ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تشکر آیت‌الله علم‌الهدی از داوری‌های فیلم فجر/ جشنواره امسال عاقبت به خیر شد

۷ سال پیش
آیت‌الله علم‌الهدی که معمولا به سینما و وضعیت سینما انتقا وارد میکرد، در نماز جمعه این هفته مشهد به تمجید از داوری های سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر پرداخت.

به گزارش سلام سینما به نقل از مهر، آیت الله احمد علم الهدی ظهر جمعه در جمع زائران و مجاوران نمازگزار بارگاه منور رضوی اظهار کرد: ما با کسی دشمنی نداریم و فقط نگران آسیب رساندن به دین هستیم و هر کجا فکر کنیم که به دین آسیب می رسد انتقاد می کنیم و وقتی می بینیم جایزه را به یک فرد ارزشی می‌دهند، تشکر می کنیم.

 

امام جمعه مشهد گفت: شاید هماهنگونه که گفتم ما با کسی دشمنی نداریم، آخر اگر به گوش یک آدم بزنید یک آخ که باید بگوید اما آنجایی که باید یک خدمتی هم ببینید تشکر هم می کنید.

 

آیت الله علم الهدی با بیان اینکه بنده یک نقد هم به موضوعات برخی از فیلم‌های فجر دارم، گفت: یک نقطه نقدی که وجود دارد این است که در بیشتر فیلم‌هایی که راجع به جنگ ساخته بودند زوم شده بود روی مسئله آب و خاک ایران که این مسئله اشتباه است چرا که شهدایی که به جبهه می‌رفتند، روی پیشانی بند همه‌شان نام یا حسین و ائمه نوشته شده بود، نه نام کوروش و داریوش که ما باید این مسئله را متوجه شویم.

 

نظرهای منتشرشده