اکران نوروزی «طبقه حساس» به سرگروهی سینما استقلال قطعی شد/ «معراجی ها» به سرگروهی سینما آفریقا اکران خواهد شد

اکران نوروزی «طبقه حساس» به سرگروهی سینما استقلال قطعی شد/ «معراجی ها» به سرگروهی سینما آفریقا اکران خواهد شد

به گزارش سلام سینما به نقل از ایسنا، حبیب اسماعیلی، مدیر شرکت پخش «فیلمسازان مولود» در گفت‌و‌گویی بیان کرد: قرارداد فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی با سینما «استقلال» بسته شده و این فیلم در نوروز اکران می‌شود.

 

او گفت: برای زمان آغاز اکران‌ نوروزی هم باید منتظر مشخص شدن، تاریخ دقیق آن باشیم.

 

 

فیلم «طبقه حساس» بر اساس طرحی از سیروس همتی فیلمنامه‌اش توسط پیمان قاسم خانی نوشته شده و داستان مردی را روایت می‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در یک قبر دو طبقه دفن می‌کند اما پس از مدتی که سر مزار همسرش می‌رود متوجه می‌شود به اشتباه مردی غریبه در آن مکان (قبر دیگر) دفن شده است.

 

بازیگران: رضا عطاران، پانته‌آ بهرام،‌ بهاره رهنما، پیمان قاسم‌خانی، هوتن شکیبا، بهرام ابراهیمی، سوگل قلاتیان، محمد بحرانی، بهادر مالکی، کاظم سیاحی، عرفان ناصری، لیلی فرهاد‌پور، نادر فلاح، شبیر پرستار، با حضور افتخاری آزاده صمدی.

 

تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار: جواد نوروزبیگی با مشارکت شرکت پوپامهر.

 

رضا عطاران برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را گرفت.

 

به گزارش سلام سینما، فیلم سینمایی «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی از هفته آینده به سرگروهی سینما آفریقا اکران خود را آغاز خواهد کرد و درایام عید به اکران خود ادامه خواهد داد.

 

«مهمان داریم»، «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» و«آرایش غلیظ» از دیگر شانس های اکران نوروزی خواهند بود که اکران فیلم «مهمان داریم» به سرگروهی سینما آزادی بنظر قطعی می رسد.

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین مطالب