ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«خط ویژه» با سرگروهی اریکه به اکران نوروز رسید

۷ سال پیش

منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده «خط ویژه» از اکران این فیلم در نوروز امسال خبر داد و گفت: قرارداد «خط ویژه» در گروه سینمایی اریکه با پخش هدایت فیلم بسته شده است.

وی با بیان اینکه پخش این فیلم با حوزه هنری محقق نشد، افزود: سعی ما بر اکران این فیلم با سرگروهی حوزه هنری در ایام نوروز بوده که به دلیل نمایش فیلم دیگری از حوزه هنری این مهم محقق نشد.

لشکری اضافه کرد: برای نمایش این فیلم که مورد رضایت تماشاگران مردمی هم قرار گرفته است با سینماهای استانی هم مذاکراتی انجام شده تا پخش استانها را نیز داشته باشیم.

تهیه‌کننده «خط ویژه» تصریح کرد: با استقبال از این فیلم در جشنواره امسال و سینماهای مردمی امیدواریم که فروش میلیاردی خوبی را از این فیلم داشته باشیم.

وی یادآور شد:  امیدوارم که دولت تدبیر و امید حمایت جدی در پخش و تبلیغات فیلم‌های سینمایی داشته باشد.

لشکری در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر فیلم «خط ویژه» در حال مونتاژ صدا قرار دارد تا کیفیت صدای آن اصلاح شود و برای اکران در سینماهای کشور مشکلی نداشته باشد.

فیلم سینمایی «خط ویژه»که سومین ساخته کیایی بعد از فیلم‌های «بعدازظهر سگی‌سگی» و «ضدگلوله» به شمار می‌آید یک تریلر اجتماعی و شهری است که به مسائل جوانان و جامعه امروز می‌پردازد. داستان فیلم روایت مقطعی از زندگی چند جوان است که پول هنگفتی به دست می‌آورند و ...

مصطفی زمانی ، هانیه توسلی ، هومن سیدی ، میلاد کیمرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار ، میترا حجار و سام قریبیان از جمله بازیگران این اثر سینمایی محسوب می شوند. مصطفی کیایی در سی‌امین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بهترین فیلمنامه برای نگارش فیلم سینمایی «ضد گلوله» شد

 

نظرهای منتشرشده