ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پاسخ الهام حمیدی به انتقاد های تند و حواشی حضورش در برنامه دورهمی

۳ سال پیش
الهام حمیدی در پستی اینستاگرامی به انتقادهای شدی و حواشی ایجاد شده پس از حضورش در برنامه دورهمی پاسخ داد.

به گزارش سلام سینما، شب گذشته الهام حمیدی مهمان برنامه دورهمی بود. حضور الهام حمیدی در برنامه مهران مدیری با حاشیه های فراوانی برای این بازیگر همراه بود.

این بازیگر در بخشی از مصاحبه خود حمیدی با بیان اینکه هر کسی با شغل ما کنار نمی آید، از دلایل مجرد بودنش گفت: تا الان قسمت نشده ازدواج کنم و در حیطه کاری ما انتخاب بسیار سخت است و هر کسی با این شغل کنار نمی آید. ولی اگر بخواهم روزی ازدواج کنم، انتخابم به دور از عرصه بازیگری، تلویزیون، سینما و این فضا است.

پاسخی رای بسیاری از مردم و علاقه مندان این بازیگر که قبلا از زبان الهام حمیدی در مورد زندگی مشترکش با همسرش در برنامه های تلویزیونی و حتی خبر طلاق این بازیگر را شنیده بودند بسیار عجیب بود.

متاسفانه این بار بخشی از مردم به جای این که از خانم حمیدی بابت این حرف توضیح بخواهند یا انتقاد کنند به ناسزاگویی در صفحه شخصی این بازیگر پرداختند.

با زیاد شدن این ناسزاها الهام حمیدی در پستی اینستاگرامی به انتقاد از مردم و توضیح درباره حواشی ایجاد شده پرداخت.

این بازیگر در اینستاگرامش نوشت:

خواهشا منه ،  عجول و  لجباز و از ادامه فعالیت در اینستا و شبکه مجازی منصرف نکنید  خواهش میکنم  وکیل پایه یک دادگستری نشید و من و ادمها و زندگی شخصی مارو قضاوت نکنید من سعی کردم گفتگویی روان  و بی ریا و خالص داشته باشم اما واقعا از دست بعضی ها نمی توان آب خورد و براحتی اسم و فامیلت و گفت چه برسه به مسائل شخصی و زندگی خصوصی ، من پنهان کاری نکردم و گفتم قسمت نشده ازدواج کنم چون در حال حاضر و مدتهاست مجردم و ازدواج نکردم  و حاضر نیستم برای بیماری عده قلیلی دارو و سوژه باشم  انهم در حوزه زندگی خصوصی ، همدیگرو زود قضاوت نکنیم .ای کاش میشد جای من بودید و بعضی از این کامنت ها رو میخوندید و هضم میکردید ، مننون از دوستان و دوستداران واقعی و پاک
خواهر همه شما الهام

 

نظرهای منتشرشده

امير
۳ سال پیش
بزرگترين مشكل فرهنگي فعلي ما دخالت تو كار همديگست. به شماها چه ربطي داره؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سين كاف
۳ سال پیش
سخته ولي خب بايد بي احترامي هاي بعضي ها رو ناديده گرفت...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۳ سال پیش
این خانم که قبلااااا ازدواج کرده بود تو خود تلویزیون اومده بود عجباااااااااااااااااا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ