ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

کارگردان فیلم «نقش نگار»: تنها مشکل فیلم حضور ناصر ملک مطیعی بود / نظر وزیر قبل از چاپ جدول تغییر کرد / نقش نگار عید اکران می‌شود؟

۸ سال پیش

به گزارش سلام سینما فیلم «نقش نگار یکی از فیلم‌های متقاضی جشنواره فجر سی و دوم بنا به ملاحظات انجام شده توسط عوامل برگزار کننده، موفق نشده بود در این جشنواره حضور یابد. ایسنا در همین رابطه نوشت، علی عطشانی اظهار امیدواری کرد: فیلم «نقش نگار» در نوروز 93 به نمایش عمومی درآید.

 

این کارگردان که فیلمش موفق به حضور در جشنواره فیلم فجر نشد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا گفت: با تمام قول‌هایی که داده بودند اما متأسفانه فیلم در جشنواره فجر به نمایش درنیامد.

 

وی افزود: طبق گفته‌ی معاونت آثار سازمان سینمایی تنها مشکل فیلم «نقش نگار» حضور ناصر ملک‌مطیعی است و در حالی که در شب پیش از آغاز جشنواره اعلام کردند، این مشکل حل شده است و نام فیلم در کاتالوگ جشنواره قرار گرفت اما نظر وزیر تغییر کرد و قبل از چاپ جدول گفتند، فیلم در جشنواره حضور ندارد و در واقع نظرشان عوض شد.

 

این کارگردان ادامه داد:‌برای روز افتتاحیه هم از ما دعوت شد و در طول جشنواره هم آقای رضاداد به من امید می‌داد که مشکل فیلم حل می‌شود و مدام با ایشان و آقای ایوبی در تماس بودم. متأسفانه جواب قطعی مبنی بر عدم نمایش فیلم به من داده نشد و اگر می‌گفتند پیگیری نمی‌کردم.

 

عطشانی با اظهار تأسف از عدم نمایش فیلم‌اش در جشنواره فیلم فجر گفت: این اتفاق نقض غرض با صحبت‌های آقای روحانی است که در افتتاحیه جشنواره مطرح شد و باید پرسید آیا مشکل سینمای ما در حال حاضر ناصر ملک‌مطیعی است؟ پیرمردی که در مملکتش مانده، در همین‌جا زندگی کرده است و در این فیلم هم خواست به ما کمک کند و بازی بسیار خوبی را داشته است.

 

کارگردان «نقش نگار» در پایان سخنانش با بیان اینکه درخواست پروانه نمایش را داده‌ایم ادامه داد: مسوولان جشنواره‌ی فجر گفتند که فیلم را در جشنواره نگذار و آن را اکران کن و برای اکران مشکلی وجود ندارد. بنابراین من درخواستم را داده‌ام و امیدوارم بتوانیم فیلم را در نوروز اکران کنم. چند سرگروه، فیلم را دیده‌اند و از آن خوششان آمده و به لحاظ حضور ناصر ملک‌مطیعی علاقه‌مندند این فیلم را اکران کنند.

 

نظرهای منتشرشده