ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ناگهان رضا عطاران مغضوب صدا و سیما شد / تمامی حواشی رضا عطاران در چند روز گذشته

۷ سال پیش
رضا عطاران پس از صحبت‌هایش در نشست خبری فیلم طبقه حساس، با واکنش جمشید مشایخی مواجه شد که این واکنش بازتاب زیادی در صدا و سیما داشته است

به گزارش سلام سینما، پخش واکنش صحبت‌های جمشید مشایخی به صحبت‌های رضا عطاران در نشست خبری طبقه حساس این بازیگر را به صدر رسانه‌ها کشانده است. سایت فرارو درباره حواشی پیش آمده برای رضا عطاران نوشت: در روزهای اخیر یکی از سوژه های تخربی صدا و سیما "رضا عطاران" بوده است. عطارانی که در یک نشست خبری حاشیه  ای در جشنواره فیلم فجر جمله ای بیان کرد که شاید نباید به زبان می آورد. این نشست خبری دو هفته پیش برگزار شد اما صدا و سیما در روزهایی اخیر به اظهارات عطاران در این نشست اعتراض می کند.

 

رضا عطاران در یک نشست خبری در حاشیه جشنواره فیلم فجر با بیان که یکی از دوستان منتقد گفته بود که عطاران برای اینکه مردم را بخنداند حاضر است شلوراش را هم پایین بکشد، گفت: «حالا من به جایی رسیده ام که واقعا حاضرم.»

 

این نشست خبر دو حدود دو هفته پیش برگزار شد و در همان روزها سخنان عطاران با واکنش تند جمشید مشایخی روبه رو شد. بازیگر پیشکسوت سینما  در نشست «ستاد مردمی حمایت از تیم ملی فوتبال» درباره صحبت های رضا عطاران در نشست خبری «رد کارپت» گفت: «آقای عطاران شما می‌توانستید برای خنداندن مردم بگویید از بالای یک درخت چنار به پایین می‌پرم نه آنکه آن حرف زشت را که من از گفتن آن خجالت می‌کشم به زبان بیاورید؛ آن‌وقت به دلیل این بی‌اخلاقی‌ها به او جایزه هم می‌دهیم.»

 

رضا عطاران در جشنواره فیلم فجر جایزه سیمرغ بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد جایزه ای که بعدها مشخص شد هیات داوران قصد داشته است به بازیگر مرد فیلم "عصبانی نیستم" اهدا کند اما به دلیل حاشیه های پیش آمده برای "عصبانی نیستم" و خروج این فیلم از بخش مسابقه این جایزه به عطاران تعلق گرفت. 

 

رضا عطاران پس از اینکه از تصمیم هیات داوران مطلع شد اعلام کرد که این سیمرغ متعلق به او نیست و به نوید محمد زاده بازیگر عصبانی نیستم تعلق دارد. 

 

همچنین در روزهای گذشته تصویری از دیدار رضا عطاران با سید محمد خاتمی رییس جمهور پیشین کشورمان منتشر شد. تصویری که بازتاب وسیعی در رسانه ها داشت. 

 

اکنون پس از این وقایع صدا و سیما در بخش های مختلف خبری خود گزارش هایی علیه این بازیگر سینما منتشر کرده است. گزارش هایی که به بهانه سخنان عطاران در نشست خبری رد کارپت منتشر شده است و حاوی انتقاد تند جمشید مشایخی از عطاران است. 

 

از طرف دیگر رسانه های اصولگرا نیز از حمله به عطاران غافل نشده اند. در صدر این رسانه ها روزنامه کیهان قرار دارد که عطاران را "روانپریش" خوانده است.

 

نظرهای منتشرشده

علی
۷ سال پیش
رضاجان یه گوش در باشه یکش دروازه اقای مشایخی اصولاباطنزمشکل دارن باعرض معذرت ازاستادمشایخی ولی درحق رضاجفانکنیدرضا بی نظیره پاینده باشی رضاجان
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
صادق
۷ سال پیش
هر دوي اين بزرگواران، عزيزند. منتها ادبيات طنزپردازي مانند عطاران با استاد مشايخي فرق داره، اينها همش سو تفاهمه، کاش به منظور حرف عطاران که بسيار هم اين روزها محبوبه، بيشتر توجه مي شد تا به صورت ظاهري حرفش. البته کاش ايشون هم منظورش رو به شکل بهتري که در هيچ جاي عرف ما باهاش مشکلي ندارن، بيان ميکرد... حيفه که اين همه محبوبيت بخواد در معرض اسيب قرار بگيره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مریم
۷ سال پیش
اقای عطاران خجالت بکش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کاوه
۷ سال پیش
صدا و سیمای محترم و کیهان که تکلیفشون روشنه! ولی با کمال احترام به استاد مشایخی باید بگم که رضا عطاران عزیز خیلی دوستت داریم. می دونیم که یه عده ای می خوان خرابت کنن ولی صف های طولانی و سانس فوق العاده فیلمت توی جشنواره نشون داد که محبوبیتت روز به روز بین مردم بیشتر میشه. یه دونه ای!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسن
۷ سال پیش
عاشقتم داش رضا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رحمانی
۷ سال پیش
عطاران دوست داریم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ