ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

افخمي: علاقه اي به اكران نوروزي «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» ندارم

۷ سال پیش

به گزارش سلام سينما به نقل از مهر، بهروز افخمی کارگردان فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» درباره اکران این فیلم سینمایی در ایام نوروز گفت: برخلاف آنچه در رسانه‌ها عنوان شده است، فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» در نوروز اکران نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: ترجیح و اصرار من این است که این فیلم سینمایی در شلوغی اکران‌های نوروزی روی پرده نرود و دوست دارم به جای رقابت این فیلم در اکران نوروزی، در فضای آرام تری در سینماهای ایران روی پرده رود.

افخمی که در سی و دومین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و فیلم را برای فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» کسب کرده است در ادامه افزود: با پخش‌کننده فیلم یعنی جمال ساداتیان به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که فیلم در شرایط آرام اکران شود، به همین دلیل اکران فیلم یا بعد از نیمه دوم اکران نورزوی یعنی در اردیبهشت ماه و یا عید فطر باشد.

همچنین سید جمال ساداتیان تهیه کننده این فیلم سینمایی با تایید صحبت‌های افخمی گفت: شورای صنفی نمایش اعلام کرد که هشت فیلم جز نامزدهای اکران نورزوی هستند که از این تعداد 5 فیلم انتخاب خواهد شد. به همین دلیل ترجیح می دهیم در شرایط فشردگی اکران نوروزی فیلم سینمایی «آذر، شهدخت،پرویز و دیگران» را روی پرده نبریم.

نظرهای منتشرشده