ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تاریخ اکرن "توم ریدر" (Tomb Raider) مشخص شد

۵ سال پیش
تهیه‌کنندگان نسخه‌ی بازسازی شده "توم ریدر" (Tomb Raider) با بازی "آلیسیا ویکاندر" رسما اعلام کردند که این فیلم در تاریخ 26 اسفند ماه 1396 روانه‌ی سینماها خواهد شد.

همانطور که قطعا در جریان هستید بازیگر برنده‌ی اسکار "آلیسیا ویکاندر" (Alicia Vikander) چند ماه پیش با کنار زدن رقبا موفق شد که به عنوان بازیگر جدید سری فیلم "توم ریدر" (Tomb Raider) انتخاب شود. قبل از ویکاندر بازیگر محبوب هالیوود یعنی "آنجلینا جولی" (Angelina Jolie) دو مرتبه در سالهای 2001 و 2003 در نقش اصلی سری فیلم برگرفته شده از بازی کامپیوتری "توم ریدر" یا همان "لارا کرافت" به ایفای نقش پرداخته بود.
اما در مورد فیلم جدید باید گفت که Roar Uthaug که قبل از این اثر برجسته‌ای نساخته است در مقام کارگردانی عنوان قرار گرفته و ماجرای فیلم قرار است که موضوعی مشابه با آنچه در عنوان ویدئو گیم Tomb Raider محصول سال 2013 اتفاق افتاد داشته باشد، یعنی جایی که لارا کرافت به همراه گروهی با کشتی سفری را آغاز می‌کند اما کشتی آنها در اقیانوس غرق می‌شود و لارا که موفق می‌شود خود را به جزیره‌ای مرموز برساند اولین ماجراجوییِ زندگی‌اش را به تنهایی در این جزیره آغاز می‌کند.
به تازگی دو شرکت وارنر و MGM به طور رسمی اعلام کردند که "توم ریدر" در تاریخ 16 مارچ 2018 (26 اسفند 1396) وارد سالنهای سینمای جهان خواهد شد.
اما انتخاب این تاریخ برای فیلم از طرف تهیه‌کنندگان بسیار چالش برانگیز خواهد بود چرا که ماه مارچ 2018 ماه بسیار مهمی برای فیلمهای پرفروش سال خواهد بود. قرار است در این ماه فیلم اکشن/ترسناک Meg با بازی جیسون استاتهم اکران شود، همچنین فیلم مورد انتظار Ready Player One که اثری تخیلی/اکشن ساخته‌ی استیون اسپیلبرگ اسطوره‌ای خواهد بود و همچنین همانطور که در اخبار قبلی مشاهده کردید قست دوم انیمیشن محبوب Wreck-It Ralph در این ماه روانه سینماها خواهد شد. به همین سبب فیلم "توم ریدر" که نماینده‌ی سینماییِ ویدئو گیمی محبوب با قدمتی 20 ساله است راه سختی را برای پیروزی خواهد داشت.
آلیسیا ویکاندر همچنان سه فیلم مهم Tulip Fever (در کنار کریستوف والتز)، Jason Bourne (در کنار مت دیمون) و The Light Between Oceans (در کنار مایکل فاسبندر) را در لیست اکران دارد.
تصویر زیر مربوط به بازی "توم ریدر" نسخه‌ی 2013 است که قرار است فیلم مورد بحث بر اساس این قست از بازی ساخته شود.

 

نظرهای منتشرشده