ویدیوی فریادهای داریوش مهرجویی در مراسم عباس کیارستمی / مهرجویی: پزشكان بى عرضه احمق كيارستمى را كشتند

داریوش مهرجویی در مراسم ترحیم عباس کیارستمی: من عصبانی هستم از اين سهل انگاری قاتلین که در میان ما هستند، ما باید این پزشکان احمق را محاکمه کنیم.

ویدیوی فریادهای داریوش مهرجویی در مراسم عباس کیارستمی / مهرجویی: پزشكان بى عرضه احمق كيارستمى را كشتند

به گزارش سلام سینما در مراسم ترحیم زنده یاد كيارستمي دقايقي پيش در حضور فرزندان وی و سینماگران در کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این مراسم داریوش مهرجویی گفت:

من عصبانی هستم از اين سهل انگاری قاتلین که در میان ما هستند، ما باید این پزشکان احمق را محاکمه کنیم.

وی افزود: وظیفه قوه قضاییه و سازمان سینمایی، وزارت ارشاد است كه باید این مسئله را پیگیری کنند. این بی مسئولی که گریبانگیر ما شده، موجب از دست دادن گوهر گرانبهایی همچون عباس کیارستمی شده، باید این جراحان احمق را محاکمه کنیم

 

 

 

نظرهای منتشر شده

مرد

۶ سال پیش

July 28, 2016

من زیاد علاقه ای به سینماگرها ندارم ولی الان علاقه پیدا کردم. استاد مهرجویی عزیز!گل گفتی آی گل گفنی مثل یه بلبل گفتی
پاسخ
گزارش تخلف
سارا

۶ سال پیش

July 18, 2016

اندوه که قطعا دخیله اما کجا دکترهای محترم اشتباهاتشون رو پذیرا شدن ؟؟؟ تا حالا شنیدید دکتری رو محاکمه کنن بعلت خطای پزشکی؟ حرفه پزشکی تجارت نیست که اگه اشتباهی بشه قابل جبران باشه لحن داریوش مهرجویی و حرفش فقط پزشکان مسبب و خاطی این جریان رو نشانه گرفته و عصبانیتش کاملا بجاست ایشون شاید تو اطرافیانش تا حالا با این مورد سهل انگاری پزشکی برخورد جدی نداشته جون انسانها ارزشمنده و اگه کسی دنبال پوله بجای پزشکی حتما باید تجارت بخونه پزشکی تعهد میخواد که متاسفانه خیل زیادی از پزشکان ایرانی ازش کم بهره ان.
پاسخ
گزارش تخلف

۶ سال پیش

July 15, 2016

اگر مسئله جون آدماست چرا ایشون قبلا چنین اظهار نظری نکرده اند؟ چرا یه فیلمی در این زمینه نساختن؟ جوگیر شدن و مطرح شدن و شاید اندوه موجب این رفتار ناشایست شد. انسانی با این سن و سال و تجربه و جایگاه اجتماعی نبایست اینقدر عجول و کم طاقت باشه و الفاظ رکیک بکار ببره.
پاسخ
گزارش تخلف
سارا

۶ سال پیش

July 15, 2016

مساله گل به سر زدن مردم نیس مساله جون ادمیزاده که افتاده دست تاجرهای دکترنما حرف داریوش مهرجویی درسته
پاسخ
گزارش تخلف
انتی تز

۶ سال پیش

July 14, 2016

این فقط یکی از مرگهاییه که صداش دراومده و گرنه سالانه چند هزار شکایت از دکترها میره دادگاه به خاطر اینکه ناشیانه با جون مردم بازی می کنن و تشخیص اشتباه میدن یا کسی رو که احتیاج به عمل نداره به خاطر پول میگن باید عمل بشه
پاسخ
گزارش تخلف
amirbikh

۶ سال پیش

July 13, 2016

what??????????????
پاسخ
گزارش تخلف

۶ سال پیش

July 13, 2016

آدم باید یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به بقیه! شما سینماگران مگر چه گلی به سر ملت زدید که از پزشکا توقع دارید؟ 90% فیلم های سینما وقت تلف کردن و سرکاری و جیب خالی کردنه... اونوقت می گید پزشکا؟؟؟ اگر سالی 2 تا فیلم خوب میسازید که شایسته دریافت جوایز بین المللی میشه جامعه پزشکی بیشتر از اینا در سطح بین المللی موفقیت داشته. یک همچین لحن زشتی از به حساب کارگردان حرفه ای و تراز اول واقعا بعیده. اینقدر کوتاه فکر! ضمنا تا پرونده بررسی نشه و مشخص نشه و مشخص نشه که آیا قصوری بوده یا نه نمیشه قضاوت کرد.
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین خبرهای روز