ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

صادق زیبا کلام :روزی خواهد رسید که جشنواره فجر هم مانند اسکار وکن ،غیر حکومتی خواهد شد

۸ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از پارس توریسم،  صادق زیبا کلام دربخشهایی از گفت وگوی خود با قانون در پاسخ به سوالی که جشنواره فجر جشنواره‌اي دولتي است. آيا مي‌توان وابسته به دولت بودن اين جشنواره را نوعي آسيب قلمداد كرد؟گفته است :خيلي از جوايز ديگر هم در ايران دولتي است. كتاب سال هم دولتي است و انتخاب بهترين كتاب سال نيز دولتي است و انتخاب بهترين نويسنده و انتخاب بهترين شاعر هم دولتي است. متاسفانه كمتر حوزه‌اي را مي‌توان يافت كه سايه سنگين دولت بر سر آن نباشد ولي تا به الان اين گونه بوده است اما مطمئن باشيد كه اين گونه نخواهد ماند و روزي خواهد رسيد كه جشنواره فيلم فجر مانند جشنواره كن و يا جایزه اسكار و ساير جشنواره‌هاي بين‌المللي در ايران غير حكومتي بشود.
 

نظرهای منتشرشده

محمد
۸ سال پیش
جالبه! خواهشا تا اطلاع ثانوی آقاصادق زیبا کلام راجع به سینما اظهار نظر نفرمایند. شما هنوز نمی دانید کن و اسکار سیاسی ترین و جهت دارترین جشنواره و مراسم دنیاست! البته ایشون از این کلامهای زیبا قبلا هم فرموده بودند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز
۸ سال پیش
حرف ایشان خیلی عمیق و معنی داره خوب دقت کنید ببینید چی گفته .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی
۸ سال پیش
ایشون عامل دست بیگانه! ،خودفروخته!،غرب زده! و....هستن احتمالا این نوشتشونم در راستای سفارشات یواشکی غربیها به ایشونه!! بگید دیگه خجالت نکشید فورا بچسبونیدش به استکبار که حرفش که مخالف حرفتونه حتی شنیده هم نشه...این روزا تو تاریخمون ثبت میشه و بیچاره ما که داریم تو این روزا نفس میکشیم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نادر
۸ سال پیش
خدا از دهنت بشنوه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ