ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تهیه کننده فیلم «زاپاس»: این فیلم هیچ وابستگی به حوزه هنری ندارد

۳ سال پیش
سید امیر پروین حسینی، تهیه کننده فیلم «زاپاس» هرگونه وابستگی این فیلم به حوزه هنری را رد کرد.

به گزارش سلام سینما در پی خبر احتمال حذف فیلم زاپاس از اکران در پردیس کوروش به دلیل عدم اختصاص سینماهای حوزه هنری برای اکران برخی فیلم ها، سید امیر پروین حسینی، تهیه کننده فیلم زاپاس هرگونه وابستگی این فیلم به حوزه هنری را رد کرد. وی با اشاره به روند صعودی جذب مخاطب توسط زاپاس، عنوان نمود که این فیلم صددرصد توسط بخش خصوصی تهیه شده و هیچگونه وابستگی به لحاظ سرمایه گذاری و مشارکت با هیچ بخش دولتی از جمله حوزه هنری ندارد.
پروین حسینی گفت دلیل اینکه فیلم زاپاس اینروزها، بی جنجال و حاشیه رتبه ای بالاتر از برخی فیلم ها کسب کرده، اعتقاد به خرد جمعی و توجه به نیازهای فرهنگی جامعه ایرانی ست.
او ضمن تشکر از موسسه بهمن سبز که پخش فیلم را بعهده دارد، این مجموعه را یکی از سالم ترین شرکتهای پخش فیلم در ایران دانست که همواره جانب انصاف و عدالت را نگه می دارد.

تهیه کننده سریال ساخت ایران از گروه صنعتی گلرنگ نیزبه دلیل حمایت همیشگی از سینما و وارد کردن پردیس سینمایی کورش به چرخه اکران تشکر ویژه نمود.


وی ضمن قدردانی از تمام کسانی که به تماشای فیلم نشسته اند اذعان داشت، اگر فیلم بی ادعای زاپاس امروز در جدول فروش بالاتر از فیلم دراکولا ایستاده، به دلیل استقبال مردم از فیلم خودشان در مقابل تمام کم لطفی هایی ست که توسط مدیران برخی سینماها صورت گرفته است.

نظرهای منتشرشده