ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تهیه‌کننده فیلم "تمشک": یک مافیا برای اکران فیلم‌های ده نمکی در نوروز وجود دارد

۸ سال پیش
توجه به ترافیک ایجاد شده برای اکران فیلم‌ها در نوروز 93 و تعداد زیاد درخواست‌کننده‌ها صحبت کردن در خصوص اکران فیلم سینمایی " تمشک " در نوروز 93 بی فایده است....

به گزارش سلام سينما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، "ساسان سالور" تهیه کننده فیلم سینمایی "تمشک" گفت: با توجه به ترافیک ایجاد شده برای اکران فیلم‌ها در نوروز 93 و تعداد زیاد درخواست‌کننده‌ها صحبت کردن در خصوص اکران فیلم سینمایی " تمشک " در نوروز 93 بی فایده است.

وی افزود: البته با توجه به تعداد سالن‌های اندک برای اکران فیلم‌ها در نوروز 93 (حدود 7 و 8 سالن) به نظرم به نفع تهیه کننده‌ها نیز نیست که در نوروز آثارشان را اکران کنند، زیرا تعداد درخواست کننده‌ها زیاد است.

سالور عنوان کرد: راه کار من برای ایجاد اعتدال بین فیلم‌ها انجام قرعه کشی در حضور متقاضیان و خبرنگاران است، زیرا این کار به نفع تهیه کنندگان است.

وی ادامه داد: ما درخواست رسمی برای اکران "تمشک" در نوروز 93 نداده‌ایم اما در صحبت‌های غیر رسمی متوجه شدم که تعداد زیادی از فیلم‌ها خواهان اکران در نوروز 93 هستند، به طور کلی فیلم‌هایی با ژانر کمیک در نوروز اکران می‌شوند.

سالور عنوان کرد: متاسفانه هر ساله شاهد اکران برخی از فیلم‌های خاص با یک کارگردان مشخص هستیم. برای مثال "مسعود ده نمکی" در هر سالی که یک فیلم ساخته همان فیلم جزوه اکران‌های نوروزی بوده و الان نیز قرار است "معراجی‌ها" در نوروز اکران شود. در حالی که این فیلم هیچ چیزی برای گفتن ندارد و ما از زمان نمایش این فیلم در جشنواره فیلم فجر متوجه اکران آن در نوروز نیز شدیم.

وی تصریح کرد: این موضوع بیانگر وجود یک مافیا برای اکران فیلم‌های "ده نمکی" در نوروز است که با شعارهای عدالت‌خواهانه مسئولان منافات دارد.

این تهیه‌کننده بیان کرد: باید در وزارت ارشاد و پروانه نمایش یک سری شاخص‌های خاص برای اکران آثار در نوروز باشد و فیلم‌هایی که آن شاخصه‌ها را دارند، در نوروز اکران شوند.

 

نظرهای منتشرشده

سعید
۷ سال پیش
سینمای ایران باید به خودش ببالد که آقای ده نمکی فیلم های برجسته ای می سازد. به نظرم بتوان ایشان را از معادل کارگردانهای بی پروا همچون استنلی کوبریک دانست. از اقای ده نمکی متشکریم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی
۸ سال پیش
با سلام خدمت دوستان. ببینید عزیزان خیلی روشنه. همیشه چون فیلم های آقای ده نمکی هم با استقبال خوب مخاطب روبه رو شده و هم فیلم های ایشون درون مایه طنز به همراه محتوای خوب و قوی داشته. پس فکر می کنم همه این ها دلایل خیلی منطقی ای باشه برای اینکه یک فیلم در نوروز که فرصت خوبی است اکران شود. هم هم محتوای قوی همراه با جذب مخاطب. اون هم در شرایطی که سینمای ما با کمبود مخاطب روبه رو است و در واقع بیشتر از همه سینماداران خواهان اکران چنین فیلم هایی هستند. آقای سالور شما هم اگه میتونی یک فیلم خوب بساز تا با استقبال مخاطب روبه رو بشی، نه اینکه بخوای فیلم های در پیتتو به زور به خورد مخاطب بدی و از موفقیت یکی دیگه ناراحت بشی و بهش تهمت بزنی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ