ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

جمشید مشایخی به صحبت های رضا عطاران در نشست" ردکارپت" اعتراض کرد

۷ سال پیش
جمشید مشایخی در نشست «ستاد مردمی حمایت از تیم ملی فوتبال» به صحبت های رضا عطاران در مورد خنداندن مردم واکنش نشان داد.

 به گزارش سلام سینما به نقل از سینما پرس، جمشید مشایخی ظهر امروز در نشست «ستاد مردمی حمایت از تیم ملی فوتبال» درباره صحبت های رضا عطاران در نشست خبری «رد کارپت» گفت: آقای عطاران شما می‌توانستید برای خنداندن مردم بگویید از بالای یک درخت چنار به پایین می‌پرم نه آنکه آن حرف زشت را که من از گفتن آن خجالت می‌کشم به زبان بیاورید؛ آن‌وقت به دلیل این بی‌اخلاقی‌ها به او جایزه هم می‌دهیم.

وی افزود: ما هنرمندان با اخلاق بسیاری در این مملکت داریم و باید در نظر داشته باشیم که هر حرفی را کجا و چگونه بزنیم. هنرمندان می توانند معلم اخلاق باشند.

وی ادامه داد: افتخار می‌کنیم به وجود پهلوانان و ورزشکاران، افتخار می‌کنیم که تختی داشتیم یک تختی برای مردم ایران کم است باید هزاران تختی و پهلوان و فوتبالیست برجسته داشته باشیم. من از 4سالگی فوتبال دیده‌ام. پدرم در آلمان تحصیل کرده و من از 4 سالگی بازی فوتبال را در پارچین تهران می‌دیدم. 

مشایخی تصریح کرد: ما ملت با فرهنگی هستیم و بیش از همه مردم جهان به صلح و دوستی و محبت مشهوریم در هیچ کشوری به اندازه کشور ما به مسائلی مانند انسانیت، گذشت و مردانگی پرداخته نشده است. اگر انگلیس شکسپیر دارد و آلمان گوته، ما هزاران هنرمند و ورزشکار و پهلوان جوانمرد مثل پوریای ولی داشته‌ایم که نام آنها جاودانه است. 

مشایخی در نشست حامیان تیم ملی فوتبال، ادامه داد: خودم اول از پهلوانان یاد گرفته‌ام و بعد به مدرسه رفته‌ام و آموخته‌ام. وقتی تختی پیروز می‌شد غمگین می‌شد چون پشت یک پهلوان را به زمین زده بود. این خودش نکته بسیار مهمی است.

جمشید مشایخی با اشاره به اظهارات رضا عطاران در مراسم جشنواره فجر عنوان کرد: یک نکته در دلم مانده و می‌خواهم آن را بگویم. آقای رضا عطاران اگر می‌خواهی مردم را بخندانی بگو از درخت چنار پریدم و سکته کردم اما او سخنی گفت که من حتی رویم نمی‌شود در اینجا تکرارش کنم و جالب است که به این شخص جایزه هم می‌دهند شاید به خاطر بداخلاقی که کرده. آقای عطاران حرف شما بسیار بی‌ادبانه و زشت بود.

جمشید مشایخی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر سرانجام سفرش به اسپانیا برای دلجویی از لیونل مسی که قرار بود از سوی باشگاه استقلال انجام شود، گفت: من کسی نیستم من کوچکترین فرد این کشور هستم. اصراری هم نداشتم که من بروم. من گفتم با قهرمانان رشته‌های مختلف صحبت شود. در غیر این صورت نظر من دیگر معنی ندارد. نمی‌خواستم بگویند جمشید مشایخی خودش را لوس کرده و می‌خواهد سوءاستفاده کند.

وی ادامه داد: من کوچک همه شما هستم. اعتراضی هم که به آن حرکت کردم این بود که ما مردم مؤدب و با اخلاق و با فرهنگی هستیم و می‌خواستم بگویم کسی که به مسی بی‌ادبی کرده از مردم ایران نبوده است. ما هم از آن رفتار خجالت کشیدیم. مسی هم یکی از ورزشکاران برجسته جهان است مثل ورزشکارانی که خودمان داشتیم مثل جهان پهلوان تختی. آیا اگر به پهلوان تختی اهانت می‌شد ما خوشمان می‌آمد؟ پس کار درستی نبود که به مسی اهانت شد. من به این مسئله اعتراض کردم نمی‌خواستم بگویند خودش را جلو انداخته و نمی‌خواستم بگویم که او سفیر ایران است. من کوچک همه مردم ایران هستم.

جمشید مشایخی با بیان خاطره‌ای از مرحوم علی حاتمی گفت: در سال 1352 من با علی حاتمی برای ساخت داستانی به شهرهای مختلف سفر کردیم در یزد پیرمردی را دیدم در هوای خیلی گرم دستمالی روی سرش انداخته بود و در مزرعه مشغول کار بود، به آن پیرمرد سلام کردم و گفتم خسته نباشید. او جمله‌ای به من گفت که تا آخر عمر یادم ماند. آن پیرمرد به من گفت، شرمنده نباشی.

به گزارش سلام سینما، رضا عطاران در نشست خبری فیلم «طبقه حساس »، در پاسخ به این سؤال که آیا شما برای خنداندن مردم حاضرید دست به هر کاری بزنید و به نظر می‌رسد نوعی قبح شکنی برای خنداندن مردم در بازیتان دیده می‌شود، گفت: من خیلی در میان مردم هستم ماشین آنها سوار می‌شوم آنها را می‌بینم همه از من خواهش می‌کنند و می‌گویند کاری بساز تا ما بخندیم به نظرم نیاز جامعه امروز خندیدن است. حتی یکی از دوستان منتقد چندی پیش در جایی گفته بود عطاران برای اینکه مردم را بخنداند حاضر است شلوارش را هم پائین بکشد. من حاضرم برای خنداندن مردم شلوارم را هم پائین بکشم. من یک ذره جلوی احساساتم را گرفتم اما این واقعا نیاز جامعه است.

 

نظرهای منتشرشده

اسما
۵ سال پیش
نظر شما *واقعا قدیمی ها حرف درست ومنطقی میگفتند که اگر کار زشتی دیدین اونو برای دیگران بازگو نکنین به نظر منم آقای مشایخی به عنوان بزرگ تر میتونستند نظرشون رو به طور شخصی به آقای عطاران بگن نه این همه یک کلاغ وچهل کلاغ !اگر آقای عطاران اون حرکتو انجام داده چه سهو که من مطمینم سهوی بوده چون در اون قسمت سکانس ترش و شیرین به همون نحو بود چه عمد و اشتباه در هر صورت انسان جایزو الخطا است.نمیشه با قضاوتای نادرست زندگی هنرمندان حرفه ای مثل آقایان مشایخی عطاران مدیری و.... رو خراب کنیم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۷ سال پیش
دقیقن با نظر حمید موافقم. چطوره که استاد مشایخی (که برای هنرش احترام قایلیم) قبل انقلاب تو فیلما برای هنر [...] حالا روش نمیشه اسم شلوار عطاران رو بیاره؟ بدبختی ما از همین فراموشکاریاس.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
باران
۷ سال پیش
ادم باید گاهی جنبه داشته باشه.درسته که اون حرفو زد شاید هم اشتباه کرد ولی نباید مشایخی اون طوری مث [...] پاچشو میگرفت شعور و گذشت هم خوب چیزیه..فدات شم اقای عطاران
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد رضا
۷ سال پیش
بسمه تعالی. احترام هر کسی سر جای خودش. به عوض این کل کل ها به داد فرهنگ و هنر سینما باشید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساغر
۷ سال پیش
استاد مشایخی یه مرد بود که جوابشو داد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عشق ناصر
۷ سال پیش
عطاران این چرت وپرت چی بود گفتی همه رو ناراحت کردی.نونت کم بود آبت کم بود.....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سروش *♥♥♥*sOrOsh*♥♥♥*
۷ سال پیش
مرسی به استاد مشایخی، جواب خوبی به این بی فرهنگ داد فکر کرده مردم مثل خودش از هر حرف زشت و زننده و توهین آمیزی خوشش می آد. عطاران! درسته که می گن خنده بر هر درد بی درمان دواست ولی آیا هر خنده ای مورد نیاز جامعه هست.توهین به شعور مردم با فرهنگ ایران یک گناه نابخشودنی است باید عذر خواهی کنی.خنده و یا هر چیز دیگری جا ومکان دارد هر چیزی به جای خود.افراط و تفریط وزیاده خواهی جز اهانت چیزی نمی آورد. بدان که باید مودبانه حرف بزنی این مردم تمدن دارند و با هر چرت وپرتی نمی خندند. مشکل جامعه نیاز به خنده بی مورداز طرف شمانیست مشکل عدم نیاز جامعه به آدمای بی فرهنگ مثل شماست.که جایی در این جامعه ندارندکسانی هم که شما رو الگو قرار دادن یه عده آدمای بیکار و بی عار و فاقد فرهنگند که هیچ احساسی ندارند و عاقلانه فکر نمی کنند و فقط شعور خودشون رو به حراج گذاشتند.باید بیایند و بیزاری خودشون رو از یه فرد بی فرهنگ نشون بدهند.متأسفم واسه جشنواره فیلم فجر که بی لیاقتی داوران رو به اثبات رساند.اصلاً بقول آقای حاتمی پیشکسوت این جشنواره برنامه اش از قبل تنظیم شده و بی ملاحظه بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
shim dat
۷ سال پیش
Very Good The Mr Machayechi
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عشق110
۷ سال پیش
مشایخی خوب جوابی داد فکر کنم قانع کننده بود واسه یه فرد بی ادب. مشایخی هر بازی که کرده بسته به زمانش داره اون درمونده هایی که جواب واسه ایشون ندارن مثل کنه چسبیدن به فیلمای اونور انقلاب استاد.خوب دیگه منطق ندارن.دمت گرم استاد جان مشایخی عزیز
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۷ سال پیش
آقای مشایخی.... رضاعطاران فقط حرف از کندن شلوارش زد شما که قبل انقلاب ....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
طرفدار
۷ سال پیش
همین آقای به اصطلاح استاد مشایخی مگه یادتون نیست قبل از انقلاب توی چه فیلمهایی بازی می کردندو با چه کسانی عکس داشته اند؟؟؟ عکس دستبوسی ایشان از فرح پهلوی که توی اینترنت راحت پیدا می شه ... در این که رفتار یا کارهای آقای عطاران گاهی اوقات مسئله ساز می شه حرفی نیست ولی این آقا هم نمیتوانندبرعطاران خرده بگیرند ... قدیمی ها گفته اند رطب خورده منع رطب کی کند !!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
آرش جوووووون
۷ سال پیش
مشایخی قبل انقلاب فیلم بازی کرده که کرده اون مال اونور انقلاب بوده.عطارکچل بایست اونور انقلاب ... مشایخی دمت گرم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۷ سال پیش
به نظر من عطاران یک دونست اونم واسه نمونه است.اگه استاد ادب داشت نمیومد تو رسانه ملی به عطاران توهین کنه و خرابش کنه اگه واقعا انسان بودو قصد بدی نداشت به خودش میگفت نه تو رسانه ملی حالا رضا به شوخی گفته شلوارش رو در میاره تو برو فیلمای قبل انقلابتو ببین بعد بیا حرف بزن بابا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حمید
۷ سال پیش
اقای مشایخی هم شورش رو دراورده راجع به هرجیزی نظر میده. احساس میکنم بیشتر میخوان خودنمایی کنن. مثل عطاران مااصلانداریم ازلحاظ هنری وطنز.بهتره بجای بزرگنمایی و جوسازی قدردان باشیم....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
زينب السادات
۷ سال پیش
خيلي جالبه كه فيلم ناقص پخش ميكنيد و مردم رو به قضاوت مينشونيد اما مردم درك و شعور دارن درود بر رضا عطاران مشايخي بهتر عوض اين جوش زدن ها بشينه طلب استغفر .... بي اخلاق و بي وجدان هم مسئولين بيست و سيه كه واس جذاب كردن خودشون به هر دري ميزنن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا
۷ سال پیش
عطاران [...] استاد هم نمیشه خواهشا جوش بیخود برای این بی جنبه نزنین
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد121
۷ سال پیش
زنده باد مشایخی مشایخی جون یه دونست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
م
۷ سال پیش
اقا رضاااااا یدونه باشییییی ،گاهی سکوت بهترین فریاد است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مبهم
۷ سال پیش
مگه عطاران روش می شه سرشو بالا بگیره با این گندی که زده همه اهل ایران فرهنگ و هنر رو دوست دارن.تمدن ما فرهنگ ماست.عطاران با بی ادبی تمام به مردم توهین کرد.یعنی مردم حاضرن برا خنده شلوار از پا عطاران پایین بیاد ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ساغر
۷ سال پیش
نظرم اینه که آقا مشایخی خیلی خوب جواب حرف بد عطاران رو داده.تازه می گن قبل انقلاب مشایخی فیلم بد بازی کرده.فیلمایی که بازی کرده همشون هنرمندانه و جالب بودهی به ایشون می گن هی به ایشون می گن چرا فیلم بازی کردی ..چون جوابی برا ایشون ندارند حاشیه می رن.عطاران گستاخی کرد جوابشو هم شنید مرسی جناب مشایخی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
گمنام
۷ سال پیش
اقای عطاران محبوب همه ملت ایران هستند . نباید انقدر بی چشم ورو باشیم که یک شوخی ایشان را
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
گلناز
۷ سال پیش
افرین به اقای عطاران که حتی جواب بزرگتر را ندادند وبه این شکل بزرگواری خودشان را نشان دادند. ایشان قابل احترام همه مردم هستند. ما برای استاد مشایخی هم احترام ویزهای قایلیم . اما انتظار صبر و بردباری بیشتری را از ایشان داشتیم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لیلی
۷ سال پیش
خاک بر سرت عطاران. همین شما بازیگرا هستید که با زدن چنین حرفایی حرمت خیلی چیزارو شکستید تو این مملکت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شیوا
۷ سال پیش
من واقعا متاسفم برای مردی که مردم به او لقب استاد میدهند ولی ایشان برای مطرح شدن و دیده شدن یک روز درخواست سفیر صلح میدهند و روزی دیگر پیش قدم در عذر خواهی از مسی و روزی دیگر مرد پرکار جشنواره امسال را سوژه خود میکنند . آقای استاد کاش میدانستی که حکم ادب این نیست که شما ادب دیگری را در جامعه زیر سوال ببری کاش آنقدری که ادب برای شما قابل احترام است آبرو و حرفه مردم هم برای شما قابل احترام بود که دستاویز رسانه ای شدن جنابعالی نمیشد . درود بر تو رضا عطاران که امسال نه تنها با طبقه حساس تو در سینما خندیدم بلکه با ردکارپت تو به خودم بالیدم و به تو آفرین گفتم برای احیای کمدی در ایران.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
شیما
۷ سال پیش
بنظر من آقای مشایخی خیلی بهتر میتونست نظر خودشو بیان کنه/نباید با یک شخصیت هنری که خیلیا طرفدارش هستند اینطوری برخورد میکرد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ن
۷ سال پیش
خیلی از ادما توایران واقعا کوته مغزن مثل اونایی که در مورد استاد مشایخی اینجور صحبت میکنن.وچه راحت شان اساتید بزرگمون پایین میاریم درموردشون قضاوت میکنیم.قبل از انقلاب؟؟؟؟؟؟بازیگر طبق عرف جامعه فیلم بازی میکنه واینقدر هنر داشته که تاالان هنر خودش حفظ کرده.هم اقای عطاران هم اقای مشایخی قابل احترامند کسایی که قضاوت میکنن عرضه دارن برن جاشون بگیرن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مَهدی
۷ سال پیش
استاد(!) عزیز! مثه اینکه شما یادتون رفته که چندبار توی فیلمای قدیمی تون ...!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حامد
۷ سال پیش
حرف زشتی زده الکی بعضی حمایت نکن که بقیه هم مثل عطاران پر رو نشن.ادب در گرانی است به هر کس ندهندش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سعید
۷ سال پیش
من موندم درخت چنار چه ربطی به حرف عطاران داشت اصلا چرا درخت چنار؟این همه درخت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضا طاهریان
۷ سال پیش
رضاعطاران یه دونه باشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
::.. Erfan ..::
۷ سال پیش
حــالا استاد هم شلوغش کرده ! منظور رضا عطاران این بوده هر کاری از دست بر بیاد انجام میدم برای شاد کردن مردم. شلوارشو که در نمیاره که !! ساده اینا ! D : شعورش بالاتر از این حرفاست رضا عطاران D :
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عباس
۷ سال پیش
به نظر من عطاران نيايد اون حرفه ميگفت خيلي زشته ........
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حمید
۷ سال پیش
سلام- استاد مشایخی تذکر به جایی دادند -حق استاد شاگردی اینه که وقتی شاگرد عمل بدی انجام بده بهش تذکر بده و راهنماییش کنه -عطاران در جمع و رسانه حرف بیجا زده بود در جمع و رسانه تذکر گرفت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
وحید
۷ سال پیش
پیش میات.اشکالی نداره.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
reza-SHARIF
۷ سال پیش
عطاران بهت توصیه می کنم عوض اینکه شلوارتون رو بیاری پایین تا ملت بهت بخندند که بدلیل بی ادبی هم خواهند خندید نه بخاطر طنز، بروید از ذهنتان از علمتان استفاده کنید از عقلتان استفاده کنید که تاکنون هیچ استفاده ای هم نکرده اید.مردم اینقدر هنر دوست هستند که فهمشان می رسد حرفهای ناشایست بی هنری محض است.نیازی نیست شلوارتان را در بیاورید قدری به عقلتان رجوع کنید تا خلاقیت و ابتکار ونوآوری نمود داشته باشد.این یعنی بی سواد یمحض شما.چون هر بی سر وپایی می تواند شلوارش را در ملأ عام بیرون بیاورد تا مردم به باد سخره اش بگیرند.یعنی شما از زور بی سوادی و کولی گری می خواهید مردم را بخندانید.هیچ در چنته ندارید رو کنید.برخی افراد مشابه شما که شعورشان کش نمی دهد نظراتی گذاشته اند که بنظرم همسان شماهستند ومی خواهند در گور شما بخوابند.بگذار سرشان در آخورشما باشدچون عقل ندارند و با چشم بته هر اهانتی را به خود می پذیرند و شما را بخاطر شلوارتان نه، بلکه به خاطر ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بهروز
۷ سال پیش
کاش اقای مشایخی بعد از این همه سال کار کردن در عرصه سینما به اون درجه از وسعت نگاه هنری میرسیدن که شوخی یک کمدین محبوب را هتک حرمت به جامعه هنر بین المللی به حساب نیارند. واقعا جای تاسف است. اقای عطاران شما محبوب همه ما ایرانیا هستید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
س
۷ سال پیش
کار درستی کرده اینا ب اسم هنرمند هرکاری میکنن من بودم دوتاهم میزدم تو دهنش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
SajjaD
۷ سال پیش
چرا ما همش وقتی که دو تا جناح ، چه سیاسی ، چه ورزشی یا . . . دو طرف دعوا هستند ، ما خودمون رو شهید ... می کنیم ؟؟!! واقعا ارزشش رو داره ؟؟ اونا با کلمه به کلمه حرف زدنشون پول می چاپن ، بعد ما اینجا داریم تو سرو کله ی هم می زنیم ؟؟!! ما ها خیلی عجیبیم واقعن:):|
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب'
۷ سال پیش
عطاران هنرمند دوست داشتنی است،یه نفر ازش پرسیده،او هم جواب داده این همه تفسیر و توضیح لازم نیست، سریالهایی هم که ساخته ار ساده. و جذابه، میتوان بارها دید و شاد شد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کامبیز اسدیان
۷ سال پیش
جناب استاد مشایخی از بزرگان هنر ایران هستند.بهتر بود با استادی خود درس اخلاق را با احترام و سعه صدر به همه ما میدادند،نه با تندی وتشر که از یه اسناد بزگ بعیده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حاج صادق
۷ سال پیش
بنظرم استاد در مورد طنز سایلنت بشه بهتره مردم اخلاق استاد را هم در فیلم آسمان بی ستاره و قیصر دیدده اند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بشیر
۷ سال پیش
سخن آدم نشونه شخصیت و تربیتش.وای بر ماکه ادب اسلامی و اخلاق محمدی (ص)را فراموش کرده و از منکراتی که در قرآن هم مزمت شده دفاع میکنیم و لذت میبریم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ستاره
۷ سال پیش
سلام اینکه آقای عطاران هنرمند بزرگیست و زحمات زیادی کشیده هیچ جای شکی در آن نیست اما ایشان نباید به شعور مردم توهین می کردند .به نظر من آقای عطاران باید از مردم عذرخواهی کنند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سایان
۷ سال پیش
آقای مشایخی یادش رفته چقدر واسه رفتن رایگان به آرژانتین خودشو کوچیک کرد حالا بزرگ شده؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ابرا
۷ سال پیش
o~general توهین نکن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حميد
۷ سال پیش
درود بر صداقت عطاران با شوخي بامزه اش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۷ سال پیش
عطاران کار خیلی بدی کرده سالهای قبل اینقدر رکیک نبود اگر اینطوری پیش بره چند سال بعد ازش بپرسند حاضری برای مطرح شدن فلان کار رو بکنی میگه آره ، اونهایی که به هر قیمتی ازش دفاع میکنند قران رو که بخونن می بینین که رکیک حرف زدن رو نهی کرده، صدا وسیما هم کار غلطی کرده که این گنداب رو بهم زده عطاران از این جور حرفا بسیار داره حالا چرا صدا سیما این یکی رو تو بوق کرده ، وقتی یکی تو یه فیلم دو ساعت ونیمه بالای بیست دقیقشو تو توالت رو نشون میده معلومه که کم داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
بهنام
۷ سال پیش
فیلم آسمان آبی استاد رو هم دیدم . اخلاق رو هم دیدیم . استاد ; اعتباری که سر سریالهایی مثل هزار دستان به مدد مرحوم حاتمی بدست آوردین رو به گند نکشید . عطاران به خاطر صراحت و سادگیش محبوب خیلیاست . قضاوتتون رو برای خودتون نگه دارید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارینا
۷ سال پیش
در کل حرفا و طنزای اقای عطاران با ادب و فرهنگ ایرونی جماعت سنخیت نداره با هر شیوه ای که نمیشه مردم رو خندوند. خواهشا دیروز کسی رو با امروزش مقایسه نکنید.قابل توجه بعضیا...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
احمــــــــد
۷ سال پیش
من نمیگم حرف آقای عطاران درست بوده،نه ! هر چند که اصلا" جدی نبود ولی من به شدت من مخالف این برخورد تند آقای مشایخی هستم ، بزرگ هستن درسته ، استادن درسته، خرد کردن یک نفراون هم در مکان عمومی خلاف اخلاقِ ، خلاف فرهنگ ایرانیه ، خلاف ادبِ ، شما که با ادبی ، استادید شخصا" به آقای عطاران تذکر میداید این صحبت ها و با این دامنه پرداخت بیشتر شبیه یک تسویه حساب شخصی بود تا نصیحت یا هر چیزِ دیگه ... و چون آقای عطاران هم الان بهترین بازیگر ایرانئ هستن انتظار میره یک مقدار بیشتر رعایت کنند .. اما همچنان من عاشقانه دوستشون دارم ... تمام
خطر لو رفتن داستان
پاسخ