ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حضور «آيشواريا رای» در يك فيلم ايراني!

۷ سال پیش
تهيه کننده هندي فيلم «سلام بمبئی» مشغول مذاکره با آيشواريا راي براي ايفاي نقش اصلي اين فيلم است.

به گزارش سلام سينما به نقل از باني فيلم، نام اين فيلم «سلام بمبئي» است که نويسندگي و کارگرداني آن را قربان محمد پور برعهده دارد. اين فيلم البته محصول مشترک ايران، فرانسه و هند است و طبق برنامه ريزي انجام شده قرار است فيلمبرداري آن سال آينده آغاز شود. حسن دادگر که پيش از اين در فيلم «آنچه زنان درباره مردان نمي دانند» با قربان محمد پور همکاري کرده بود تهيه کننده ايراني اين فيلم است. ظاهرا تهيه کننده هندي «سلام بمبئي» مشغول مذاکره با آيشواريا راي براي ايفاي نقش اصلي اين فيلم است. اتفاقي که البته با توجه به دستمزدهاي نجومي اين چهره‌ هاي سرشناس بسيار بعيد به نظر مي رسد.
آيشواريا راي ستاره سينماي هند سابقه بازي در چند فيلم هاليوودي را در کارنامه‌ اش دارد. «سلام بمبئي» داستان دانشجويي ايراني است که در بمبئي تحصيل مي‌کند اما آشنايي اش با دختر هندي مسير زندگي اش را عوض مي کند. حدود 10 درصد از صحنه هاي اين فيلم در تهران و مابقي در کشور هند فيلمبرداري خواهد شد. در سال هاي بعد از انقلاب تهيه کنندگان زيادي تلاش کردند نظر مساعد ستارگان مشهور سينماي جهان را براي بازي جلوي دوربين جلب کنند. تلاش هايي که البته سرانجامي نداشت. سالها قبل نيز امير حسين شريفي در مقام تهيه کننده قصد داشت از يک بازيگر مشهور باليوودي در فيلم «آشوبگران» استفاده کند اما در نهايت يک بازيگر ناشناخته هندي (ارباز علي خان) جلوي دوربين اين فيلم رفت


به گزارش سلام سينما، در طي چند سال اخير تهيه كنندگان ايراني زيادي از تلاش براي حضور چهره هاي سرشناس سينماي دنيا در فيلم هايشان خبر دادند كه موفق به انجام  اين كار نشدند يا تنها يك شو تبليغاتي بوده است.

نظرهای منتشرشده

سارا
۷ سال پیش
دوست دارم آیش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پیام
۷ سال پیش
آیشواریا زیباترین زنی که دیده ام.بازی و رقص عالی داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نوشین
۷ سال پیش
آیشواریا زیباترین زن دنیاست، البته ثریا اسفندیاری بختیاری ملکه سابق ایران از اون هم زیباتر بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ