ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

شهاب حسینی و نازنین بیاتی بازیگران فیلم جدید کمال تبریزی

۷ سال پیش
یلم سینمایی به کارگردانی کمال تبریزی با بازی شهاب حسینی و نازنین بیاتی اواخر هفته در کرمان کلید می‌خورد.

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، محمدعلی حسین‌نژاد تهیه‌کننده فیلم «دردسرهای شیرین»  گفت: گروه تولید و طراحی صحنه از مدت‌ها قبل در کرمان مستقر شده‌اند و کار آماده تولید است. امشب نیز کمال تبریزی به همراه گروه کارگردانی و فیلمبرداری عازم این شهر می‌شوند.

 

وی ادامه داد: شهاب حسینی نقش شخصیت اول مرد فیلم را دارد و برای بازیگر اصلی زن نیز نازنین بیاتی انتخاب شده است که پنج‌شنبه (8 اسفند ماه) به کرمان می‌رود و فیلمبرداری آغاز خواهد شد.

 

حسین‌نژاد با بیان اینکه برای پیدا کردن بازیگر نقش «شیرین» از افراد زیادی تست گرفته شد، خاطرنشان کرد: یکی از دلایل تعویق فیلمبرداری هم، پیدا کردن بازیگر این نقش خاص بود که در نهایت نازنین بیاتی به خاطر قابلیت‌هایی که دارد، برای این نقش خاص انتخاب شد و بالاخره شیرین «دردسرهای شیرین» پیدا شد.

 

این تهیه‌کننده ادامه داد: همه صحنه‌های فیلم در کرمان فیلمبرداری می‌شود و کار بدون وقفه تا پایان فیلمبرداری ادامه پیدا می‌کند و گروه در نوروز نیز مشغول کار خواهند بود.

 

به گزارش ایسنا، طبق آنچه درباره‌ی داستان «دردسرهای شیرین» منتشر شده است:«شکوه عشق در کنار مقولاتی چون پاکی طبیعت و محیط زیست، انرژی‌های پاک، و مصرف بهتر و پاک‌تر از منابع و نعمات خداوندی دستمایه‌های اصلی قصه فیلم هستند که از نگاه شخصیت اصلی زن داستان یعنی شیرین روایت می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که راوی قصه در فیلم "شیرین" است، دختری تحصیل کرده و پایبند اصول که ماجرای آشنایی خود و خانواده‌اش با کسی که قرار است به خواستگاری او بیاید را برای ما تعریف می‌کند. این قصه از فرم و محتوای بدیعی برخوردار است که شاید بتوان فیلمی که از روی آن ساخته می‌شود را نوع تازه‌ای از "طنز رمانتیک" یا شاید مسامحتاً "کمدی رمانتیک" توصیف کرد.»

 

نظرهای منتشرشده

فرزاد
۷ سال پیش
واقعا باید به کمال تبریزی گفت دمت گرم که با این همه فشار در سینما بر سر توقیف دو فیلم پاداش و خیابان های آرام و در تلویزیون با سانسور سریال دوران سرکشی و ممیزی های مختلف اعمال شده بر سرزمین کهن و ازطرفی انتقادات غیرمنصفانه گروهی از افراد بازهم با قدرت به کارش دامه می دهد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا ج
۷ سال پیش
مواظب باش به کسی توهین نشه بره تو بایگانی عجب جان سختی جناب تبریزی .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ