ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ایرج طهماسب:كلاه قرمزي از تلويزيون پخش نخواهد شد/ در شبكه خانگي عرضه خواهم كرد

۷ سال پیش
ر حالی که صبح روز گذشته(ششم اسفند ماه) علی بخشی زاده مدیر شبکه دوم سیما با اطمینان خاطر از قطعی بودن ساخت سری جدید مجموعه پر طرفدار کلاه قرمزی برای پخش در ایام نوروز 93 سخن گفت و شک و شبهه ها را برطرف ساخت، ایرج طهماسب در نامه ای،امکان ادامه همکاری با تلویزیون را ممکن ندانست.

 در حالی که صبح روز گذشته(ششم اسفند ماه) علی بخشی زاده مدیر شبکه دوم سیما با اطمینان خاطر از قطعی بودن ساخت سری جدید مجموعه پر طرفدار کلاه قرمزی برای پخش در ایام نوروز 93 سخن گفت و شک و شبهه ها را برطرف ساخت، ایرج طهماسب در نامه ای،امکان ادامه همکاری با تلویزیون را ممکن ندانست.

در متن نامه این کارگردان که در اختیار «بانی فیلم» قرار گرفته آمده است:«من گفته بودم علاقه مند نبودم امسال کلاه قرمزی بسازم.اگر دلایلش را بخواهید خواهم گفت. روسا صدایمان کردند،با ما جلسه گذاشتند و به خاطر رفتار غیر حرفه ای زیر مجموعه خود ما را دلجویی کردند. قرار شد کار را با همه سختی و کمبود زمان اجرا کنیم.فعالیت را شروع کردیم و همه آمدند هزینه کردیم،اما روسا هر چه دستور می دهند کار پیش  نمی رود !!!؟؟ 

گویا کسانی در تلویزیون مثل روسا و مردم علاقمند به این مجموعه نیستند.از تلویزیون عذرخواهی می کنم و امکان ادامه همکاری با آنان را ندارم.این برنامه را به شکل دیگر برای مردم عرضه خواهم کرد.امسال تلویزیون برنامه کلاه قرمزی ۹۳ ندارد.شبکه خصوصی هم نداریم و مجبوریم آنرا نسخه به نسخه چاپ کنیم و به دست مردم برسانیم.

ایرج طهماسب»

 

نظرهای منتشرشده

یوسف
۷ سال پیش
به متن نامه آقای طهماسب دقت نکردید !!!! نوشته روسا همکاری خوبی کردند اما زیر دستان چوب لای چرخ کرده اند . احتمالا این زیر دستا می خواهند روسا را خراب کنند . اگر من جای مدیر شبکه بودن این آدمها را سریع اخراج می کردم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نوید
۷ سال پیش
همیشه همین بوده تا یه برنامه ای گل میکنه زود خرابش میکنن اون وقت میگن چرا مردم ماهواره میبینن، یه مشت شبکه اراجیف با برنامه های اراجیف تر
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی
۷ سال پیش
آقای ضرغامی بس دیگه دست از سر صداسیما بردار و برو!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حمید
۷ سال پیش
واقعا دمت گرم. مطمئن باش پیش مردم عزیز تر میشی. واقعا این صدا و سیما شورشو درآورده. کاش روسای صدا و سیما رو هم مخاطبینش میتونستن انتخاب کنن. هر چند که دیگه مخاطبی هم براش نمونده!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز
۷ سال پیش
وامصیبتاامان ازدست این صداوسیماجان به سرمان کرد ایرج هم رفت پیش مهران تو سوپر....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آرش
۷ سال پیش
بهترین کارو میکنی صدا سیما رو باید با این جور تحریم کردن ها منزوی و شکست خورده کرد تا بفهمه و برای شعور مردم ارزش قائل بشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حامد
۷ سال پیش
مسئولین تلویزیون بدانند که کلاه قرمزی خط قرمز ماست...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ