ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نامه کودکان محک به میلاد کی‌مرام بازیگر نقش مکمل مرد فیلم خط ویژه

۸ سال پیش

به گزارش سلام سینما، پس از آنکه میلاد کی‌مرام برنده دیپلم افتخار بازیگر مکمل مرد در جشنواره فجر سی‌و‌دوم برای بازی در فیلم خط ویژه جایزه خود را در حین صحبت‌های دریافت جایزه به کودکان سرطانی محک تقدیم کرد، نامه‌ای توسط آن‌ها به این بازیگر نوشته شده که متن آن در ادامه آمده است:

 

عمو میلاد سلام

 

ما امشب تو رو توی تلویزیون دیدیم که جایزه جشنواره فجر گرفتی و جایزتو به ما دادی. تازه خاله های پرستار گفتن که همین چن روز پیش هم یه جایزه دیگه که قبلا تو یه جشنواره دیگه گرفته بودیو به بچه های محک دادی. تازه اون جایزه هه اولین جایزه اتم بوده. ما اولین جایزه هایی که گرفتیمو خیلی دوس داریم و حتی اونو به مامانمون هم نمی دیم.


آفرین که بلدی خوب بازی کنی و اینهمه هی جایزه می گیری. بازم مثل چند دفعه ای که اومدی و با هم عکس گرفتیم بیا پیش ما تا بهمون بگی بازیگرا چجوری می تونن جلوی اونهمه دوربین و آدما بازی کنن. دوستت داریم عمو میلاد هنرمند.

از طرف «زهرا، علی، محمد باقر، نگین، سارا، پویا، سمانه» کودکان محک.

 

به گزارش سلام سینما، خبرگزاری فارس در همین راستا نوشت: این هنرمند پیش از این نیز تندیس جشنواره مقاومت را که نخستین جایزه‌اش در رشته بازیگری بود، در مراسم روزی با محک به کودکان مبتلا به سرطان تقدیم کرد. همچنین در بازی والیبالی که ماه گذشته بین تیم کودکان محک و تیم والیبال رسانه برگزار شد، میلاد کی‌مرام کاپیتان تیم محک بود.

محک ضمن سپاس از این هنرمند عزیز، بار دیگر قدردان لحظه لحظه همراهی تمامی یاورانی است که در زیباترین لحظات زندگیشان کودکان مبتلا به سرطان محک را از یاد نمی برند و با تداوم حضورشان تداوم حمایت درمانی و رفاهی از آنها را ممکن می‌سازند.

نظرهای منتشرشده

yeganeh
۴ سال پیش
نظر شما *آقای کی مرام توهمه فیلمهاشون خیلی بازی عالی دارن ومنم خیلی فیلمهاشون رودوست ینی عاشقشم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
تارا
۷ سال پیش
اقای کیمرام بابازی درفیلم ملکه نشون داده که واقعااستعدادبازیگری روداره ودرخط ویزه هم یکباردیگه ثابت کرد درضمن اقاحمیدجایزه گرفتن هیچ ربطی به رنگ چشم قیافه وتحصیلات وسن نداره قبول دارم که دربرخی موارد درحق اقازمانی نامردی شده ولی قرارنیست به خاطرش به کس دیگه ای توهین بشه. بازیگری بایددرخون ادم باشه وفردبایداستعدادداشته باشه بعدشم این نظرشماست که بایددیبلم افتخارروبه سیدی یازمانی داده میشدوواقعاهردو خوب بازی کرده بودندولی ازنظرداوران وبسیاری ازمردم حق کیمرام بوداگه کمی به زندگیش نگاه کنی میفهمی که واقعازحمت کشیده تابازیگرشه وازاون بازیگرای تازه به دوران رسیده نیست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ