ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حداد عادل پس از تماشای فیلم «معراجی‌ها»: از آقای ده‌نمکی ممنونیم که یاد جبهه را زنده نگه‌ می‌دارد

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از فارس، فیلم «معراجی‌ها» شب گذشته به دعوت تهیه‌کننده این فیلم برای حدادعادل و برخی از شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی و...  اکران خصوصی شد.

در حاشیه این مراسم، غلامعلی حدادعادل در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اکران فیلم «معراجی‌ها» گفت: به هر حال همه فیلم‌هایی که یاد جبهه را زنده نگه داشته و حال و هوا و یاد شهدا و رزمندگان را تجدید می‌کنند، فیلم‌‌های ارزشمندی هستند که باید از تمام عوامل تولید این فیلم‌ها اعم از نویسنده، تهیه‌کننده، کارگردان و بازیگران آن تشکر کرد.

وی با اشاره به حال و هوای فیلم «معراجی‌ها» تصریح کرد: به ویژه این فیلم که در حین تهیه، حال و هوایی شهادت‌گونه داشت، باز هم ممنونیم از آقای ده‌نمکی که یاد جبهه را زنده نگه‌ می‌دارد.

گفتنی است در اکران خصوصی فیلم معراجی ها ، علاوه بر غلامعلی حدادعادل، محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، اصغر آب‌خضر قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حسین فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، مسعود ده‌نمکی کارگردان و سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده فیلم معراجی‌ها، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی و همچنین شاگردان حدادعادل حضور داشتند.

 

به گزارش سلام سینما، معراجی ها قراربود، از 23 بهمن اکران عمومی خود را آغاز کند که به علت تدوین مجدد فیلم اکرانش به تعویق افتاد.

 

نظرهای منتشرشده