كيانوش عياري: فيلم «آشغالهای دوست داشتنی» خوب نيست!، فوق‌العاده است

کیانوش عیاری با ابراز تاسف از اینکه امکان نمایش فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» در جشنواره‌ی فیلم فجر فراهم نشد‌، گفت: آنچه از این فیلم عاید ما می‌شود، نوعی آشتی و نرم خویی است.

كيانوش عياري: فيلم «آشغالهای دوست داشتنی»  خوب نيست!، فوق‌العاده است

به گزارش سلام سينما به نقل از ايسنا، کارگردان فیلم «خانه پدری» در گفت‌وگویی، با اشاره به اینکه فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» به کارگردانی محسن امیریوسفی را دیده است‌،گفت: این فیلم خوب نبود! چون واژه خوب برای آن کم است، «آشغال‌های دوست داشتنی» فوق‌العاده بود.

 

وی اظهار کرد: خیلی ناراحت کننده است که این فیلم دیده نشد، چون اگرچه ممکن است مسائلی در آن وجود داشته باشد اما آنچه در نهایت از این فیلم عاید ما می‌شود یک جور آشتی و نرم خویی است.

 

عیاری ادامه داد: امیدوارم شرایط اکران عمومی این فیلم مهیا شود، چون بهتر است این فیلم دیده شود و حتی کسانی که مخالف «آشغال‌های دوست داشتنی» هستند، اگر انصاف داشته باشند نمی‌توانند منکر نرم خویی آن شوند.

 

او درباره فیلم خودش «خانه پدری» هم توضیح داد: پخش «خانه پدری» به «هدایت فیلم» سپرده شده و امیدوارم بتوانیم پروانه نمایش بگیریم و این فیلم را اکران عمومی کنیم.

 

داور جشنواره‌ی فیلم فجر با اشاره به برخی حواشی داوری تاکید کرد: به هیات داوران جشنواره فجر توصیه‌ای در بخش اهدای جوایز نشد و البته اگر هم می‌شد پذیرفته نمی‌شد چون داوران آدم‌های باشرفی بودند. ضمن اینکه «عصبانی نیستم» هم به خواست خود کارگردان از داوری حذف شد.

 

کیانوش عیاری اظهار امیدواری کرد که پس از نوروز در سال آینده بتواند فیلم جدیدی بسازد‌.

 

نظرهای منتشر شده

مهدی

۹ سال پیش

February 23, 2014

کاش ظرفهامون رو بزرگتر کنیم...
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین مطالب