ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اظهارات ضد و نقیض در آمار فروش «معراجی ها»

۸ سال پیش
در حای که تنها چند روز از اکران فیلم «معراجی ها» می گذرد، آمارهای فروش متناقضی از این فیلم اعلام شده است.

سلام سینما: به گزارش سلام سینما،  فیلم سینمایی «معراجی‌ها» اکران خود را با نمایش محدود از روز جمعه 2 اسنفدماه تنها با چهار سالن سینمایی آزادی،شکوفه،قدس و پردیس زندگی به سرگروهی سینما قدس آغاز کرد. با وجود این که تعداد روزها و تعداد سالن های کم «معراجی‌ها» در هفته اول بنظر آمار فروش دقیق این فیلم نباید سخت باشد اما آ»اری که از فروش این فیلم تاکنون اعلام شده است ضد و نقیض می‌باشد.

علی سرتیپی در مصاحبه با خبرآنلاین، از فروش 70 میلیونی فیلم «معراجی‌ها» در مدت 4 روز و در 4 سالن سینما خبر داد.

 

معراجی ها

 

خبرگزاری فارس در گزارشی که از فروش فیلم «معراجی‌ها» داشته است:  «معراجی‌ها» اکران خود را با نمایش محدود از روز جمعه 2 اسنفدماه تنها با چهار سالن سینمایی آزادی،شکوفه،قدس و پردیس زندگی به سرگروهی سینما قدس آغاز کرد و با وجود در اختیار داشتن تعداد محدود سینما توانست در مدت 5 روز بیش از 60 میلیون تومان فروش کند تا با 62 میلیون تومان بر حسب تعداد روزهای نمایش و همچنین سینماهای در اختیار پیشتاز جدول فروش باشد.

 

 

روزنامه بانی فیلم، هم که سال های سال  آمار فروش فیلم‌های سینمای ایران را بصورت روزانه اعلام می‌کند در جدول فروش فیلمهای در حال اکران، آمار فروش «معراجی‌ها» را در مدت 4 روز در 4 سالن کمتر از 45 میلیون تومان اعلام کرد.

 

 

بنیاد سینمایی فاربی که مرجع رسمی آمار فروش فیلم‌ها در سینمای ایران محسوب می‌شود، آمار فروش «معراجی‌ها» را پس از 3 روز در 4 سالن 33 میلیون تومان اعلام کرده است.
 

 

به گزارش سلام سینما، «معراجی ها» با تغییرات جدید از جمله کم شدن 12 دقیقه از فیلم،تغییرات مونتاژی،موسیقی و صدااکران گسترده خود را با بیش از 50 سالن در تهران و شهرستان‌ها از چهارشنبه 7 اسفند آغاز می کند.

 

نظرهای منتشرشده

سید رسول
۸ سال پیش
احتمالا فارس راست میگه بله... تور و خدا ما ازتون تعریف کردیم سراغ ما نیایید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ