ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

کیهان: فیلم "عصبانی نیستم" به کردها توهین کرده است

۷ سال پیش

به گزارش سلام سينما به نقل از كيهان، یک فیلم ضدقومیتی که بدون رعایت قانون تولید شده است در نوبت اکران در سینما‌ها قرار دارد.
به گزارش خبرنگار کیهان، فیلم «عصبانی نیستم» که علاوه بر نمایش تصویری منفی و خلاف واقعیت از مردم ایران، به جعل وقایع سیاسی سال 88 پرداخته و به قوم محترم کُرد نیز توهین می‌کند بنابر اعلام پخش‌کننده این فیلم، هیچ مشکلی برای اکران ندارد! این در حالی است که این فیلم به دلیل مشکلات محتوایی مذکور، در زمان دریافت پروانه ساخت، مشمول اصلاحیه شده بود. با این حال، سازنده فیلم بدون اعمال اصلاحات لازم فیلم خود را ساخته به جشنواره‌های خارجی و داخلی ارسال کرد.
گفتنی است، در فیلم «عصبانی نیستم» تقریبا همه مردم ایران انسان‌هایی بی‌رحم و متوحش به نمایش درآمده‌اند. در این میان قوم «کُرد» تنها دو نماینده دارد که یکی از آ‌نها فردی جامعه‌ستیز و روانی است و دیگری هم یک دلال اقتصادی به نمایش درآمده است.

 

نظرهای منتشرشده

milad
۷ سال پیش
من نمی دونم کسی که نه علم نه هنر ونه تاریخ سینما را نمی داند چطور به خودش اجازه می دهد در رسانه مطبوعاتی در مورد فیلمی نقد بنویسد! این افراد با گرایش های سیاسی خود و برای حفظ منافع آنها با به جایی گذاشته اند که از کوچکترین موضوعات فیلم، آن را به بی احترامی به اقوام ایرانی تعمیم می دهند. لطفا دست از سر سینما بردارید و همین نفس های خفیفی که دارد می کشد را خفه نکنید!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ