واکنش دو پزشک به اظهارات تند داریوش مهرجویی

کیارستمی اگر در ایران می‌ماند الان زنده بود/ امیدوارم داریوش مهرجویی در یک جو احساسی این صحبت‌ها را کرده باشند

واکنش دو پزشک به اظهارات تند داریوش مهرجویی

به گزارش سلام سینما در مراسم نکوداشت عباس کیارستمی، داریوش مهرجویی انتقادات شدیدی را به جامعه پزشکی وارد نمود. در پی این صحبت‌ها حسین قناعی و قاضی‌زاده هاشمی از جامعه پزشکی واکنش‌هایی را نشان دادند. این واکنش‌ها به نقل از خبرآنلاین در ادامه آمده است:

حسین قناعی گفت: مرحوم کیارستمی اگر در ایران می‌ماند، اکنون زنده بود. عارضه‌ای که برای وی در فرانسه رخ داد، اگر در ایران بود جراحان اعصاب ایرانی قطعاً به‌راحتی توانایی کنترل و درمان آن را داشتند. واقعا متأسفم کسانی که انتظار می‌رود پرچمدار انسانیت و معنویت باشند، دست به اهانت به جامعه پزشکی می‌زنند.

 

قاضی‌زاده هاشمی پزشک و نماینده مجلس گفت: انتظار مردم از شخصیت‌های مطرح این است که قضاوت عادلانه داشته باشند و از الفاظ مؤدبانه استفاده کنند. امید داریم که داریوش مهرجویی تنها به‌خاطر ناراحتی از فوت دوست‌شان در یک جو احساسی این صحبت‌ها را کرده باشند.

 

نظرهای منتشر شده

۶ سال پیش

July 19, 2016

آقای مهرجویی خطاب به اون پزشکایی گفتن که وظیفه درمان آقای کیارستمی رو به عهده داشتن تازه به نطر من خیلی محترمانه صحبت کرده.حالا پزشکای دیگه هی به خودشون بگیرن.از قدیم گفتن فحشو بندازی صاحبش برمیداره
پاسخ
گزارش تخلف
مصطفی

۶ سال پیش

July 18, 2016

یک سوال هم از سینماگران گرامی دارم. شما که اینقدر نسبت به قصور پزشکی و سلامت افراد حساس هستید چرا وقتی که دوستان فرانسوی شما فاکتورهای هموفیلی آلوده به ویروس ایدز را به ایران فرستادند و صدها کودک بی گناه را آلوده کردند برعلیه دولت فرانسه کمپین به راه نیانداختید. البته اگر این کار را میکردید الان دولت فرانسه برای درمان اسطورتون هواپیمای اختصاصی نمیفرستاد.
پاسخ
گزارش تخلف
مصطفی

۶ سال پیش

July 18, 2016

از آقای مهرجویی توقع بیشتری نیست. ایشون قبلا هم نشون داده اند که ادبیات سخیفی دارند. همین چند ماه پیش منتقدان سینمایی را نفهم و خر خطاب کردند. امیدوارم جامعه هنری از ایشون حمایت نکنند چون در آن صورت باید ریشه خیلی از معضلات فرهنگی جامعه را در فرهنگسازان جامعه دانست!!!
پاسخ
گزارش تخلف
مهدی

۶ سال پیش

July 16, 2016

جالبه که هیچوقت قصور و اشتباه از طرف جامعه پزشکی نیست! و جالبتر، اینکه با اینکه عذرخواهی پزشکان در اینجور مواقع هم دردی را درمان نمیکنه، ولی باز هم اونها از بیان این کلمه، که شاید التیامی بر داغ خانواده بیمار متوفی باشه؛ دریغ میکنند! واقعاً چرا این قشر اینقدر خودشیفته و مغرورند؟!
پاسخ
گزارش تخلف
سارا

۶ سال پیش

July 14, 2016

طرف از سهل انگاری کادر درمان ایران به کادر پزشکی فرانسه پناه برد تا گندکاریهای دکترای ایران رو اصلاح کنه ولی کار دیگه از کار گذشته بود یکبارم شده سهل انگاریتونو گردن بگیرید جامعه محترم پزشکی
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین خبرهای روز