ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

چرا اکران «چ» و «شیار 143 » در پردیس ملت با حاشیه روبرو شد؟

۷ سال پیش

به گزارش سلام سينما به نقل از ايسنا، رییس موسسه‌ی تصویر شهر در گفت‌وگویی درباره برخی حواشی که در حاشیه‌ی اکران فیلم «چ» و «شیار 143» در پردیس ملت اتفاق افتاده است، گفت: آنقدر که رسانه‌ها شلوغ کردند، نبوده است. وزارت ارشاد اجازه سانس فوق‌العاده را نداد اما کسانی که آنجا بودند، در همان شب فیلم را دیدند و تنها کمی سروصدا شد.

 

وی همچنین درخصوص فیلم «شیار 143» که امروز 19 بهمن ماه در پردیس ملت برای آن بلیت فروخته نشده است، اظهار کرد: در ایام جشنواره، مدیریت مجموعه با وزارت ارشاد است و نماینده‌ای در اینجا دارد، آنها خودشان تصمیم می‌گیرند و ما تنها همراهی‌شان کردیم بنابراین اجازه فروش بلیت و سانس فوق‌العاده را نیز باید آنها بدهند.

 

منبتی ادامه داد: برای «شیار 143» اجازه فروش بلیت و سانس فوق‌العاده داده نشد و علت عدم موافقت هم ظاهرا تعداد سانس‌ها و عدم رضایت تهیه‌کننده بوده است که ما نیز اعلام کردیم که بلیت فوق‌العاده نمی‌فروشیم.

 

رییس موسسه‌ی تصویر شهر در پایان خاطرنشان کرد:بعضی از فیلم‌ها صددرصد ظرفیت‌شان در پیش‌فروش فروخته شده است و ظرفیتی برای گیشه نداریم. پیش از این برای حضور در کناره‌های سالن بلیت سفید می‌فروختیم که این اجازه به ما داده نشد و از دیشب هم اعلام کردیم که سانس فوق‌العاده نخواهیم داشت.

 

 

به گزارش ایسنا، فیلم «شیار 143» امروز 19 بهمن ماه یک سانس نمایش در پردیس ملت داشته است که علی رغم اینکه مخاطبان از ساعاتی قبل در مقابل گیشه‌ی این سینما برای خرید بلیت صف بسته بودند اما در آستانه‌ی اکران فیلم اعلام شد که فیلم در گیشه بلیتی ندارد و این موضوع باعث اعتراض مخاطبان شد.

 

شامگاه گذشته 18 بهمن ماه نیز برای تهیه‌ بلیت فیلم «چ» گفته می‌شود حواشی و درگیری‌های در این پردیس سینمایی بوجود آمده است.

نظرهای منتشرشده