ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

داریوش مهرجویی برای فیلم اشباح به کاخ جشنواره نیامد

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما،  امروز فیلم اشباح به کارگردانی داریوش مهرجویی که  با واکنش‌های بسیار منفی‌ای از سوی مخاطبان مواجه شده است، در کاخ جشنواره به نمایش در می‌آید. پیش از این آثار فیلم‌های دیگر بزرگان سینما که توقعات را برآورده نکرده بود، در حین پخش با کف و سوت اعتراضی مواجه شده‌اند که احتمال وقوع چنین برخوردی برای فیلم اشباح هم می‌رود.

 

ایسنا در همین رابطه نوشت، نمایش فیلم «اشباح» در برج میلاد محل کاخ جشنواره فیلم فجر‌، بدون حضور داریوش مهرجویی کارگردان فیلم آغاز شد. فیلم سینمایی«اشباح» 19 بهمن ماه در سالن همایش‌های برج میلاد به نمایش درآمد و طبق گفته جهانگیر کوثری یکی از تهیه کنندگان فیلم، داریوش مهرجویی به دلیل کسالت نتوانست برای نمایش فیلم خود در برج میلاد حاضر شود.

 

پیش از آغاز نمایش «اشباح» جهانگیر کوثری‌، مهتاب کرامتی‌، ملیکا شریفی‌نیا‌، هنگامه حمیدزاده‌، مهدی سلطانی و امیرعلی دانایی‌ و جمعی دیگر از عوامل فیلم «اشباح» برای خوش آمدگویی به حاضران روی سن حضور یافتند.

 

همچنین یکی از منتقدان سینما که عوامل فیلم را همراهی می‌کرد خطاب به جهانگیر کوثری گفت که به داریوش مهرجویی پیغام بدهد در این سالن فقط منتقدان حضور ندارند و اجازه بدهد مخاطبان با آرامش واکنش نشان دهند و اگر واکنشی توهین آمیز بود آن را توهین آمیز تلقی نکنند چون به هر حال هرکسی واکنشی نشان می‌دهد و امیدوارم کدورتی پیش نیاید.

 

جهانگیر کوثری هم پاسخ داد: ما خودمان هم واکنش نشان می‌دهیم و با شما هستیم.

 

نظرهای منتشرشده