ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پوستر پارتی (پارت 7)

۴ سال پیش
پوستر فیلمهایی که در پارت 7 مشاهده خواهید کرد: in a Valley of Violence و Skiptrace و Power Rangers و The 9th Life of Louis Drax و The Edge of Seventeen و The Girl on the Train و The Magnificent Seven

باز هم چهارشنبه‌ای دیگر از راه رسید و باری دیگر با سری "پوستر پارتی" در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که در جریان قرار گرفتید در این بخش پوسترهای جذاب فیلمهای خارجی که به تازگی منتشر شده‌اند را مشاهده خواهید کرد. پس با هم به سراغ پوسترهای این هفته می‌رویم.

- از آنجایی که خوشبختانه ژانر وسترن در یکی دو سال اخیر جان تازه‌ای گرفته پوستر اول این هفته مربوط به فیلم وسترنی خواهد بود که اتفاقا طراحی پوستر کلاسیک و جذابی دارد، در این فیلم جان تراولتا در نقش کابوی بدذات داستان ظاهر شده است.

- پوستر بعدی پیش از اینکه از جذابیتِ ظاهری برخوردار باشد برای هواداران ژانر اکشن/کمدی نوید یک اتفاق خوب را خواهد داد، بازگشت جکی چان به سینما.

- پنج پوستر بعدی صرفا برای علاقه‌مندان به فیلم مربوطه جذابیت خواهد داشت، در غیر این صورت لطفا صفحه را مهمان یک رول پرقدرت کنید تا پوستر بعدی!

- پوستر بعدی که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده یک طرح فوق العاده را برای پوسترش در نظر گرفته.

- دختری که در سن 14 سالگی نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل برای فیلم وسترن "شجاعت حقیقی" شده بود، اکنون در 19 سالگی در فیلمی کمدی بازی کرده که به مشکلات نوجوانان در سن 17 سالگی می‌پردازد.

- قبل از این اولین پوستر رسمی عنوان پیش رو را در "پوستر پارتی" قرار داده بودیم، اکنون توجه شما را به دو پوستر جذاب دیگر از همین عنوان (با بازی امیلی بلانت) دعوت می‌کنیم.

- از آنجایی که "پوستر پارتی" این هفته با یک پوستر وسترن شروع شد پس چه بهتر که با یک پوستر وسترن دیگر نیز خاتمه پیدا کند. در سال 1954 آکیرا کوروساوا با فیلمی به نام "هفت سامورایی" دنیای سینما را زیر و رو کرد، در سال 1960 جان استرجز فیلم "هفت دلاور" را بر اساس فیلم قبلی ساخت و بسیار خوش درخشید. اکنون پس از گذشت 56 سال از اکران فیلم قبلی آنتوان فوکوا با جمعی از ستارگان سینما به بازسازی این داستان قدیمی پرداخته است.


شما عزیزان همچنان می‌توانید پوستر فیلم مورد علاقه خود را برای هفته‌ی آینده در بخش نظرات به ما سفارش دهید.

نظرهای منتشرشده