ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اکران فیلم‌های برتر جشنواره فیلم‌فجر در دانشگاه تهران / امکان تهیه بلیط برای دانشجویان سایر دانشگاه‌ها

۸ سال پیش
چهار فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی، «شیار 143» اثر نرگس آبیار، «خط ویژه» مصطفی کیایی و فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو در دانشگاه تهران نمایش داده می‌شود.

به گزارش سلام سینما، خبرگزاری تسنیم نوشت: همزمان با پایان یافتن سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، فیلم‌های برتر این جشنواره در دانشگاه‌ تهران اکران می‌شود.

در جشنواره اخیر، فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی، عنوان برترین فیلم  و فیلمنامه را به خود اختصاص داد، «شیار 143» اثر نرگس آبیار و «خط ویژه» مصطفی کیایی عنوان برترین فیلم‌ها از نگاه تماشاگران را حائز شدند و فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا جایزه ویژه نگاه ملی را از آن خود کرد.

در مراسم هفته هنرهفتم که به نمایش چهار فیلم از فیلم‌های جشنواره فیلم فجراختصاص دارد، فیلم‌های «زندگی مشترک محمودی وبانو»، «شیار 143»، «آذر پرویزشهدخت ودیگران» و «خط ویژه» به ترتیب از یکشنبه 4 تا چهارشنبه هفتم اسفند ساعت 13 الی 16 در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران به نمایش درمی آید. پس از نمایش فیلم ، جلسه پرسش وپاسخ و نقد با حضور عوامل فیلم برگزار می شود.

نمایش فیلم‌های برگزیده جشنواره فیلم فجربه همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران به نمایش در می آید.

به گزارش سلام سینما، انجمن اسلامی دانشگاه تهران اعلام کرد، دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نیز می‌توانند با تهیه بلیط از دفاتر انجمن های اسلامی دانشکده های دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در این برنامه حضور داشته باشند.

برنامه پخش فیلم ها:

• زندگی مشترک آقای محمودی وبانو : یکشنبه 4 اسفند ساعت 13
• شیار 143 : دوشنبه 5 اسفند ساعت 13
• آذر، پرویز، شهدخت و دیگران : سه شنبه 6 اسفند ساعت 13
• خط ویژه : چهارشنبه 7 اسفند ساعت 13

نظرهای منتشرشده