در سال 2018 منتظر مثلث پاچینو + دنیرو + اسکورسیزی باشید

رابرت دنیروی 73 ساله برای چندمین بار در فیلم "مرد ایرلندی" (The Irishman) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی 73 به ایفای نقش خواهد پرداخت، این در حالی است که آل پاچینوی 76 ساله برای اولین بار در این فیلم با اسکورسیزی همکاری خواهد کرد.

در سال 2018 منتظر مثلث پاچینو + دنیرو + اسکورسیزی باشید

قبل از این اعلام شده بود که "مارتین اسکورسیزی" بعد از پروژه "سکوت" (Silence) که دی ماه امسال به مرحله اکران می‌رسد، قصد دارد تا فیلمی دیگر به نام "مرد ایرلندی" (The Irishman) را بسازد که در این فیلم باری دیگر دو اسطوره سینما را در کنار هم قرار می‌دهد. "آل پاچینو" و "رابرت دنیرو" دو بازیگر اصلی فیلم "مرد  ایرلندی" خواهند بود.
داستان این فیلم برگرفته از کتاب جنایی/حقیقی "I Heard You Paint Houses" نوشته‌ی "چارلز برنت" (Charles Brandt) ساخته خواهد شد. "استیون زایلیان" که قبل از این در نگارش فیلمنامه "دارو دسته نیویورکی" با اسکورسیزی همکاری داشته بود فیلمنامه‌ی این فیلم را خواهد نوشت.
به تازگی اعلام شده که کلید فیلمبرداری این فیلم در سال 2017 زده خواهد شد و از آنجایی که در فیلم جلوه‌های ویژه سنگین اعمال خواد شد گفته شده فیلم در ماه‌های آخر سال 2018 به مرحله اکران خواهد رسید.
دنیرو و پاچینو پس از فیلمهای "Heat" در سال 1995 و "Righteous Kill" در سال 2008 برای سومین بار در مقابل هم و در یک قاب به ایفای نقش خواهند پرداخت. "جو پشی" (Joe Pesci) دیگر بازیگر فیلم "مرد ایرلندی" خواهد بود. در آخر تصویر ماندگاری از دوران جوانی دو اسطوره در فرش قرمز فیلم "The Godfather: Part II".

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز