ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سومین همکاری جیک گیلنهال و دنیس ویلنوو

۵ سال پیش
همکاری مجدد زوج های سینمایی همیشه جذاب بوده . اگر عدد 3 در تعداد همکاری دو هنرمند عدد رسمی به حساب آوردن آنها به عنوان یک زوج سینمایی باشد ، جیک گیلنهال و دنیس ویلنوو بزودی تبدیل به یک زوج سینمایی کارگردان-بازیگر خواهند شد.

به گزارش سلام سینما، همکاری مجدد زوج های سینمایی همیشه جذاب بوده . اگر عدد 3 در تعداد همکاری دو هنرمند عدد رسمی به حساب آوردن آنها به عنوان یک زوج سینمایی باشد ، جیک گیلنهال و دنیس ویلنوو بزودی تبدیل به یک زوج سینمایی کارگردان-بازیگر خواهند شد. این دو بعد از همکاری در دو فیلم "دشمن" و "زندانیان" در اقتباسی از رمان جو نسبو به نام The Son با هم همکاری خواهند کرد. این رمان بیش از 30 میلیون نسخه فروش کرده و به 50 زبان ترجمه شده است. رمان دیگر نسبو به نام The Snowman توسط توماس آلفردسون درحال ساخت است.

داستان این فیلم درباره ی سانی لوفداس کشتی گیر 15 ساله و آینده داری است که باخودکشی پدر پلیسش درگیر مسائل پیچیده ای می شود و به زندان می افتد . در طی 20 سال در زندان ، سانی از طریق یک روحانی از کار افتاده مشغول معاملات هروئین در داخل زندان است . وقتی به حقایق پنهانی در مورد مرگ پدرش پی می برد ، با یک نقشه ی هوشمندانه از زندان فرار می کند و شروع به شکار افرادی می کند که در این ماجرا مسئول هستند.

دنیس ویلنوو این روزها در حال اصلاحات آخر فیلم  خود Story of Your Life است که امی آدامز در آن نقش آفرینی کرده است . در این تابستان هم قرار است قسمت دوم فیلم Blade Runner  را فیلمبرداری کند .

نظرهای منتشرشده