت: این سیمرغ متعلق به من نیست زیرا رای هیئت داوران جشنواره فجر انتخاب نوید محمدزاده به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره بوده، به همین خاطر این جایزه را متعلق به ایشان می‌دانم، نه خودم. همین.

نوید محمد زاده بازیگر توانمند کشور، به تازگی تصویری را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده است که به شکلی اشاره به حواشی این سیمرغ دارد.

 

نوید محمد زاده ۰ سی مرغ - جشنواره فجر - جشنواره برلین ۰ فیلم عصبانی نیستم


در متن این عکس آمده:
منو سى مرغ در برلين،ايده و عكس:باران كوثرى

 

نظرهای منتشرشده

پوریا
۷ سال پیش
دوست دارم عمو جونم تکدونه ای عاشقتم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پرپر
۷ سال پیش
عاشقتم عمووووووووو جونم ارزوی بهترینارو برات دارم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ریحووون
۷ سال پیش
نوید یه دونست ، حالا حالا ها جایزه داری نوید جااااااان...... تو لایق بهترینایی.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علیرضا
۷ سال پیش
جایزه ات پیش مردمه برادر... آرزوی توفیقات روزافزون برای شما
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز
۷ سال پیش
سیمرغ ما همونه که عطاران گفت..
خطر لو رفتن داستان
پاسخ