بهترین بازیگر زن سال، اولین ابرقهرمان زن سینما شد

مارولی‌ها ایفای نقش "کاپیتان مارول" را به بری لارسون سپردند...

بهترین بازیگر زن سال، اولین ابرقهرمان زن سینما شد

بری لارسون (Brie Larson) که سال گذشته موفق شد در سن 26 سالگی برای بازی در فیلم "اتاق" برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شود به تازگی قراردادش را برای بازی در نقش اصلی فیلم "کاپیتان مارول" امضا کرد. "کاپیتان مارول" یکی از شناخته شده‌ترین ابرقهرمانان زن در دنیای مارول است.
تهیه‌کنندگان فیلم که هم اکنون در حال مذاکرات نهایی با این بازیگر هستند اعلام کردند که لارسون اولین انتخاب آنها برای اولین ابرقهرمان زن در دنیای سینما بوده است.
هنوز خبری در رابطه با داستان این فیلم منتشر نشده و "کاپیتان مارول" هم اکنون کارگردان خود را نشناخته است، اما این فیلم قرار است در تابستان 2019 وارد سالنهای سینما شود تا رقیب سرسختی برای "واندر وومن" ابرقهرمان زن دنیای دی‌سی باشد.
هر چند که فیلم اصلی در سال 2019 اکران می‌شود ولی سازندگان اعلام کردند که به احتمال زیاد قبل از عنوان اصلی، شاهد حضور "کاپیتان مارول" در دیگر فیلمهای ابرقهرمانی مارول خواهیم بود (درست مانند اتفاقی که برای اسپایدرمن تازه‌ی سینما افتاد).
بری لارسون به غیر از دو فیلم Free Fire و Basmati Blues که در لیست اکران هستند، قرار است در سال 2017 در فیلم پرهزینه‌ی Kong: Skull Island -که عنوانی در رابطه با "کینگ کونگ" هست- نیز حضور داشته باشد.

نظرهای منتشر شده

سینا

۶ سال پیش

December 22, 2016

متاسفم اولین ابرقهرمان زن رو یکی گرفت به اسم گل کدوت در نقس واندرومن!
پاسخ
گزارش تخلف
علی

۶ سال پیش

June 2, 2016

برای قضاوت زوده، ولی شاید بهتر بود بعد از موفقیت Room، همچنان با پروژه های عمیق‌تری ادامه می‌داد تا فیلم های مارول و کینگ‌کونگ
پاسخ
گزارش تخلف

پربازدیدترین خبرهای روز