اکران قسمت پایانی سری فیلم "ناهمتا" (Divergent) در هاله‌ای از ابهام!

قسمت چهارم سری فیلم اکشن/تخیلی "ناهمتا" با نام کامل The Divergent Series: Ascendant در سالنهای سینما اکران نخواهد شد.

شرکت فیلمسازی Lionsgate که در زمینه ساخت فیلمهای اکشن فعالیت بیشتری دارد و همچنین ساخت سری فیلم "ناهمتا" (The Divergent) را بر عهده داشت روز گذشته در اعلامیه‌ای از تصمیم جدیدشان در مورد قسمت چهارم این فیلم پرده برداشت، تصمیمی که قبل از این در تولیدات هالیوود کمتر شاهدش بودیم.
این شرکت به دلیل استقبال کم و همچنین فروش نزولی سری فیلم چهار قمستی "ناهمتا" رسما اعلام کرد که قسمت پایانی این فیلم که قرار بود در خرداد ماه سال آینده به اکران سینماها در بیآید دیگر سالن سینما را به خود نخواهد دید و قسمت چهارم و پایانی این سری فیلم به شکل یک فیلم تلویزیونی تهیه و ساخته خواهد شد.
این در حالی است که ستارگان جوانِ اصلی این سری فیلم یعنی شیلین وودلی، تئو جیمز، مایلز تلر و ... هنوز واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده‌اند و احتمال آنکه در این شرایط راضی به حضور در قسمت پایانی فیلم باشند بسیار کم است. با توجه به این موضوع هواداران این سری فیلم باید با عنوانی ضعیف‌تر و کیفیتی پایین‌تر از سه قسمت قبلی و احتمالا بدون حضور ستارگان اصلی با سری "ناهمتا" وداع کنند.
- قسمت اول فیلم ناهمتا (Divergent) در سال 2014 در سطح جهان به فروش 288 میلیون دلاری دست پیدا کرد.
- قسمت دوم فیلم با نام کامل "مجموعه ناهمتا: شورشی" (The Divergent Series: Insurgent) در سال 2015 در سطح جهان به فروش 297 میلیون دلاری دست پیدا کرد.
- قسمت سوم فیلم با نام کامل "مجموعه ناهمتا: هم‌پیمان" (The Divergent Series: Allegiant) در سال 2016 در سطح جهان به فروش 179 میلیون دلار دست پیدا کرد.
و اما میزان فروش قسمت نهایی و چهارم فیلم که "مجموعه ناهمتا: صعود کننده" (The Divergent Series: Ascendant) نامگذاری شده بود نامشخص خواهد بود.
جالب است بدانید که رمان "ناهمتا" به نویسندگی "ورونیکا راث" که این سری فیلم بر اساس آن ساخته شده یک کتاب سه جلدی (2011 تا 2013) بوده است که مانند سه قسمت نخست نسخه‌های سینمایی نامگذاری شده بود و تهیه کنندگان فیلم برای سود بیشتر مانند دیگر فیلمهای نوجوان پسند دوره اخیر که بر اساس رمانهای پرفروش ساخته شده‌اند (Hunger Games و Twilight) قسمت پایانی را به دو بخش تقسیم کردند (که البته هم اکنون از این کار بسیار پشیمان خواهند بود).
در آخر توجه شما را به پوستر فیلم ساخته نشده‌ی The Divergent Series: Ascendant جلب می‌کنیم:

نظرهای منتشر شده