ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

عبدالرضا کاهانی فیلم بعدی خود را با نام «از هر نظر معمولی» در ایران خواهد ساخت

۷ سال پیش
عبدالرضا کاهانی که آخین اثرش را در فرانسه و بازیگران فرانسوی ساخته بود، برای ساخت فیلم «از هر نظر معمولی» برای ساخت در ایران پروانه ساخت گرفت.

 این کارگردان سینمای ایران فیلم‌هایی چون «هیچ»، «بیست»،«بی‌خود و بی‌جهت»، «اسب حیوان نجیبی است» و... را در کارنامه‌ی هنریش دارد که هرکدام در مقاطعی اکرانش با حاشیه‌های مواجه بود؛ از جمله فیلم «بی‌خود و بی‌جهت» که در لیست فیلم‌های تحریمی حوزه هنری بود.

 

 

کاهانی فیلمی با نام فرانسوی "ON A LE TEMPS" و فارسی «وقت داریم حالا » را در فرانسه ساخته و مشغول سپری کردن مراحل فنی فیلمش است. او در گفت‌وگویی کوتاه با ایسنا چندی قبل در پاسخ به اینکه آیا از ایران مهاجرت کرده است، گفته بود: «در بهار پیش‌رو و برای ساخت فیلم به ایران خواهم آمد، امیدوارم شرایط آن فراهم شود.»

 

 

زبان فیلم کاهانی که در فرانسه ساخته شده است با نام «وقت داریم حالا»؛ فرانسوی است و بازیگران آن یک دختر و پسر 17 ساله و 20 ساله هستند که طی یک روند تست‌گیری انتخاب شده‌اند.

 

این فیلم درباره‌ی «یک ایرانی به نام " عماد " است که پس از چند سال تحصیل در شهر کوچک " بزانسون " قصد دارد خود را به یک آژانس مانکن در " پاریس " معرفی کند. در حالی که به دوست خود که دختری فرانسوی به نام " کارولین " است، گفته می خواهد به ایران برگردد.

 

در آستانه سفر و جدایی همیشگی ، کارولین که - زیر سن قانونی است - او را مطلع می‌کند از سوی عماد باردار است.»

 

نظرهای منتشرشده

حمید
۷ سال پیش
درود بر آقای کاهانی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ