ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر/ «زاپاس»، عکس های فیلم، پشت صحنه و بخشی از فیلم

۴ سال پیش
فیلم سینمایی «زاپاس» دومین ساخته برزو نیک نژاد در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند.

سلام سینما- فیلم سینمایی «زاپاس» دومین ساخته برزو نیک نژاد در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند. به گفته وحید مرادی داستان فیلم «زاپاس» اینگونه است که یک تیم فوتبال که در دسته سوم کشور فعالیت می کرده است به دسته دوم صعود می کند، سعید با بازی «جواد عزتی» در نقش اصلی در این راه در آخرین لحظات بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می شود و سلامتی اش به خطر می افتد و خط سیر فیلم در ادامه اینگونه شکل می گیرد. «ناخواسته» ساخته قبلی برزو نیک نژاد در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

 

یادداشت برزو نیک نژاد، کارگردان فیلم «زاپاس»:

همه تلاشم را کردم ملودرام اجتماعی را با روایت شیرینی به تصویر بکشم و مخاطب را با قصه آن درگیر کنم. حتی با این که مضمون «زاپاس» کاملا اجتماعی است، گاهی لبخند بر روی لب مخاطب بنشانم. موضوع قصه «زاپاس» مدت ها مرا درگیر خودش کرده بود و دوست داشتم مخاطب عام را هم با آن همراه کنم.خوشحالم که در جشنواره امسال با این فیلم حضور دارم.

 

خلاصه فیلم «زاپاس»:

همه آدم ها قصه دارن ولی نمی گن، برای همین هم هست که ما نمی شناسیمشون، ولی یه جایی، قصه ها به هم گره می خوره، اونوقت که اگه نخوان بگن هم همه می فهمن.

 

عوامل فیلم «زاپاس»:

کارگردان: برزو نیک نژاد/ تهیه کننده: سیدامیر پروین حسینی/ مدير فيلمبرداری: مسعود سلامی/ طراح چهره پردازی: ايمان اميدواری/ طراح لباس: مجيد ليلاجی/ مدير توليد: وحيد مرادی/ صدابردار: امير حاتمی/ طراح صحنه: مهدی ديلمی/ برنامه‌ريز: احسان سجادی/ منشی صحنه: محمد حسين گلفشان/ مديرتداركات: سعيد عطايی/ جلوه های ویژه میدانی: رسول کهن سال/ جلوه های ویژه رایانه ای : فرید ناظرفصیحی/ صدا گذار: علیرضا علویان/ تدوین: حسن ایوبی/ مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی/ عکاس: ناصر سجادی حسینی

بازیگران: امیر جعفری در نقش داود، ریما رامین فر در نقش زری، جواد عزتی در نقش سعید، الناز حبیبی در نقش نعنا، احمد مهران فر در نقش اکبر، شبنم مقدمی در نقش خورشید، ماهان نصیری، صفر روحی در نقش رحمت

 

عکس های فیلم و پشت صحنه «زاپاس»:

 

 امیر جعفری در نمایی از فیلم «زاپاس»

 

 جواد عزتی در نمایی از فیلم «زاپاس» ساخته برزو نیک نژاد

 

 احمد مهران فر در نمایی از فیلم «زاپاس»

 

 ریما رامین فر و شبنم مقدمی در نمایی از پشت صحنه فیلم «زاپاس»

 

 نمایی از پشت صحنه فیلم «زاپاس»

 

برای دیدن عکس های بیشتر به صفحه تصاویر فیلم زاپاس مراجعه کنید.

 

حواشی «زاپاس»:

امیر جعفری و همسرش، ریما رامین فر درمقابل هم در فیلم «زاپاس» بازی می کنند.

جواد عزتی درباره فیلم «زاپاس» گفت:

"این فیلم حرف‌های زیادی در خصوص ساختار، محتوا، عملکرد و عوامل و بازیگران دارد. به خصوص در زمینه بازیگری در جشنواره خواهد درخشید."

وحید مرادی(مدیر تولید) درباره اسم فیلم «زاپاس» گفت:

"دلیل انتخاب اسم زاپاس برای این فیلم آن است که زاپاس به معنی آماده و در دست بودن است و نقش اصلی این فیلم نیز اینگونه عمل می کند."

فیلم زاپاس در شمال کشور در شهر رامیان در استان گلستان فیلم برداری شده است.

وحید مرادی(مدیر تولید) درباره ساخت فیلم «زاپاس» در شهر رامیان گفت:

"برزو نیک نژاد، نویسنده و کارگردان این فیلم، پدر و پدربزرگش متولد شهر رامیان بوده و خودش متولد گرگان است و عِرق خاصی به این استان و شهر رامیان دارد دلیل انتخاب چشمه گل رامیان به عنوان یکی از محل های اصلی برای فیلم برداری این فیلم را معروفیتِ این چشمه و قدمت تاریخی آن و هم این که به عنوان عمیق ترین چشمه آب سرد کشور شناخته می شود. در داستان های قدیمی مردمان این دیار آمده است که کسانی که می خواستند درگذشته مَرد شوند، به درون این چشمه می پریدند و در قصه این فیلم نیز بازیگر نقش اصلی داستانی اینگونه دارد."

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان سر صحنه فیلم سینمایی «زاپاس» حضور یافت.

عکس سردار آزمون در کنار احمد مهرانفر سر صحنه فیلم «زاپاس»

 

 حضور سردار آزمون سر صحنه سینمایی «زاپاس»

 

لوگو فیلم «زاپاس»:

طراح لوگو: روژان ایرجی

 لوگو فیلم «زاپاس»

پوسترهای فیلم «زاپاس»:

طراح پوستر: روژان ایرجی

 

 پوستر فیلم «زاپاس» ساخته برزو نیک نژاد

 

 پوستر فیلم «زاپاس»

 

بخشی از فیلم «زاپاس»:

 

 

نظرهای منتشرشده

ملیکا
۳ سال پیش
خیلی فیلم قشنگی حتما ببینید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ