«برف سرخ»، پنجاهمین فیلم فاطمه معتمد آریا

فاطمه معتمد آریا برای بازی در فیلم «برف سرخ» قرارداد بست.

«برف سرخ»، پنجاهمین فیلم فاطمه معتمد آریا

فهرست بازیگران فیلم سینمایی «برف سرخ» به نويسندگی و كارگردانی بهرام توكلي و به تهيه كنندگی مسعود ردايي بزودی تکمیل خواهد شد.این فیلم به تازگی وارد مرحله اولیه پیش تولید شده است و با گزینش عوامل،طی ماه های آینده جلوی دوربین خواهد رفت.این فیلم اخیرا پروانه ساخت خود را دریافت کرده است و دومین همکاری مشترک توكلي و ردايي محسوب می شود که نوروز امسال سریال متفاوت «بيمار استاندارد» را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه کننده روی آنتن شبکه یک داشتند.

فاطمه معتمد آریا که گمانه زنی ها از حضور او در این فیلم حکایت داشت،به تازگی با پروژه قرارداد امضا کرده است. «برف سرخ» پنجاهمین فیلم کارنامه پربار فاطمه معتمد آریا خواهد بود. او در این فیلم نقش زنی دردمند به نام خورشيد را ایفا خواهد کرد.این دومین همکاری معتمدآریا و توکلی پس از فیلم «اينجا بدون من» خواهد بود که سال ۱۳۸۹ ساخته شد.پيش بيني مي شود نخستین نمايش اين فيلم امسال درجشنواره سي وششم فيلم فجر باشد.

درخلاصه داستان فيلم برف سرخ که یک درام اجتماعی است، آمده:خورشيد از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر ديگر زنده خواهد ماند.در مركز درماني اما، اتفاقات آن طور كه در ذهن اوست پيش نمي روند...

بهرام توكلي ساخت فیلمهای «من ديه گو مارادونا هستم»،«بيگانه»،«آسمان زرد كم عمق»،«اينجا بدون من»،«پرسه در مه» ،«پابرهنه در بهشت» و «عقل سرخ» را در کارنامه خود دارد و این هشتمین فیلم بلند او خواهد بود.

ردایی نیز در کنار سریال بيمار استاندارد به کارگردانی سعید آقاخانی که نوروز امسال پخش شد و واکنشهای متنوعی را در پی  داشت،به عنوان تهیه کننده فيلمهاي سينمايي «سه بيگانه» و «مالاريا» را نیز در نوبت اكران دارد.از این تهیه کننده بزودی سریال «عالیجناب» (سام قریبیان) هم در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

یادآور می شود توکلی دو سال پیش برای ساخت «من ديه گو مارادونا هستم»،  ديپلم افتخار بهترين كارگرداني را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.او سيمرغ بلورين بهترين كارگرداني برای فيلم «پرسه در مه» و بهترين فيلم اول برای فيلم «پابرهنه در بهشت» را نیز در کارنامه قابل توجه جوایز خود دارد.

 

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز